اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • چه زمانی یک مسافر نوشو (No Show) می‌شود؟
  زمانی‌که مسافری به هر دلیل به پرواز خود نرسد و از پرواز جا بماند اصطلاحا نوشو می‌شود. در چنین شرایطی چنانچه پرواز شما سیستمی باشد، بخشی از بهای پرداخت‌شده به‌عنوان جریمه نوشو کسر و الباقی وجه مسترد می‌شود، اما اگر پرواز شما چارتری بوده باشد، هیچ وجهی مسترد نخواهد شد و اصطلاحا بلیط شما به‌طور کامل سوخت می‌شود.
 • چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای پرواز داخلی بهتر است 2 ساعت قبل از پرواز و برای پرواز خارجی 3 ساعت قبل از پرواز خود در فرودگاه حاضر باشید. توجه داشته باشید که کانتر کارت پرواز 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود و امکان دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان وجود ندارد.
 • آیا بعد از خرید بلیط هواپیما می‌توانم نام خود یا مسافر را تغییر بدهم؟
  در صورتی که پرواز شما از نوع سیستمی باشد امکان تغییر نام وجود ندارد و برای این منظور باید بلیط قبلی را کنسل و بلیط جدید را با اسم و مشخصات جدید صادر کنید. اما در صورتی‌که بلیط هواپیما شما از نوع چارتری باشد، امکان تغییر نام به قوانین چارترکننده پرواز بستگی دارد. بهتر است قبل از خرید نسبت به مشخصات مسافر و نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) مطمئن شوید.
 • مقدار بار مجاز برای هر پرواز چقدر است؟
  مقدار بار مجاز در هر پرواز کاملا به قوانین ایرلاین بستگی دارد. به‌طور میانگین برای سفرهای داخلی تا 20 کیلوگرم و برای سفرهای خارجی تا 30 کیلوگرم بار مجاز است، اما این قانون کاملا بستگی به قوانین ایرلاین دارد. اکیدا توصیه می‌کنیم قبل از خرید بلیط هواپیما قوانین و مقررات ایرلاین را مطالعه کنید.
 • برای سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
  برای پروازهای داخلی ارائه کارت ملی برای سوار شدن به هواپیما ضروری است. برای سفرهای خارجی ارائه پاسپورت الزامی است و جهت عبور از گیت امنیت، علاوه‌بر پاسپورت و کارت پرواز باید فیش عوارض خروج را هم ارائه کنید.
 • اگر نام من در لیست پرواز نباشد چه می‌شود؟
  در صورتی‌که نام شما در لیست پرواز فرودگاه نباشد به هیچ‌عنوان اجازه پرواز نخواهید داشت. در مواجهه با چنین شرایطی بلافاصله با قسمت پشتیبانی سایت 1548 تماس بگیرید.
 • عوارض خروج از کشور را چگونه پرداخت کنم؟
  برای پرداخت عوارض خروج از کشور می‌توانید از طریق سامانه سداد اقدام کنید و فیش آن را در فرودگاه ارائه دهید. یا از طریق درگاه‌های پرداخت عوارض خروج در فرودگاه امام خمینی اقدام کنید.
 • تا چه میزان ارز خارجی به ازاء هر مسافر می‌توان از کشور خارج کرد؟
  برای خروج از کشور هر نفر تا 5000 یورو می‌تواند همراه خود داشته باشد و مبالغ بیشتر از این، شامل مقررات و ضوابط ناظر بر ارز مسافر و اظهار به گمرک می‌شود.
 • حمل چه موارد و اقلامی از گمرک فرودگاه‌های ایران ممنوع است؟
  حمل اقلامی که مخالف مذهب رسمی کشور یا مخل عرف، شئونات و عفت عمومی کشور باشند از قبیل مشروبات الکلی، اسلحه سرد و گرم، نشریات، تصاویر و هرگونه فیلم یا عکسی که مغایر با شئونات اسلامی باشد، مواد مخدر، وسایل قمار و اشیاء عتیقه یا هر شیئی که جزو میراث فرهنگی محسوب شود از نظر گمرک فرودگاه‌های کشور ممنوع است.

مسیرهای پرتردد

#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#