#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران ایلام

در سفر از تهران به ایلام استفاده از مسیر پروازی بهترین انتخاب است. برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام از یوتراوز کافی است در قسمت جستجو، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. یوتراوز لیست پیشنهادی از بلیط هواپیما تهران به ایلام به شما نمایش می‌دهد. هزینه بلیط هواپیما از تهران به ایلام، نوع بلیط چارتری و سیستمی، کلاس پروازی و زمان حرکت در لیست پیشنهادی یوتراوز مشخص است و می‌توانید با مقایسه بلیط‌ها انتخاب بهتری داشته باشید. در هر مرحله از خرید و رزرو بلیط اگر با سوالی مواجه شدید، می‌توانید با پشتیبانان ما در یوتراوز با شماره تماس 1548 تماس گرفته و پاسخ سوال خود را دریافت کنید. پشتیبانان ما 7 روز هفته و 24 ساعته در خدمتتان هستند تا به سوالات شما نیز پاسخ بدهند.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

نقشه شهر ایلام

بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتری تهران ایلام

بلیط هواپیما تهران به ایلام چارتری و لحظه آخری همیشه در لیست خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ایلام دیده می‌شود. اگرچه تفاوت قیمت بلیط چارتری و سیستمی تفاوت چندانی ندارند اما خرید بلیط پرواز تهران ایلام لحظه آخری ارزان و مقرون به صرفه است. زمانی که شما بدون برنامه ناچار به سفر می‌شوید به دنبال پروازهایی می‌روید که نزدیک به پرواز هستند، به این شکل می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران ایلام را خریداری کنید. علاوه بر این، شما می توانید با استفاده از فیلتر قیمت و گزینه بلیط چارتری لیست پروازها را تفکیک کنید و بهترین خرید بلیط چارتر تهران ایلام را داشته باشید.

پرترددترین مسیر پروازی به مقصد ایلام

قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایلام

قیمت بلیط هواپیما از ایلام به تهران به عوامل زیادی از جمله شرکت هواپیمایی، نوع پرواز چارتری و سیستمی، کلاس پروازی و زمان حرکت بستگی دارد. شما می‌توانید برای دسترسی به قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام چارتری و سیستمی مورد نظر خود از فیلتر قیمت استفاده کنید. در گوشه سمت راست لیست پیشنهادی محدوده قیمتی مورد نظر خود را مشخص کنید و به صورت همزمان فیلتر چارتری و سیستمی را انتخاب کنید. زمانی که بلیط های پروازی برای شما تفکیک می‌شوند می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
یکی از مهم‌ترین اقداماتی که امنیت سفر شما را افزایش می‌دهد، خرید بلیط هواپیما تهران ایلام رفت و برگشت است. در قسمت جستجو با انتخاب گزینه دوطرفه، لیست پروازهای رفت و برگشت به صورت تفکیک شده مرتب می‌شود. زمانی که پروازهای خود را انتخاب کردید، قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام رفت و برگشت نمایش داده می‌شود و می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.  علاوه بر این، برای خرید بلیط برگشت می‌توانید به صفحه اختصاصی پرواز ایلام تهران مراجعه کنید.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به ایلام چقدر هزینه دارد؟
  پرواز تهران به ایلام حدود 480 تا 520 هزار تومان قیمت دارد. این نرخ با توجه به تعطیلات رسمی و عوامل متعدد دیگری همچون نوع پرواز و شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده پرواز متفاوت است.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تهران به ایلام در یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران به ایلام خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری استرداد کنید. پیش از استرداد توجه داشته باشید که باید مبلغی را به عنوان جریمه کنسلی و استرداد پرداخت کنید. این مبلغ ثابت نیست و فاکتورهای مختلفی اعم از زمان کنسلی و نوع پرواز در آن اثرگذار هستند.
 • هر هفته چه تعداد پرواز از تهران به ایلام انجام می‌شود؟
  به طور میانگین حدوداً هفته‌ای 20 پرواز از تهران به ایلام انجام می‌شود. البته این پروازها ثابت نیست و ممکن است بنابر دلایلی کم یا زیاد شود.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام چه زمانی است؟
  به طور معمول فصل بهار و پاییز زمان مناسب‌تری برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام است. از این جهت که در این دو فصل ایلام آب‌وهوای بهتر و مطبوع‌تری دارد.
 • پرواز تهران به ایلام به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پروازهای تهران به ایلام به فرودگاه ایلام واقع در جنوب این شهر صورت می‌گیرد. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر ایلام حدود 10 کیلومتر است برای دسترسی از این فرودگاه به مرکز شهر نیاز است تا مسافتی در حدود 20 دقیقه را طی کنید.
 • پرواز تهران به ایلام از کدام ترمینال فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود؟
  پرواز تهران به ایلام معمولاً از ترمینال شماره 4 فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود.
 • برای حضور در فرودگاه مهرآباد و دریافت کارت پرواز به چه مدارکی نیاز خواهیم داشت؟
  برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه مهرآباد همراه داشتن کارت ملی به همراه شناسنامه و ترجیحاً پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن نیاز است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز