........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

خرید بلیط هواپیما ایلام تهران

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایلام تهران از یوتراوز، کافی‌ست در قسمت جستجو تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید و روی گزینه جستجو کلیک کنید. یوتراوز قیمت بلیط هواپیما تهران به ایلام، نوع و کلاس پروازی، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی را به صورت لیست پیشنهادی پروازها را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با بررسی اطلاعات و هزینه‌ها، مطابق برنامه ریزی سفرتان، خرید بلیط هواپیما ایلام تهران مناسب خود را داشته باشید. علاوه بر این، اگر به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید، می‌‌توانید بلیط پرواز به تهران خریداری شده را به سادگی کنسل کنید. البته توجه داشته باشید که برای استرداد پرواز  مبلغی به عنوان جریمه از هزینه بلیط شما کسر می‌شود. این مبلغ با توجه به قوانین و مقررات شرکت هواپیمایی با توجه به زمان استرداد بلیط هواپیما، کلاس پروازی و موارد دیگر مشخص می‌گردد. 

پرترددترین مسیر پروازی از مبدأ ایلام

نقشه شهر تهران

بلیط رفت و برگشت ایلام تهران

خرید بلیط هواپیما ایلام تهران رفت و برگشت از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توانید برای داشتن سفری آرام و لذت بخش انجام دهید؛ چرا که در طول سفر نگران مسیر برگشت خود نیستید. برای خرید بلیط رفت و برگشت در قسمت جستجو گزینه دو طرفه را فعال کنید، پروازهای رفت و برگشت به صورت دو لیست تفکیک می‌شوند. شما می‌توانید در لیست اول بلیط‌های رفت و در لیست دوم بلیط‌‌های مسیر برگشت تهران ایلام را ببیند و انتخاب کنید. در نهایت قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران رفت و برگشت به صورت کامل نمایش داده می‌شود و با پرداخت هزینه، خرید بلیط هواپیما ایلام تهران شما کامل می‌شود. یوتراوز، علاوه بر فروش بلیط هواپیما، برای آسودگی خاطر مسافران، رزرو هتل را در دستور کار خود قرار داده است. شما می‌توانید با خیال راحت، خرید بلیط هواپیما و هتل خود را از یوتراوز رزرو کنید و از سفر خود لذت ببرید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

ارزانترین بلیط هواپیما ایلام به تهران

با توجه به افزایش نرخ بلیط، مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما ایلام به تهران هستند. در میان پروازها، بلیط لحظه آخری ایلام تهران و بلیط هواپیما ایلام تهران چارتری قیمت کمتری دارند و بیشتر مورد استقبال مسافران قرار می‌گیرند. بلیط هواپیما ایلام تهران لحظه آخری، بلیط‌هایی هستند که قیمت کمتری دارند و زمان پرواز آنها نزدیک است. مسافرانی که بدون برنامه ناچار به سفر می‌شوند شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان لحظه آخری دارند، هر چند در ایام پیک سفر امکان خرید بلیط لحظه آخری وجود ندارد. علاوه بر این، بلیط هواپیما چارتر ارزان ایلام تهران گزینه دیگری است که می‌توانید با استفاده از فیلتر نوع پرواز در لیست پیشنهادی به سادگی آنها را مشاهده و خریداری کنید. همچنین می‌توانید محدوده نرخ بلیط هواپیما ایلام تهران موردنظر خود را در فیلتر قیمت تنظیم کنید، به این شکل لیست پروازهای چارتری از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما تفکیک و مرتب‌سازی می‌شوند.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما ایلام به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما ایلام به تهران به طور میانگین حدود 520 هزار تومان است. این مبلغ ممکن است با توجه به تعطیلات رسمی و ایام خاص با تغییراتی همراه شود.
 • پرواز ایلام به تهران چقدر طول می‌کشد؟
  پرواز ایلام به تهران به طور حدودی بین یک ساعت و 10 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه زمان می‌برد. البته این مدت زمان ممکن است با توجه به شرایط آب‌وهوایی با تغییراتی همراه شود.
 • کدام ایرلاین‌ها از ایلام به تهران پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز ایلام به تهران ایرلاین‌هایی همچون ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی ماهان از جمله ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای قابل توجهی از ایلام به تهران دارند.
 • پرواز ایلام به تهران در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  معمولاً در تمامی روزهای هفته پرواز ایلام به تهران انجام می‌شود. البته با این حال انجام پروازها و به طور خاص ساعات پرواز بستگی به ایرلاین منتخب و ارائه‌دهنده پرواز دارد.
 • مسافت هوایی ایلام تا تهران چقدر است؟
  مسافت هوایی بین ایلام تا تهران حدود 506 کیلومتر یا 314 مایل است. در صورتی که مسافت زمینی میان این دو شهر حدود 750 کیلومتر است.
 • در مسیر پرواز ایلام به تهران چه کلاس‌های پروازی وجود دارند؟
  در این مسیر تنها پروازهای اکونومی کلاس انجام می‌شود و پروازی به نام بیزینس کلاس وجود ندارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز