#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

هواپیمایی وارش از جمله ایرلاین‌های جدید و خوش‌آتیه در بخش هواپیمایی کشور است. دفتر مرکزی این ایرلاین در سال 1396 در استان مازندران، شهر ساری کار خود را آغاز کرد تا خطه شمال نیز به جمع قطب‌های پروازی کشور بپیوندد. اولین پرواز شرکت وارش از فرودگاه مهرآباد به مقصد ساری در مهرماه 1397 استارت خورد و تاکنون این ایرلاین وظیفه خدمت‌رسانی به مسافران زیادی را در سراسر کشور پهناورمان برعهده داشته است. از زمان شروع به کار، وارش ایر موفق شد که مجوزهای لازم برای آغاز فعالیتش را به‌عنوان یک شرکت سهامی خاص کسب کند و با محوریت استان مازندران به ویژه شهر ساری به فروش بلیط هواپیما بپردازد. مسافران زیادی در فصل بهار و تعطیلات تابستان وارد شهر مازندران می‌شوند که شرکت ایرلاین وارش سهم قابل توجهی در جابه‌جایی مسافران در این روزهای سال دارد.

خرید بلیط هواپیمایی وارش

راه‌های متفاوتی برای خرید بلیط پرواز ایرلاین وارش وجود دارد و شما می‌توانید به دو صورت اینترنتی و مراجعه حضوری به دفاتر فروش این ایرلاین بلیط موردنظر خود را خریداری کنید. ما به شما خرید اینترنتی بلیط هواپیما را پیشنهاد می‌دهیم زیرا یوتراوز به شما این امکان را می‌دهد که با وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود در سایت، تمام بلیط‌های موجود از ایرلاین وارش را مشاهده و نسبت به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما خود اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما وارش

 قیمت بلیط هواپیما وارش به دلایل متعددی مانند مبدا و مقصد و طول پرواز و کلاس پروازی و ... وابسته است. شما با استفاده از فیلتر قیمت در سایت یوتراوز می‌توانید بلیط‌ها را فیلتر کرده و فقط بلیط‌هایی را که به محدوده هزینه شما نزدیک است مشاهده کنید. همچنین در برخی موارد قیمت بلیط‌های چارتری و لحظه آخری از بلیط های سیستمی مناسب‌تر است که در سایت یوتراوز امکان رزرو این بلیط ها نیز وجود دارد.

بلیط چارتر هواپیما وارش

بلیط چارتر در واقع بلیط هواپیما لحظه آخری همان است که در روزها و ساعات نزدیک به پرواز با نرخی متفاوت  و ارزان‌تر به فروش می‌رسد. علت این تخفیف هم خالی ماندن صندلی هایی است که چارترکننده از هواپیمایی وارش اجاره کرده است. این حالت، بیشتر در روزهای غیر پیک سال که تقاضای سفر کمتر می شود، اتفاق می‌افتد. 

 برای خرید بلیط هواپیما چارتر وارش از یوتراوز کافیست پس از تکمیل کردن اطلاعات مورد نیاز سایت، از نوار سمت راست گزینه چارتر و ایرلاین وارش را انتخاب کنید تا بلیط‌‌های موجود با ویژگی‌های موردنظرتان برای شما به نمایش در بیاید.

هواپیمایی وارش

استرداد بلیط هواپیما وارش

قوانین و مقررات استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین‌ها تعریف می‌شود. این قوانین و مقررات به همراه میزان جریمه کنسلی و ... در قسمت جزئیات بلیط خریداری شده، قید شده است. کافی است به سایت یوتراوز مراجعه کرده و از قسمت پروفایل خود، به بررسی بلیط خریداری شده بپردازید و با احتساب میزان جریمه، نسبت به استرداد آن اقدام کنید. در هر مرحله از استرداد بلیط خود اگر سوال یا مشکلی دارید با شماره پشتیبانی 1548  یوتراوز در تماس باشید. همکاران ما در تمام مراحل رزرو یا کنسلی بلیط هواپیما در کنار شما خواهند بود.

ناوگان هوایی وارش

هواپیمایی وارش ایرلاین در ابتدا با سه هواپیما کار خود را شروع کرد  و در حال حاضر این شرکت دارای 5 فروند هواپیمای بوئینگ، شامل سه فروند بوئینگ 737، یک فروند سری 300 و یک فروند سری 500 می‌شود که تمامی این ناوگان‌ها توسط بیمه ایران تحت پوشش کامل بیمه‌ای قرار گرفته است. پروازهای وارش ایرلاین به طورکلی اقتصادی و به اصطلاح اکونومی هستند. اصلی‌ترین مقصد این ایرلاین مازندران می‌باشد اما به شهرهایی دیگری هم که تردد در آن‌ها با تقاضای بالایی مواجه است دارای پرواز است. مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به سایر شهرها را دارند از این پس می‌توانند با خرید بلیط هواپیما هواپیمایی وارش سفری آسوده داشته باشند. 

مهم‌ترین مقاصد داخلی و خارجی وارش ایر
مسیرهای هوایی وارش ایر

در حال حاضر، ایرلاین وارش در شهرهای مهم از جمله ساری، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بندرعباس و همچنین کشورهای قرقیزستان و تاجیکستان دارای ترمینال هواپیمایی بوده و در حال ارائه خدمات و سرویس‌دهی به مسافران و مشتریان خود است. هواپیمایی وارش در راستای افزایش خطوط هوایی و بالابردن میزان خدمت‌رسانی به همراهان خود، مسیرهای جدیدی را هرساله به ظرفیت پروازی خود می‌افزاید.بنابراین برای اطلاع دقیق از برقراری پرواز در مسیر مورد نظر خود با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در تماس باشید.

پروازهای داخلی و خارجی وارش

هواپیمایی وارش در حال حاضر فعالیت خود را گشترش داده و به اکثر شهرهای ایران پرواز دارد. بیشترین بلیط ها برای مسیر ساری – تهران، ساری – آبادان، ساری – اصفهان، ساری – بندرعباس، ساری – بوشهر و ساری – اهواز هستندوارش ایرلاین به فرودگاه‌های داخلی و خارجی زیر تردد دارد:

 • ساری، فرودگاه دشت ناز ساری
 • شیراز، بین‌المللی شهید دستغیب شیراز
 •  تهران، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد
 • مشهد، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد
 • عسلویه، فرودگاه عسلویه
 • کیش، فرودگاه بین‌المللی کیش
 • بوشهر، فرودگاه بوشهر
 • اصفهان، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان
 • اهواز، فرودگاه بین‌المللی اهواز
 • بندرعباس، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس
 • تبریز، فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز
 • رشت، فرودگاه سردار جنگل رشت
 • دوشنبه، تاجیکستان، فرودگاه بین‌المللی دوشنبه
 • بیشکک، قرقیزستان، فرودگاه بین‌المللی دوشنبه

قوانین هواپیمایی وارش

 • میزان بار مجاز هواپیمایی در مقاصد داخلی به ازای هر بلیط، 20 کیلوگرم و در سفر های خارجی نیز 25 کیلوگرم است. 
 • همچنین میزان بار قانونی که مسافران می‌توانند به همراه خود به داخل کابین حمل کنند، 6 کیلوگرم است.   
 • به کودک بین سنهای (12_5) که بدون ولی و با قیم قانونی خود سفر کند، کودک بدون همراه محسوب می‌شوند.
 • چنانچه کودک توسط والدین و یا فیم قانونی خود تحویل نگردد، تحویل رضایتنامه رسمی ایشان به نماینده ترافیک هواپیمایی وارش، الزامی است.
 • هزینه بلیط کودک بدون همراه به اندازه فرد بزرگسال همان مسیر، محاسبه خواهد شد.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای وارش در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 2 برای پروازهای ورودی وارش در فرودگاه مهرآباد در نظر گرفته شده است.
 • میزان بار مجاز در ایرلاین وارش چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای وارش حداکثر 20 کیلوگرم است.
 • ایرلاین وارش چه کلاس‌های پروازی دارد؟ آیا می‌توان برای سفرهای داخلی با وارش، بلیط بیزینس کلاس رزرو کرد؟
  هواپیمایی وارش تنها کلاس پروازی اکونومی دارد.
 • نحوه استرداد پرواز وارش چگونه است؟
  به دو روش اینترنتی و تلفنی امکان استرداد وجود دارد. در روش استرداد اینترنتی وارد سایت یوتراوز شده، به پروفایل خود مراجعه کرده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید. در صورت تمایل می‌توانید با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس گرفته و درخواست خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید
 • هواپیمایی وارش کدام مقاصد پروازی داخلی را پوشش می دهد؟
  بله، هواپیمایی وارش، اکنون بیش از 20 مقصد در داخل کشور را از مبدا های مختلفی چون تهران، شیراز، مشهد، کیش، ساری، پوشش می دهد که به شهر هایی چون اصفهان، اهواز، رشت، بندرعباس، گرگان، رامسر، تبریز، آبادان پرواز دارند.
 • آیا در مسیرهای خارجی هم پرواز وارش وجود دارد؟
  هواپیمایی وارش به صورت فصلی از مبدا دو شهر تهران و مشهد به سمت تاجیکستان و قرقیزستان پرواز برگزار می‌کند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز