#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

قطارهای پنج ستاره فدک

قطار های لوکس فدک در سال 1393 در سامانه ریلی کشور وارد شدند و در مدت کوتاهی به افتخارات و شهرت بسیار دست یافتند. سرعت خوب این قطارها، امکانات بسیار ویژه و خاص ارائه شده، پرسنل مجرب و آموزش‌ دیده و خدمات جانبی، وجه تمایز قطارهای فدک با سایر قطارها در سامانه حمل و نقل ریلی کشور است.

قطار فدک با هتل

قطارهای فدک علاوه بر فروش بلیط قطار، امکان رزرو قطار همراه با هتل را نیز فراهم کرده است. برای خرید بلیط قطار فدک همراه با هتل کافی است در سایت پس از جستجوی تاریخ سفر، گزینه قطار همراه با هتل را انتخاب کنید. در این صورت هتل هایی که برای سفر شما همراه با بلیط قطار در نظر گرفته شده، نمایش داده می‌شود و به راحتی می‌توانید با یک بار جستجو علاوه بر بلیط قطار، هتل خود را نیز رزرو کنید.

نحوه خرید بلیط قطار فدک

برای خرید بلیط قطار فدک باید ابتدا تاریخ سفر را وارد کرده و در لیست قطارهای موجود بهترین قطاری که برای سفر شما مناسب است، انتخاب کنید. در این صفحه امکان انتخاب بازه قیمتی و فیلترهای دیگر وجود دارد. دقت کنید که قطارهای فدک دارای کلاس‌های متعدد با خدمات متفاوتی است که در زیر به آن ها اشاره شده است اما برای اطلاع دقیق از خدمات ارائه شده در قطار پس از انتخاب بلیط قسمت جزئیات  را با دقت بخوانید.

امکانات قطارهای فدک

قطارهای فدک در کلاس‌های متفاوتی تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام از کلاس‌ها امکانات و خدمات ویژه خود را دارند. در ادامه 4 کلاس قطارهای فدک از نظر امکانات و خدمات بررسی شده‌اند. دقت کنید که قطارهای فدک، 5 ستاره است و حتی در کلاس‌های اکونومی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و تفاوت انواع کلاس‌ها، فقط در تعداد خدمات ارائه شده است. تمام این امکانات و خدمات در سایت یوتراوز در قسمت جزییات بلیط نمایش داده می‌شود و امکان بررسی و فیلتر بلیط‌های نمایش داده شده برحسب کلاس‌ها وجود دارد تا به راحتی بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید.

قطار 5 ستاره ویژه فدک

در قطارهای 5 ستاره ویژه فدک امکان استفاده از اینترنت وجود دارد. کوپه‌ها مجهز به سیستم صوت‌و‌تصویر  و تنظیم درجه حرارت و سرویس‌ خواب با کیفیت است و امکان انتخاب غذا نیز وجود دارد. پیش غذا و نوشیدنی برحسب درخواست مسافر به میزان نامحدود سرو می شود. در این کلاس می‌توانید در هر زمان از داخل کوپه مهماندار را احضار کنید. همچنین خدمات تشریفات و استقبال با فرش قرمز و سرویس ترانسفر رایگان به ایستگاه راه آهن نیز از خدمات ویژه این کلاس است.

قطار 5 ستاره بیزینس فدک

در کلاس بیزینس، سرویس ترانسفر به راه‌آهن با تخفیف 50 درصد انجام می‌شود و با سرو نوشیدنی خوشامدگویی، از مهمانان استقبال می‌شود. قابلیت احضار مهماندار از داخل کوپه، سیستم صوتی‌و‌تصویری، اینترنت و سرویس خواب با کیفیت از خدمات این کلاس قطار فدک است و مهم‌تر اینکه امکان انتخاب غذا، سرو دسر، پذیرایی شام و سرو نامحدود نوشیدنی وجود دارد.

قطار 5 ستاره اکونومی فدک

در کلاس اکونومی قطارهای فدک، در ابتدا با نوشیدنی به مسافران خوشامدگویی می‌شود و شام به همراه نوشیدنی سرد سرو می‌شود. امکان تظیم حرارت، قابلیت احضار مهماندار از داخل کوپه، سیستم صوتی‌و‌تصویری، سیستم خواب با کیفیت و سرو نوشیدنی نامحدود به در‌خواست مسافر، از امکانات ویژه این قطار 5 ستاره است.

قطار 5 ستاره عصرانه فدک

در این کلاس قطار فدک، پذیرایی سبک به همراه سرو نوشیدنی نامحدود به در‌خواست مسافر انجام می‌شود و همچنین کوپه‌ها مجهز به سیستم صوت‌و‌تصویر، قابلیت احضار مهماندار از درون کوپه، اینترنت و امکان تنظیم درجه حرارت است.

یکی از خدمات مهم دیگری که شرکت ریلی فدک ارائه می‌دهد امکان رزرو بلیط قطار به همراه هتل است با انتخاب فیلتر "قطار+هتل" در قسمت رزرو بلیط می‌توانید از بلیط‌های موجود همراه با هتل مطلع شوید.

قیمت بلیط قطارهای فدک

قطارهای فدک یکی از لوکس‌ترین قطارهای خطوط ریلی ایران به شمار می‌آیند. اگر سفر با قطار در ذهن شما سفری پرسروصدا و بدور از آرامش است، کافی است یکبار قطارهای فدک را امتحان کنید تا تفاوت چشمگیر این قطارهای 5 ستاره با سایر وسایل نقلیه برای شما روشن شود. امکانات و خدمات ویژه‌ای که در قطار‌های 5 ستاره فدک ارائه می‌شود در سطح بهترین خطوط هواپیمایی به روز دنیا است. طبیعی است که قیمت بلیط قطار فدک در کلاس های ویژه و بیزینس نسبت به سایر قطارها اندکی گران‌تر باشد اما در کلاس های اکونومی و عصرانه قیمت این قطار 5 ستاره مقرون به صرفه است.در صفحه یوتراوز با جستجوی بلیط قطار فدک میتوانید از قیمت کلاس های مختلف آن مطلع شوید.

خرید آنلاین بلیط قطار فدک از سایت یوتراوز

سامانه یوتراوز با پوشش کامل مسیرهای ریلی قطارهای فدک، امکان خرید بلیط قطار از این شرکت ریلی و رزرو قطار همراه با هتل را فراهم کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت یوتراوز و وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود، تمامی بلیط‌های موجود را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. در سایت یوتراوز با فیلتر کردن انواع کلاس های فدک امکان انتخاب دقیق‌تر و مناسب‌تر وجود دارد. اگر در حین خرید بلیط، سوال یا مشکلی داشتید می‌توانید با شماره پشتیبانی 1548 سایت یوتراوز تماس بگیرید. همکاران ما همواره آماده خدمات‌رسانی به شما مسافران عزیز هستند.

خرید بلیط مقاصد مهم قطارهای فدک
مسیرهای ریلی قطارهای فدک

 به دلیل آسایش و راحتی مسافران در قطارهای فدک، این قطارها مناسب‌ترین گزینه برای مسافت‌های طولانی ریلی است. 

مهم‌ترین مسیرهای قطار فدک، مسیر تهران - مشهد و برعکس، قم - مشهد و برعکس، زنجان - مشهد و برعکس، قزوین - مشهد و برعکس،‌کرج - مشهد و برعکس، تهران - اهواز و برعکس، و مسیر تهران‌ - ‌خرمشهر و برعکس است.

قطارهای فدک از ایستگاه های ریلی شهر های زیر میگذرند و مسافرگیری دارند.

از شهر تهران به شهرهای سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور، مشهد و قم 

از شهر مشهد به قم، تهران، سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور، خرمدره، تاکستان، قزوین، هشتگرد و کرج 

از شهر قم به تهران، سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور و مشهد 

از زنجان به خرمدره، تاکستان، قزوین، هشتگرد، کرج، تهران، سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور و مشهد

از خرمشهر به اهواز، اندیمشک، دورود، ازنا، شازند، اراک، قم و تهران

سوالات متداول
 • قطار فدک چگونه است؟
  قطارهای فدک همگی پنج ستاره و جزو قطارهای لوکس و باکیفیت به شمار می‌آیند.
 • قطارهای فدک چه فرقی با یکدیگر دارد؟
  قطارهای فدک 4 کلاس ویژه، بیزینس، اکونومی و عصرانه دارد که امکانات و خدمات هر کدام متفاوت است.
 • قطارهای فدک چند تخته است؟
  در حال حاضر تمام قطارهای فدک از نوع چهارتخته است.
 • سرعت قطار فدک چقدر است؟
  قطار های فدک با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کنند.
 • پذیرایی در قطارهای فدک چگونه است؟
  همه کلاس های فدک پذیرایی دارند در کلاس ویژه و بیزینس امکان انتخاب نوع غذا نیز وجود دارد برای اطلاع دقیق از پذیرایی به جزییات بلیط دقت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز