رزرو هتل با تضمین کمترین قیمت | یوتراوز
سوالات متداول
 • برای رزرو هتل آپارتمان‌های تهران چه کاری باید انجام دهیم؟

  برای رزرو هتل آپارتمان‌های تهران کافی است تا در همین صفحه با مقایسه موارد لیست مورد نظرتان، هتل مدنظر خود را انتخاب کنید و پس از طی کردن مراحل خرید آن را به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رزرو کنید. 

 • آیا با رزرو هتل آپارتمان‌های تهران از یوتراوز امکان بهره‌مندی از تخفیفات ویژه وجود دارد؟

  بله شما می‌توانید با رزرو هتل آپارتمان‌های تهران از یوتراوز، از تخفیفات ویژه‌ای که به صورت فصلی یا مناسبتی برای شما در نظر گرفته شده است بهره‌مند شوید. غیر از این هم بهتر است بدانید که یوتراوز هتل‌های تهران و سایر شهرها را با بهترین قیمت و به همراه تضمین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. 

 • پس از رزرو هتل آپارتمان‌های تهران امکان بهره‌مندی از پشتیبانی یوتراوز وجود دارد؟

  نه تنها پس از رزرو هتل، بلکه در هنگام رزرو و قبل از آن‌ هم می‌توانید با شماره 1548 تماس گرفته و از پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز در طول 7 روز هفته بهره‌مند شوید.

 • در صورت پشیمانی از رزرو هتل آپارتمان‌ها تهران می‌توانیم هتل مورد نظر خود را استرداد کنیم؟

  بله؛ چنانچه پس از رزرو هتل آپارتمان‌های تهران به هر دلیلی قصد استرداد هتل مورد نظر خود را داشتید، تنها کافی است تا با شماره 1548 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در یوتراوز راهنمایی‌های مورد نظرتان را در اختیارتان قرار دهند.

 • پس از استرداد هتل آپارتمان در تهران چقدر زمان می‌برد تا هزینه استرداد به حساب‌مان بازگردد؟

  پیش از هر چیز نکته‌ای که درباره استرداد باید بدانید این است که، قوانین استرداد هر هتل و هتل آپارتمان با هتل‌های دیگر تفاوت دارد. به همین علت هم هزینه‌ای که در نتیجه استرداد به حساب شما واریز می‌شود با تاثیر گرفتن از این مسئله است. با این حال به طور معمول حدود 72 ساعت کاری زمان نیاز است تا هزینه استرداد به حساب‌تان بازگردد.

 • ساعت ورود و خروج به هتل آپارتمان‌های تهران به چه صورت است؟

  به طور معمول ساعت ورود و خروج به هتل آپارتمان‌های تهران بدین صورت است که برای ورود ساعت 14 بعدازظهر باید مراجعه کنید و اتاق را هم تا نهایتاً ساعت 12 ظهر تحویل دهید.