........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

شرکت هواپیمایی وارش

ایرلاین وارش از جمله ایرلاین های جدید در بخش هواپیمایی کشور است این ایرلاین در سال 1396 در استان مازندران، شهر ساری کار خود را آغاز کرد تا خطه شمال نیز به جمع قطب‌های پروازی کشور بپیوندد. ناوگان هواپیمایی وارش شامل 5 فروند بوئینگ 737 کلاسیک است و قطب‌های پروازی این ایرلاین فرودگاه مهرآباد تهران و دشت ناز ساری است.

ترمینال پروازهای وارش در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 2 است.

خرید بلیط هواپیما وارش از یوتراوز

یوتراوز به شما این امکان را می‌دهد که با وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود در سایت، تمام بلیط‌های موجود از ایرلاین وارش را مشاهده و نسبت به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما خود اقدام کنید. قیمت بلیط هواپیما وابسته به نکات زیادی مانند مبدا و مقصد و طول پرواز و کلاس پروازی و ... است. شما با استفاده از فیلتر قیمت در سایت یوتراوز می‌توانید بلیط‌ها را فیلتر کرده و فقط بلیط‌هایی را که به محدوده هزینه شما نزدیک است مشاهده کنید. همچنین در برخی موارد قیمت بلیط‌های چارتری و لحظه آخری از بلیط های سیستمی مناسب‌تر است که در سایت یوتراوز امکان رزرو این بلیط ها نیز وجود دارد.

استرداد بلیط هواپیما وارش

قوانین و مقررات استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین‌ها تعریف می‌شود. این قوانین و مقررات به همراه میزان جریمه کنسلی و ... در قسمت جزئیات بلیط خریداری شده، قید شده است. کافی است به سایت یوتراوز مراجعه کرده و از قسمت پروفایل خود، به بررسی بلیط خریداری شده بپردازید و با احتساب میزان جریمه، نسبت به استرداد آن اقدام کنید. در هر مرحله از استرداد بلیط خود اگر سوال یا مشکلی دارید با شماره پشتیبانی 1548 سایت یوتراوز در تماس باشید. همکاران ما در تمام مراحل رزرو یا کنسلی بلیط هواپیما در کنار شما خواهند بود.

هواپیمایی وارش
ایرلاین وارش
مهم‌ترین مقاصد داخلی و خارجی وارش ایر
مسیرهای هوایی وارش ایر
مسیرهای هوایی

وارش در مسیرهای تهران چابهار، تهران اصفهان، تهران عسلویه، مشهد عسلویه، عسلویه اصفهان، تهران ساری، مشهد ساری، تهران شیراز، تهران کیش، تهران آبادان، ساری کیش، ساری بندر، تهران اهواز، مشهد اصفهان، مشهد شیراز، کیش مشهد و مسیرهای بالعکس پرواز‌های داخلی دارد. همچنین پرواز‌های خارجی این ایرلاین به دوشنبه و بیشکک برقرار است. عوامل زیادی روی برقراری پرواز در مسیرهای خاص تاثیر گذار است به همین دلیل این برنامه ممکن است متغیر باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از برقراری پرواز در مسیر مورد نظر خود با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • میزان بار مجاز در ایرلاین وارش چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای وارش حداکثر 20 کیلوگرم است.
 • ترمینال پروازهای وارش در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 2 برای پروازهای ورودی وارش در فرودگاه مهرآباد در نظر گرفته شده است.
 • ایرلاین وارش چه کلاس‌های پروازی دارد؟
  هواپیمایی وارش تنها کلاس پروازی اکونومی دارد.
 • نحوه استرداد پرواز وارش چگونه است؟
  به دو روش اینترنتی و تلفنی امکان استرداد وجود دارد. در روش استرداد اینترنتی وارد سایت یوتراوز شده، به پروفایل خود مراجعه کرده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید. در صورت تمایل می‌توانید با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس گرفته و درخواست خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز