........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner tour
برای دانلود اسکن کنیدqrcode
دانلود اپلیکیشن یوتراوز
با اپلیکیشن یوتراوز، سفر همیشه همراهته
راهنمای نصب
اپلیکیشن
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته | تماس با 1548

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • بلیط ارزان هواپیما را از کجا بخرم؟
  یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما ارزان را در همه لحظات شبانه‌روز برایتان فراهم ساخته است.
 • چگونه در یوتراوز بلیط هواپیما ارزان بخرم؟
  بهترین روش برای خرید بلیط هواپیما ارزان در یوتراوز استفاده از فیلتر کمترین قیمت است. با جست‌وجو در این سایت علاوه‌بر مشاهده فهرست بلیط‌ها می‌توانید قیمت بلیط هواپیما را از ارزان‌ترین قیمت مرتب کنید و به‌راحتی بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.
 • چگونه می‌توانم ارزان‌ترین بلیط هواپیما را پیدا کنم؟
  بهترین روش برای یافتن بلیط ارزان هواپیما در یوتراوز استفاده از تقویم قیمتی (باکس قیمتی) است. شما در یوتراوز با وارد کردن اطلاعات مورد نظر سامانه بلیط موردنظرتان را جستجو می‌کنید، سپس علاوه‌بر مشاهده لیست بلیط‌ها، در بالای لیست باکس قیمتی را هم می‌بینید. باکس قیمتی، ارزان‌ترین بلیط را چند روز قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان به شما نشان می‌دهد که با مقایسه روزها و قیمت‌ها می‌توانید به ارزان‌ترین بلیط‌ها دسترسی داشته باشید.
 • در چه زمان‌هایی احتمال پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما بیشتر است؟
  در زمان‌های کم‌سفر سال، روزهای وسط هفته و ماه و ایام غیر تعطیلات سال که سفر کمتر است، احتمال اینکه بتوانید بلیط ارزان پیدا کنید، افزایش می‌یابد.
 • چطور می‌توانم در زمان اوج سفر بلیط هواپیما ارزان بخرم؟
  در زمان‌هایی که مسافر برای مقصد مورد نظرتان زیاد است پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان کمی سخت‌تر است. اما سایت یوتراوز همیشه بلیط چارتری یا لحظه آخری دارد. بنابراین همیشه قبل از خرید یک جست‌وجوی هوشمندانه در یوتراوز داشته باشید تا بتوانید حتی در روزهای شلوغ هم ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما را بخرید.
 • آیا ساعت پرواز در قیمت آن تأثیری دارد؟
  بله؛ تجربه نشان داده در بیشتر موارد بلیط‌های آخر شب ارزان‌تر از بلیط‌های طول روز هستند. البته این موضوع هم یک قانون ثابت نیست. این شما هستید که با در نظر گرفتن عوامل مختلف و دقت درباره آن‌ها، بلیط ارزان هواپیما را پیدا می‌کنید.
 • آیا زمانی‌که بلیط ارزان هواپیما خریداری می‌کنم، امکانات کمتری در سفر دریافت می‌کنم؟
  خیر؛ شما با خرید بلیط ارزان هواپیما (بلیط چارتری یا لحظه آخری) در کلاس اکونومی و در طول سفر امکاناتی مانند سایر مسافران دریافت می‌کنید و این موضوع ارتباطی با قیمت بلیط شما ندارد. البته طبیعی‌ست که مسافران بیزنس کلاس یا فرست کلاس متناسب با اینکه هزینه بیشتری پرداخت می‌کنند خدمات بیشتری هم دریافت کنند.
 • آیا خرید بلیط ارزان لحظه آخری همیشه امکان‌پذیر است؟
  اگر زمان پیک سفر نباشد، بلیط ارزان لحظه آخری به‌وفور پیدا می‌شود، اما اگر زمان پیک سفر باشد و تقاضا برای پرواز افزایش یابد، شانس کمی برای بلیط لحظه آخری ارزان خواهید داشت.
 • آیا برای همه مسیرهای هوایی، بلیط ارزان هواپیما وجود دارد؟
  برای رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما علاوه‌بر مسیر باید به زمان سفر نیز توجه کنید. چرا که در برخی از مسیرهای پرتردد مانند پرواز تهران به مشهد یا تهران به استانبول در زمانهای شلوغ سال یافتن بلیط ارزان هواپیما کمی سخت است.
 • در يک خريد براي چند مسافر بزرگسال و نوزاد به صورت همزمان مي‌توانم بلیط بخرم؟
  شما مي‌توانيد در یک خرید به صورت همزمان برای حداکثر 9 نفر بزرگسال و 9 نوزاد بلیط خریداری کنید.
 • نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟
  نرخ بلیط کودکان و نوزادان به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. به صورت کلی، قیمت بلیط مسافر نوزاد (10 روز الی 2 سال) 10 درصد بلیط بزرگسال و مسافر کودک (2 الی 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد بلیط بزرگسال بعلاوه عوارض است.
 • آیا پس از خرید بلیط هواپیما، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  برای بررسی امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، باید با پشتیبانی یوتراوز (1548) تماس بگیرید تا همکاران ما با توجه به شرایط و نوع بلیط، شما را راهنمایی کنند. اما به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارتر کننده بستگی دارد.
 • آیا امکان انتخاب صندلی در هنگام خرید بلیط هواپیما وجود دارد؟
  خیر. امکان انتخاب صندلی هنگام خرید و یا رزرو بلیط هواپیما داخلی یا خارجی از طرف مسافر وجود ندارد و تنها انتخاب محدوده صندلی در زمان چک‌این، امکان‌پذیر است.
 • بلیط هواپیما را چند روز قبل از سفر بخرم؟
  تهیه بلیط هواپیما از چند ماه قبل برای مسافران امکان پذیر است. اما اگر در زمان‌های خلوت سال سفر می‌کنید، بهتر است خرید و یا رزرو آنلاین بلیط هواپیما خود را در روزهای پایانی انجام دهید زیرا، گاهی ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما را می‌توانید در روزهای نزدیک به پرواز خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز در هر پرواز چقدر است؟
  میزان بار مجاز هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی با توجه به مقصد، کلاس پروازی، ایرلاین و ... متفاوت است. با خرید بلیط هواپیما از یوتراوز می‌توانید میزان بار مجاز هواپیما را در قسمت جزئیات پرواز روی بلیط الکترونیک مشاهده کنید. اما به‌طور میانگین برای سفرهای داخلی تا 20 کیلوگرم و برای سفرهای خارجی از 30 تا 40 کیلوگرم به‌همراه داشتن بار مجاز است.
 • چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای پرواز داخلی بهتر است 2 ساعت قبل از پرواز و برای پرواز خارجی، 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید. توجه کنید که کانتر صدور کارت پرواز 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود.
 • برای سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
  برای پروازهای داخلی ارائه کارت ملی ضروری است. برای سفرهای خارجی ارائه پاسپورت الزامی است و جهت عبور از گیت امنیت، علاوه‌بر پاسپورت و کارت پرواز باید فیش عوارض خروج را هم ارائه کنید.
 • اگر نام من در لیست پرواز نباشد چه می‌شود؟
  در صورتی‌که نام شما در لیست پرواز فرودگاه نباشد به هیچ‌عنوان اجازه پرواز نخواهید داشت. در مواجهه با چنین شرایطی بلافاصله با قسمت پشتیبانی سایت 1548 تماس بگیرید.
 • چه زمانی یک مسافر نوشو (No Show) می‌شود؟
  زمانی‌که مسافر به هر دلیلی از پرواز جا بماند اصطلاحاً «نوشو» می‌شود. در چنین شرایطی چنانچه پرواز شما سیستمی باشد، بخشی از بهای پرداخت‌شده به‌عنوان جریمه نوشو کسر و الباقی وجه مسترد می‌شود، اما اگر پرواز شما چارتری باشد، هیچ وجهی مسترد نخواهد شد و اصطلاحاً بلیط شما به‌طور کامل سوخت می‌شود.
 • فرآیند کنسلی و استرداد بلیط هواپیما چگونه است؟
  برای کنسل کردن بلیط هواپیما در یوتراوز به دو روش می‌توانید عمل کنید. در روش اول کافی‌ست به حساب کاربری خود در یوتراوز مراجعه کنید و با انتخاب بلیط هواپیما مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. در روش دوم می‌توانید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده و یا با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. مبلغ دقیق جریمه کنسلی، توسط ایرلاین یا چارتر کننده مشخص می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی را در سایت یوتراوز از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک مشاهده کنید و یا با شماره پشتیبانی ما (1548) تماس بگیرید.
 • آیا خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهتر از روش حضوری است؟
  چنانچه بلیط هواپیما را از یک سایت معتبر فروش بلیط هواپیما مانند یوتراوز خریداری کنید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما نه‌تنها روشی ایمن، بدون دردسر و سریع‌تر از روش حضوری است بلکه امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و استفاده از آفرها و تخفیفات ویژه هم برایتان وجود دارد.

مسیرهای پرتردد

لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز