اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به ایلام

اگر قصد خرید بلیط‌ هواپیما دارید، می‌توانید بلیط خود را بدون دغدغه از یوتراوز خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام از یوتراوز کافی است در قسمت جستجو بلیط، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از این کار لیستی از انواع بلیط‌های پیشنهادی پرواز تهران به ایلام یوترواز به شما نمایش داده خواهد شد. سپس می‌توانید از این لیست بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و با طی کردن مراحل خرید بلیط، بلیط خود را خریداری کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز بلیط پرواز تهران به ایلام خود را به صورت لحظه آخری خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام به صورت لحظه آخری نیاز است تا تاریخ و زمان مورد نظرتان را در قسمت جستجو بلیط درج کنید و سپس از میان بلیط‌های نمایش داده شده، بلیطی که مدنظرتان است را تهیه کنید.

نقشه شهر ایلام

رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به ایلام

با مراجعه به سایت یوتراوز، می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. با انتخاب گزینه رفت و برگشت در هنگام جستجو بلیط با لیستی از بلیط‌های رفت و برگشت پرواز تهران به ایلام روبه‌رو خواهید شد. از این لیست می‌توانید بلیطی ک تمایل به دریافت آن را دارید رزرو کرده و خریداری کنید. در هر مرحله از خرید و رزرو بلیط اگر با سوالی مواجه شدید، می‌توانید با پشتیبانان ما در یوتراوز با شماره تماس 1548 تماس گرفته و پاسخ سوال خود را دریافت کنید. پشتیبانان ما 7 روز هفته و 24 ساعته در خدمتتان هستند تا به سوالات شما نیز پاسخ بدهند.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به ایلام چقدر هزینه دارد؟
  پرواز تهران به ایلام حدود 480 تا 520 هزار تومان قیمت دارد. این نرخ با توجه به تعطیلات رسمی و عوامل متعدد دیگری همچون نوع پرواز و شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده پرواز متفاوت است.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تهران به ایلام در یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران به ایلام خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری استرداد کنید. پیش از استرداد توجه داشته باشید که باید مبلغی را به عنوان جریمه کنسلی و استرداد پرداخت کنید. این مبلغ ثابت نیست و فاکتورهای مختلفی اعم از زمان کنسلی و نوع پرواز در آن اثرگذار هستند.
 • هر هفته چه تعداد پرواز از تهران به ایلام انجام می‌شود؟
  به طور میانگین حدوداً هفته‌ای 20 پرواز از تهران به ایلام انجام می‌شود. البته این پروازها ثابت نیست و ممکن است بنابر دلایلی کم یا زیاد شود.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام چه زمانی است؟
  به طور معمول فصل بهار و پاییز زمان مناسب‌تری برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام است. از این جهت که در این دو فصل ایلام آب‌وهوای بهتر و مطبوع‌تری دارد.
 • پرواز تهران به ایلام به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پروازهای تهران به ایلام به فرودگاه ایلام واقع در جنوب این شهر صورت می‌گیرد. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر ایلام حدود 10 کیلومتر است برای دسترسی از این فرودگاه به مرکز شهر نیاز است تا مسافتی در حدود 20 دقیقه را طی کنید.
 • پرواز تهران به ایلام از کدام ترمینال فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود؟
  پرواز تهران به ایلام معمولاً از ترمینال شماره 4 فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود.
 • برای حضور در فرودگاه مهرآباد و دریافت کارت پرواز به چه مدارکی نیاز خواهیم داشت؟
  برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه مهرآباد همراه داشتن کارت ملی به همراه شناسنامه و ترجیحاً پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن نیاز است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#