#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی کاسپین

ایرلاین کاسپین در سال 1372 و با همت بخش خصوصی کشور کار خود را آغاز کرد. در واقع کاسپین ایر اولین ایرلاین خصوصی در صنعت هواپیمایی ایران است. ناوگان هواپیمایی کاسپین ایر به 10 فروند هواپیما، شامل 5 فروند بوئینگ 737 کلاسیک و 5 فروند هواپیما MD-80 مجهز است که جایگزین هواپیماهای پیشین این شرکت شده است. قطب پروازهای کاسپین فرودگاه مهرآباد و امام خمینی تهران است.

ترمینال پرواز های کاسپین ایر در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 4 است.

خرید و پیگیری بلیط هواپیما کاسپین ایر

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کاسیپین ایر باید مبدا و مقصد و زمان سفر خود را انتخاب کنید، یوتراوز به شما لیستی از پروازهای موجود کاسپین ایر در مسیر مورد نظر نمایش می‌دهد. برای خرید بلیط ارزان قیمت کاسپین می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید. کاسپین علاوه بر پروازهای سیستمی، پروازهای چارتری و لحظه آخری نیز دارد که در سایت یوتراوز قابل رزرو هستند و ممکن است از پرواز‌های سیستمی ارزان تر باشند. پس از رزرو بلیط خود، امکان پیگیری بلیط در قسمت پروفایل شما در سایت یوتراوز وجود دارد. در حین خرید بلیط، اگر سوال یا مشکلی داشتید با شماره 1548، پشتیبانی سایت یوتراوز در تماس باشید. همکاران ما آماده ارائه خدمات و راهنمایی‌های لازم به شما مسافران محترم هستند.

استرداد بلیط هواپیما کاسپین ایر

ممکن است بعد از خرید بلیط هواپیما، سفر شما کنسل شود در این صورت نگران استرداد بلیط خریداری شده و بازگشت مبلغ بلیط به حساب خود نباشید. یوتراوز امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما را به راحتی برای شما فراهم کرده است. کافی است به قسمت پروفایل خود در سایت یوتراوز رفته و درخواست استرداد بلیط خود را ثبت کنید. برای اطلاع از قونین و مقررات کاسپین ایر در زمینه کنسلی بلیط هواپیما و همچنین نرخ جریمه کنسلی بلیط خود به قسمت جزئیات بلیط دقت کنید. برای رضایت شما مسافران محترم امکان استرداد تلفنی نیز در سامانه یوتراوز وجود دارد. برای اینکار با شماره 1548 پشتیبانی سایت یوتراوز در تماس باشید.

هواپیمایی کاسپین
مهم ترین مقاصد ایرلاین کاسپین
مسیرهای هوایی کاسپین ایر

ایرلاین کاسپین پروازهای داخلی زیادی را به شهر‌های مهمی همچون مشهد، اصفهان، کیش، اهواز ، آبادان، تبریز، عسلویه، بندرعباس، سنندج، کرمانشاه، بندر ماهشهر، رشت، ساری، شیراز، دزفول، ارومیه، یزد، زابل و تهران دارد. این ایرلاین در مسیرهای خارجی نیز به مقاصد مهمی چون نجف اشرف، دبی، سلیمانیه و استانبول پرواز دارد. عوامل زیادی ممکن روی برقراری پروازهای ایرلاین‌ها تاثیرگذار باشد بنابراین برای اطمینان از برقراری پروازهای کاسپین ایر با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای کاسپین ایر در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 4 برای پرواز‌های کاسپین در نظر گرفته شده است.
 • کاسپین ایر چه کلاس‌های پروازی دارد؟
  این ایرلاین تنها کلاس پروازی اکونومی دارد.
 • میزان بار مجاز در پروازهای هواپیمایی کاسپین چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای داخلی کاسپین 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم است و همچنین مسافران می‌توانند یک کیف دستی به وزن 4 کیلوگرم را با خود به داخل کابین حمل کنند. میزان بار مجاز به صورت دقیق در جزئیات بلیط قید می‌شود.
 • برای پیگیری بلیط خریداری شده کاسپین ایر چه باید کرد؟
  در سایت یوتراوز تمامی بلیط های خریداری شده در قسمت پروفایل شما نمایش داده شده و قابل پیگیری است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز