اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • بلیط ارزان هواپیما از کجا بخریم؟
  برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما، حتما لازم نیست به گیت پرواز مراجعه کنید و خریدتان را برای لحظات آخر بگذارید! یوتراوز؛ امکان خرید بلیط هواپیما در همه لحظه‌های شبانه‌روز را برایتان فراهم ساخته است.
 • آیا بعد از خرید بلیط هواپیما می‌توانم نام خود یا مسافرم را تغییر بدهم؟
  درصورتی‌که پرواز شما از نوع سیستمی باشد امکان تغییر نام وجود ندارد؛ برای این‌منظور، باید بلیط قبلی را کنسل و بلیط جدید را با اسم و مشخصات جدید صادر کنید. اما اگر بلیط هواپیما از نوع چارتری باشد، امکان تغییر نام به قوانین چارترکننده بستگی دارد.
 • آیا خرید بلیط ارزان لحظه آخری همیشه امکان‌پذیر است؟
  اگر زمان پیک نباشد، بلیط ارزان لحظه آخری به‌وفور پیدا می‌شود، اما اگر زمان پیک باشد و تقاضا برای پرواز افزایش یابد، شانس کمی برای بلیط لحظه آخری ارزان خواهید داشت.
 • چه زمانی یک مسافر نوشو (No Show) می‌شود؟
  زمانی‌که مسافربه هر دلیلی از پرواز جا بماند اصطلاحا «نوشو» می‌شود. در چنین شرایطی چنانچه پرواز شما سیستمی باشد، بخشی از بهای پرداخت‌شده به‌عنوان جریمه نوشو کسر و الباقی وجه مسترد می‌شود، اما اگر پرواز شما چارتری باشد، هیچ وجهی مسترد نخواهد شد و اصطلاحا بلیط شما به‌طور کامل سوخت می‌شود.
 • چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای پرواز داخلی بهتر است 2 ساعت قبل از پرواز و برای پرواز خارجی، 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید. توجه کنید که کانتر صدور کارت پرواز 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود.
 • میزان بار مجاز برای هر پرواز چقدر است؟
  مقدار بار مجاز در هر پرواز کاملا به قوانین ایرلاین بستگی دارد. به‌طور میانگین برای سفرهای داخلی تا 20 کیلوگرم و برای سفرهای خارجی از 30 تا 40 کیلوگرم و شاید حتی بیشتر، مجاز است. اما این قانون کاملا بستگی به قوانین ایرلاین دارد. اکیدا توصیه می‌کنیم قبل از خرید بلیط هواپیما قوانین و مقررات ایرلاین را مطالعه کنید.
 • برای سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
  برای پروازهای داخلی ارائه کارت ملی ضروری است. برای سفرهای خارجی ارائه پاسپورت الزامی است و جهت عبور از گیت امنیت، علاوه‌بر پاسپورت و کارت پرواز باید فیش عوارض خروج را هم ارائه کنید.
 • اگر نام من در لیست پرواز نباشد چه می‌شود؟
  در صورتی‌که نام شما در لیست پرواز فرودگاه نباشد به هیچ‌عنوان اجازه پرواز نخواهید داشت. در مواجهه با چنین شرایطی بلافاصله با قسمت پشتیبانی سایت 1548 تماس بگیرید.
 • عوارض خروج از کشور را چگونه پرداخت کنم؟
  برای پرداخت عوارض خروج از کشور می‌توانید از طریق سامانه سداد اقدام کنید و فیش آن را در فرودگاه ارائه دهید. یا از طریق درگاه‌های پرداخت عوارض خروج در فرودگاه امام خمینی اقدام کنید.
 • تا چه میزان ارز خارجی به ازاء هر مسافر می‌توان از کشور خارج کرد؟
  برای خروج از کشور هر نفر تا 5000 یورو می‌تواند همراه خود داشته باشد و مبالغ بیشتر از این، شامل مقررات و ضوابط ناظر بر ارز مسافر و اظهار به گمرک می‌شود.
 • حمل چه موارد و اقلامی از گمرک فرودگاه‌های ایران ممنوع است؟
  حمل اقلامی که مخالف مذهب رسمی کشور یا مخل عرف، شئونات و عفت عمومی باشند از قبیل مشروبات الکلی، اسلحه سرد و گرم، نشریات، تصاویر و هرگونه فیلم یا عکسی که مغایر با شئونات اسلامی باشد، مواد مخدر، وسایل قمار و عتیقه‌جات یا هر شیئی که جزو میراث فرهنگی محسوب شود، از نظر گمرک فرودگاه‌های کشور ممنوع است.

مسیرهای پرتردد

InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#