........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به استانبول در هفته پیش‌رو

latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز تهران به استانبول در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایر عربیا تهران به استانبول35 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير4 پرواز
شنبه30 تير3 پرواز
يکشنبه31 تير3 پرواز
دوشنبه01 مرداد6 پرواز
سه شنبه02 مرداد5 پرواز
چهارشنبه03 مرداد10 پرواز
پنجشنبه04 مرداد4 پرواز
#
پرواز های پگاسوس تهران به استانبول23 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير5 پرواز
شنبه30 تير2 پرواز
يکشنبه31 تير2 پرواز
دوشنبه01 مرداد5 پرواز
سه شنبه02 مرداد2 پرواز
چهارشنبه03 مرداد5 پرواز
پنجشنبه04 مرداد2 پرواز
#
پرواز های ماهان تهران به استانبول21 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير4 پرواز
يکشنبه31 تير3 پرواز
دوشنبه01 مرداد4 پرواز
سه شنبه02 مرداد3 پرواز
چهارشنبه03 مرداد3 پرواز
پنجشنبه04 مرداد2 پرواز
#
پرواز های قشم ایر تهران به استانبول16 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير2 پرواز
يکشنبه31 تير2 پرواز
دوشنبه01 مرداد4 پرواز
سه شنبه02 مرداد2 پرواز
چهارشنبه03 مرداد2 پرواز
پنجشنبه04 مرداد2 پرواز
#
پرواز های آتا تهران به استانبول16 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير2 پرواز
يکشنبه31 تير2 پرواز
دوشنبه01 مرداد4 پرواز
سه شنبه02 مرداد2 پرواز
چهارشنبه03 مرداد2 پرواز
پنجشنبه04 مرداد2 پرواز
#
پرواز های معراج تهران به استانبول8 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير-
يکشنبه31 تير1 پرواز
دوشنبه01 مرداد2 پرواز
سه شنبه02 مرداد1 پرواز
چهارشنبه03 مرداد1 پرواز
پنجشنبه04 مرداد1 پرواز
#
پرواز های ایران ایرتور تهران به استانبول7 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير1 پرواز
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير1 پرواز
دوشنبه01 مرداد1 پرواز
سه شنبه02 مرداد1 پرواز
چهارشنبه03 مرداد1 پرواز
پنجشنبه04 مرداد1 پرواز
#
پرواز های یزدایر تهران به استانبول6 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير-
دوشنبه01 مرداد2 پرواز
سه شنبه02 مرداد1 پرواز
چهارشنبه03 مرداد-
پنجشنبه04 مرداد-
#
پرواز های ایران ایر تهران به استانبول6 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير-
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير1 پرواز
دوشنبه01 مرداد1 پرواز
سه شنبه02 مرداد1 پرواز
چهارشنبه03 مرداد2 پرواز
پنجشنبه04 مرداد-
#
پرواز های آسمان تهران به استانبول5 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير2 پرواز
يکشنبه31 تير1 پرواز
دوشنبه01 مرداد-
سه شنبه02 مرداد-
چهارشنبه03 مرداد-
پنجشنبه04 مرداد-
#
پرواز های تابان تهران به استانبول4 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير-
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير-
دوشنبه01 مرداد2 پرواز
سه شنبه02 مرداد-
چهارشنبه03 مرداد1 پرواز
پنجشنبه04 مرداد-
#
پرواز های کاسپین تهران به استانبول2 پرواز در هفته
#
جمعه29 تير2 پرواز
شنبه30 تير-
يکشنبه31 تير-
دوشنبه01 مرداد-
سه شنبه02 مرداد-
چهارشنبه03 مرداد-
پنجشنبه04 مرداد-

چنان‌چه قصد سفر به استانبول دارید، اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌هاست، چرا که تفاوت قیمت بلیط پرواز یا رزرو هتل آن‌قدر زیاد است که می‌تواند هزینه‌های سفرتان را دوبرابر کند. درحالی‌که با خرید بلیط هواپیما تهران استانبول از یوتراوز می‌توانید ارزان‌ترین سفر هوایی به این شهر زیبای ترکیه را تجربه کنید و از خدمات ما مثل پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و استرداد بلیط برخوردار شوید. پس هر وقت تصمیم‌تان برای سفر قطعی شد، بلیط پرواز تهران استانبول را از طریق همین صفحه خریداری کنید، هرچند با تماس با شماره‌ی 1548📞 نیز بلیط این مسیر هوایی به‌صورت تلفنی برای‌تان رزرو می‌شود.

پرواز تهران به استانبول

بی‌دلیل نیست که استانبول محبوب‌ترین مقصد خارجی برای ایرانی‌هاست، شما با سفر به این شهر، هم می‌توانید به تفریح و گشت‌وگذار و خرید بپردازید، هم از غنای فرهنگی و تاریخی بزرگ‌ترین شهر اروپا لذت ببرید. معمولاً نرخ  پرواز تهران استانبول نسبت به بقیه‌ی شهرهای ایران مثل مشهد، اصفهان و شیراز ارزان‌تر است. برای خرید بلیط هواپیما در مسیر هوایی تهران استانبول کافی است تاریخ سفرتان را در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز وارد تا قیمت و جزئیات این پرواز را مشاهده کنید.

اطلاعات پرواز استانبول به تهران

فاصله‌ی هوایی تهران تا استانبول: حدود 2000 کیلومتر

مدت‌زمان پرواز تهران استانبول: 3:30 ساعت

لیست روزهای دارای پرواز: هر روز

آخرین قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول

معمولاً بلیط تهران استانبول در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس موجود است. بلیط‌های این مسیر هوایی به صورت سیستمی و چارتری به فروش می‌رسد که اغلب مواقع بلیط چارتر قیمتی به‌صرفه‌تر و ارزان‌تر دارد. درحال‌حاضر ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران استانبول در سایت یوتراوز در بازه‌ی قیمتی 6 تا 9 میلیون تومان است، هرچند این نرخ در روزهای مختلف هفته می‌تواند افزایش یا کاهش یابد. به‌عنوان‌مثال قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان در بازه‌های زمانی مختلف، بین 9 تا 11 میلیون تومان عرضه می‌شود. برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید تا همکارهای ما در واحد فروش یوتراوز لیست قیمت پروازهای روز در این مسیر هوایی را به شما اعلام کنند.

نقشه شهر استانبول

ایرلاین های مسیر هوایی تهران استانبول

ایرلاین‌های زیادی پرواز تهران استانبول را عرضه می‌کنند، ازاین‌رو دست شما برای انتخاب بلیط پرواز در این مسیر باز است. درحال‌حاضر مشهورترین ایرلاین‌های خارجی در پرواز تهران استانبول، ترکیش (Turkish Airlines)، پگاسوس (Pegasus Airlines) و ایر عربیا (Air Arabia) هستند که تقریباً هر روز در این مسیر سفر می‌کنند. در میان شرکت‌های هواپیمایی داخلی نیز ماهان‌ایر، تابان، ایران‌ایر، کاسپین، قشم‌ایر، آسمان و معراج پرواز مستقیم از تهران به استانبول انجام می‌دهند. اگر به‌دنبال خرید بلیط ارزان در این مسیر پروازی هستید، پیشنهاد ما خرید بلیط هواپیما استانبول از یوتراوز است.

مسیرهای پروازی پرتردد از مبدأ تهران

خرید بلیط هواپیما تهران استانبول

اگر به‌دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان از تهران به استانبول هستید، کافی است در همین صفحه‌ی سایت یوتراوز، تاریخ سفرتان را مشخص کنید. سپس با انتخاب تاریخ سفر و تعیین فیلتر مرتب‌سازی بر اساس قیمت و کلاس پرواز اکونومی، لیست پروازهای تهران استانبول را به‌ترتیب قیمت مشاهده می‌کنید. در ادامه با واردکردن تعداد و اطلاعات شخصی مسافرها وارد فرایند پرداخت اینترنتی می‌شوید و پس از آن بلیط شما صادر می‌شود. همیشه این امکان را هم دارید که با تماس با واحد فروش 24 ساعته‌ی یوتراوز به شماره 1548📞 از همکارهای ما بخواهید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به استانبول را برای‌تان رزرو کنند.

بلیط لحظه اخری تهران استانبول

معمولاً نرخ بلیط هواپیما خارجی به عواملی مثل تاریخ سفر، کلاس پرواز و شرکت هواپیمایی بستگی دارد، بااین‌حال خیلی وقت‌ها با خرید بلیط هواپیما لحظه آخری می‌توانید سفرتان را ارزان‌تر هم انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که گاهی اوقات، به‌ویژه در ایام تعطیلات و روزهای پیک سفر ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری به‌علت بالارفتن تقاضا افزایش یابد. برای خرید بلیط لحظه اخری تهران استانبول می‌توانید می‌توانید اطلاعات سفر را در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز وارد و قیمت‌ها را مقایسه کنید.

قیمت بلیط استانبول بدون تور

معمولاً وقتی با تور به سفر خارجی می‌روید، هزینه و دغدغه‌ی شما کم‌تر می‌شود، اما خیلی وقت‌ها هم می‌توانید با رزرو بلیط و هتل ارزان، سفری بهینه‌تر و به‌صرفه‌تر را تجربه کنید. به‌عنوان‌مثال اگر قیمت بلیط استانبول بدون تور را در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز با نرخ تورهای استانبول مقایسه کنید، شاید از خرید تور پشیمان شوید. برای مقایسه‌ی نرخ بلیط هواپیما تهران استانبول می‌توانید با همکارهای ما در واحد فروش یوتراوز به شماره 1548📞 نیز تماس بگیرید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به استانبول رفت و برگشت

وقتی برای انجام سفر برنامه‌ریزی می‌کنید، به‌ویژه در سفرهای خارجی، بهتر است همیشه بلیط رفت‌وبرگشت رزرو کنید تا هم خریدی ارزان‌تر داشته باشید و هم خیال‌تان از بابت سفر برگشت راحت شود. با خرید بلیط هواپیما از تهران به استانبول رفت و برگشت از سایت یوتراوز، هم‌زمان بلیط هواپیما استانبول به تهران نیز برای شما رزرو می‌شود. برای خرید بلیط رفت و برگشت کافی است قبل از انجام فرایند رزرو، گزینه‌ی دوطرفه و در ادامه تاریخ بازگشت را انتخاب کنید.

مدارک موردنیاز برای سفر به استانبول

سفر از تهران به استانبول ازجمله معدود سفرهای خارجی است که نیازی به دریافت ویزا ندارد و شما به‌راحتی و با داشتن پاسپورت با اعتبار دست‌کم 6 ماه می‌توانید به ترکیه سفر کنید. گرچه اگر سفرتان به استانبول به قصد تجارت و بیزینس باشد، یا بخواهید بیش از 90 روز در ترکیه بمانید، باید ویزا تهیه کنید. هم‌چنین توجه داشته باشید که قبلِ سوارشدن به هواپیما باید گواهی پرداخت عوارض خروج از کشور را نیز ارائه کنید. برای اطلاع از جزئیات مدارک موردنیاز برای سفر به استانبول، همکارهای ما در بخش پشتیبانی تلفنی سفر (1548📞) آماده‌ی راهنمایی شما هستند.

مسیرهای پروازی پرتردد به مقصد استانبول

استرداد بلیط هواپیما تهران استانبول

یکی از دغدغه‌های مسافرها در زمان خرید بلیط هواپیما خارجی نگرانی بابت کنسلیِ سفر است، یوتراوز اما این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید به‌راحتی بلیط‌تان را کنسل کنید. پس اگر بعدِ خرید بلیط هواپیما تهران استانبول از سفر منصرف شدید، نگران نباشید! در کم‌تر از چند دقیقه می‌توانید استرداد بلیط خود را ثبت کنید. بعدِ ثبت درخواست استرداد، وجه پرداختی شما مطابق با قوانین ایرلاین‌ها، در کم‌تر از 72 ساعت به حساب‌تان واریز می‌شود. 

برای انجام فرایند استرداد سه راه دارید:

ثبت استرداد تلفنی: ساده‌ترین راه برای استرداد بلیط هواپیما تهران استانبول، تماس با واحد پشتیبانی 24 ساعته‌ی یوتراوز است. کافی است با شماره‌تلفن 1548📞 تماس بگیرید و از همکارهای ما بخواهید بلیط این سفر شما را کنسل کنند.

ثبت استرداد آنلاین: در این روش با ورود به حساب کاربری خود در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز، درخواست‌تان برای استرداد بلیط هواپیما تهران استانبول را ثبت می‌کنید. بلافاصله همکارهای ما این درخواست را بررسی می‌کنند و بعد از تأیید، کنسلیِ بلیط را به اطلاع‌تان می‌رسانند.

انجام فرایند استرداد: در این روش شما می‌توانید فرایند استرداد بلیط هواپیما تهران به استانبول را خودتان انجام دهید. کافی است به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما وارد شوید و مطابق با مراحل ذکرشده، بلیط خود را کنسل کنید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول چقدر است؟
  قیمت بلیط تهران استانبول به کلاس پرواز، نوع بلیط و زمان سفر شما بستگی دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر پروازی می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید.
 • چگونه بلیط هواپیما ارزان تهران استانبول را بخرم؟
  برای اینکه بتوانید بلیط ارزان تهران به استانبول را بخرید، کافی است وارد سایت یوتراوز شوید و پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برای‌تان مرتب‌سازی شوند. علاوه‌براین می‌توانید با استفاده از باکس قیمتی، ارزان‌ترین بلیط را چند روز قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان ببینید و با مقایسه قیمت‌ها، ارزان‌ترین بلیط را بخرید.
 • پرواز تهران به استانبول چند ساعت است؟
  مدت زمان پرواز تهران استانبول به‌طور متوسط 3 ساعت و 30 دقیقه برآورد شده، اما گاهی اوقات ممکن است به‌دلیل تأخیر در پرواز و اقدامات ابتدایی و انتهایی در فرودگاه مبدأ و مقصد این زمان افزایش یابد.
 • پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه استانبول می‌روند؟
  استانبول سه فرودگاه بین‌المللی دارد که هر سه فرودگاه بین‌المللی استانبول مقصد پروازهای ایرانی هستند.
 • چه ایرلاین‌هایی پرواز تهران استانبول را عرضه می‌کنند؟
  درحال‌حاضر مشهورترین ایرلاین‌های خارجی در پرواز تهران استانبول، ترکیش (Turkish Airlines)، پگاسوس (Pegasus Airlines) و ایر عربیا (Air Arabia) هستند که تقریباً هر روز در این مسیر سفر می‌کنند. از شرکت‌های هواپیمایی داخلی نیز ماهان‌ایر، تابان، ایران‌ایر، کاسپین، قشم‌ایر، آسمان و معراج پرواز مستقیم از تهران به استانبول انجام می‌دهند.
 • آیا برای سفر به استانبول به دریافت ویزا نیاز دارم؟
  سفر با هواپیما تهران به استانبول نیازی به دریافت ویزا ندارد و شما با داشتن پاسپورت با اعتبار دست‌کم 6 ماه می‌توانید به ترکیه سفر کنید. گرچه اگر سفرتان به استانبول به قصد تجارت و بیزینس باشد، یا بخواهید بیش از 90 روز در ترکیه بمانید، باید ویزا تهیه کنید.
 • چگونه می‌توانم بلیط پرواز تهران استانبول را کنسل کنم؟
  برای کنسل کردن بلیط هواپیما تهران به استانبول در یوتراوز می‌توانید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده یا با پشتیبانی 24 ساعته ما به شماره 1548📞 تماس بگیرید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز