........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار به دبی

مسیر پرواز لار به دبی از جمله مسیرهای پرواز مهم هوایی جنوب کشور است. این مسیر پروازی در استان فارس قرار گرفته است و سالانه پروازهای قابل توجهی از این شهر به دبی انجام می‌شود. برای تهیه بلیط هواپیما لار به دبی می‌توانید با مراجعه به یوتراوز بلیط سفر خود را به آسانی و با بهترین قیمت تهیه کنید.

یوتراوز همچنین تلاش کرده است تا با ارائه بلیط‌های پرواز بهترین شرکت‌های هواپیمایی شرایطی را مهیا کند تا بتوانید از میان تعداد بسیاری بلیط‌های متنوع هواپیما، بلیطی را که مورد نظرتان هست و تمایل به خرید آن دارید را خریداری کنید.

پرترددترین مسیر پروازی از مبدأ لار

نقشه شهر دبی

خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز لار به دبی

برای خرید بلیط هواپیما لار به دبی همچنین می‌توانید بلیط خود را به صورت چارتری یا سیستمی و یا حتی به صورت رفت و برگشت از یوتراوز تهیه کنید. تمامی فرآیند خرید بلیط با پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانان ما و با امنیت بالا انجام می‌شود. ضمن اینکه این امکان را خواهید داشت که بعد از خریداری بلیط، اگر از سفر خود صرف نظر کردید و قصد کنسل کردن بلیط را داشتید این کار را به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام دهید.

ضمناً لار تنها یک فرودگاه دارد و این فرودگاه بین‌المللی است. فرودگاه بین‌المللی لار حوالی شمال شرق این شهر قرار دارد و تمامی پروازهای داخلی و خارجی از مبدا همین فرودگاه انجام می‌شود. برای دسترسی به این فرودگاه می‌توانید از سیستم‌های حمل‌ونقل شهری استفاده کنید. همچنین در اطراف فرودگاه خودروهایی قرار دارند که می‌توانید همراه آن‌ها به مقصد مورد نظر خود بروید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد دبی
سوالات متداول
 • مدت زمان پرواز لار به دبی چقدر است؟
  پرواز لار به دبی به طور معمول حدود 1 ساعت تا 1 ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد. البته این مدت زمان ممکن است با توجه به شرایط آب‌وهوایی و عواملی همچون تأخیر در پرواز با تغییراتی همراه شود. ضمناً جالب است بدانید که مدت زمان پرواز لار تا دبی به شرکت هواپیمایی و ایرلاینی که خدمات پرواز را ارائه می‌دهد هم بستگی دارد.
 • نرخ پرواز لار به دبی چقدر است؟
  نرخ پرواز لار به دبی معمولاً چیزی در حدود پانصد تا ششصد هزارتومان است که همانند مدت زمان پرواز، به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال ممکن است در ایام تعطیلات نرخ افزایش پیدا کند و برخلاف آن در ایام عادی سال نرخ پایینی داشته باشد.
 • فاصله هوایی لار تا دبی چند کیلومتر است؟
  مسافت میان دو شهر لار و دبی از نظر هوایی 284 کیلومتر یا 177 مایل است.
 • کدام ایرلاین‌ها از لار به دبی پرواز دارند؟
  شرکت‌های هواپیمایی همچون ایران ایر، قشم ایر، فلای دبی و ایر عربیا از جمله ایرلاین‌هایی هستند که از لار به دبی پرواز دارند. هواپیمایی کیش ایر هم از جمله ایرلاین‌های دیگری است که بیشترین پرواز را از لار به دبی داشته است. با این حال امّا هیچکدام از این ایرلاین‌ها در حال حاضر پروازی به دبی ندارند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز