اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما ازمیر به تهران

اگر به دنبال خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما ازمیر به تهران هستید، می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. برای تهیه بلیط هم کافی است به قسمت جستجو بلیط مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو بلیط، لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز ازمیر به تهران برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیطی که مدنظرتان است را تهیه کنید.
همچنین اگر به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید بدون دغدغه پرواز ازمیر به تهران خود را به صورت غیرحضوری استرداد کنید. البته باید توجه داشته باشید که در صورت استرداد بلیط مبلغی به عنوان جریمه کنسلی از شما کسر خواهد شد. نرخ این مبلغ با توجه به نوع پرواز، زمان پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز تعیین می‌شود.

نقشه شهر تهران

رزرو بلیط چارتر و سیستمی پرواز ازمیر به تهران

 از یوتراوز می‌توانید به راحتی بلیط چارتری یا سیستمی خریداری کنید. برای تهیه بلیط سیستمی یا چارتر پرواز ازمیر به تهران نیاز است، در لیست نمایش داده شده بلیط‌های پرواز که چارتر و سیستمی بودن بلیط‌ها در آن مشخص شده است، بلیط خود را رزرو و خریداری کنید.
همچنین در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا بلیط هواپیما ازمیر به تهران خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. برای خرید بلیط رفت و برگشت پرواز ازمیر به تهران نیاز است تا هنگام جستجو بلیط پرواز مورد نظر خودتان، گزینه رفت و برگشت را از قسمت فیلترهای جستجو انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز ازمیر به تهران برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

سوالات متداول
 • هزینه پرواز ازمیر به تهران چقدر است؟
  پرواز ازمیر به تهران به طور میانگین قیمتی در حدود 3 میلیون تومان دارد. با این حال این نرخ ثابت نیست و به موارد مختلفی همچون نوع پرواز، زمان پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد.
 • مدت زمان پرواز از ازمیر به تهران چقدر است؟
  فاصله هوایی بین ازمیر تا تهران حدود 2 هزار کیلومتر است. به همین جهت طی کردن این مسافت به طور میانگین 3 ساعت زمان می‌برد.
 • برای دریافت کارت پرواز و حضور در فرودگاه ازمیر به چه مدارکی نیاز داریم؟
  همراه داشتن مدارکی همچون پاسپورت و پرینت بلیط یا عکس آن، از جمله مهم‌ترین مدارکی است که برای حضور در فرودگاه ازمیر باید همراه خود داشته باشید. همچنین بهتر است که همراه خود شناسنامه و کارت ملی هم داشته باشید.
 • آیا امکان خرید بلیط لحظه آخری پرواز ازمیر به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید در صورت نیاز و تمایل بلیط مورد نظر خود را برای پرواز از ازمیر به تهران به صورت لحظه آخری خریداری کنید.
 • کدام ایرلاین بیشترین پرواز را از ازمیر به تهران دارد؟
  هواپیمایی ترکیش ایر، ایرلاینی است که اغلب پروازهای ازمیر به تهران توسط آن نیز انجام می‌شود.
 • برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ازمیر به تهران از یوتراوز به چه چیزهایی نیاز داریم؟
  برای تهیه آنلاین بلیط هواپیما ازمیر به تهران از یوتراوز همراه داشتن مدارکی همچون پاسپورت، رمز دوم کارت بانکی، ایمیل و شماره تماس از جمله چیزهایی است که برای خرید آنلاین بلیط هواپیما نیاز است همراه خود داشته باشید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#