اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران

مسیر پروازی استانبول تهران یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی ترکیه به ایران است، سالانه مسافران زیادی برای بازدید از جاهای دیدنی استانبول از این مسیر استفاده می‌کنند و برای تهیه بلیط، خرید آنلاین بلیط هواپیما استانبول به تهران انجام می‌دهند. علاوه بر این، تعداد زیادی از ایرانیان در خارج از کشور زندگی می‌کنند و برای سفر به ایران، نیاز به ترانزیت در شهر زیبای استانبول دارند. بنابراین بلیط پرواز استانبول به تهران، یکی از پرتقاضاترین مسیرهای پروازی برای ایرانی‌هاست. برای خرید بلیط هواپیما از یوتراوز در قسمت جستجو تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کنید، لیست پیشنهادی بلیط استانبول به تهران نمایش داده می‌شود. اطلاعات پرواز شامل قیمت بلیط استانبول به تهران، نوع بلیط، کلاس پروازی، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی ارائه می‌شود و می‌توانید باتوجه‌به اطلاعات پرواز بهترین بلیط مورد‌نظر خود را انتخاب کنید. همچنین برای رزرو اینترنتی هتل می‌توانید به سایت یوتراوز مراجعه کرده و هتل خود را رزرو کنید. 

بلیط هواپیما استانبول به تهران رفت و برگشت

قطعا زمانی که تاریخ شروع و پایان سفر شما مشخص است، بهترین کار برای شروع سفری ایمن، خرید بلیط هواپیما تهران استانبول رفت و برگشت است. اگر شما تنها بلیط رفت استانبول تهران خریداری کنید، در طول سفر نگران مسیر برگشت هستید و باید مرتبا پروازهای موجود را بررسی کنید، اما با خرید بلیط دو مسیر، آرامش خاطر بیشتری دارید. بعد از ورود به سایت یوتراوز و فعال کردن گزینه دوطرفه، می‌توانید تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید و بلیط رفت برگشت استانبول تهران برای شما تفکیک می‌شود، با انتخاب بلیط هر دو مسیر، در نهایت با مشاهده قیمت بلیط هواپیما استانبول تهران رفت و برگشت، می‌توانید خرید خود را کامل کنید. برای کنسلی بلیط، فقط کافی‌ست راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز را مطالعه و از همان‌جا برای کنسلی بلیط خود اقدام کنید. برای این‌کار حتی نیاز به مراجعه حضوری ندارید، چون همکاران ما چه به‌صورت پشتیبانی آنلاین و چه با تماس تلفنی (☎ 1548) شما را همراهی و راهنمایی می‌کنند.

نقشه شهر تهران

ارزانترین بلیط هواپیما استانبول به تهران

قطعا با افزایش قیمت بلیط هواپیما، خرید بلیط ارزان استانبول تهران برای مسافران زیادی اولویت پیدا کرده‌است. در لیست بلیط‌های ارزان، بلیط لحظه آخری استانبول تهران و بلیط چارتری استانبول به تهران از پروازهای پرطرفدار هستند و همیشه مشتریان خود را دارند. خرید بلیط در لحظات آخر و نزدیک به زمان پرواز در حالی که هنوز امکان خرید آن وجود دارد، بهترین فرصت برای خرید بلیط ارزان استانبول به تهران است، اگرچه این روش همیشه کاربرد ندارد و در ایام پیک سفر ممکن نیست. برای خرید بلیط هواپیما استانبول تهران چارتر ارزان، در لیست پیشنهادی پروازها، فیلتر قیمت قرار گرفته‌است، با مشخص کردن محدوده هزینه بلیط و فعال کردن فیلتر نوع بلیط چارتری، ارزان ترین بلیط چارتر استانبول از کمترین تا بیشترین قیمت برای شما تفکیک می‌شوند.شما می‌توانید با مقایسه اطلاعات پرواز، بهترین بلیط را برای خود خریداری کنید. استفاده از فیلترهای یوتراوز کمک می‌کند، بتوانید به سادگی خرید بلیط هواپیما تهران استانبول چارتری داشته باشید.

بلیط هواپیما استانبول تهران ماهان

بلیط هواپیما ماهان یکی از انتخاب‌های اصلی بسیاری از گردشگران برای شروع سفرشان است. خرید بلیط هواپیما استانبول تهران ماهان نیز به دلیل خدمات خوب ماهان، کادر پروازی حرفه‌ای، استفاده از هواپیماهای مدرن، نداشتن تاخیر و از همه مهمتر نداشتن سانحه هوایی، به یکی از انتخا‌ب‌های اصلی گردشگران در مسیر تهران – استانبول – تهران تبدیل شده است. یوتراوز با ارائه لیست کاملی از همه‌ پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیر تهران – استانبول – تهران، خیال شما را از بابت خرید بلیط هواپیما استانبول تهران ماهان راحت می‌سازد. پس با خیال راحت، سفرتان را به یوتراوز بسپارید.

سوالات متداول
 • مدت زمان پرواز استانبول تهران چقدر است؟
  فاصله و مدت زمان پرواز استانبول تهران بین 3 ساعت تا 3 ساعت و 30 دقیقه متغیر است. این مدت زمان به نوع پرواز، کلاس پرواز و ایرلاین بستگی دارد.
 • فاصله بین استانبول تا تهران چند کیلومتر است؟
  فاصله استانبول تا تهران حدوداً 1543 مایل و 2484 کیلومتر است. بنابراین اگر قصد داشته باشید تا این مسافت را با خودرو طی کنید و به تهران بروید، حدود 29 ساعت باید در مسیر باشید.
 • پروازهای استانبول تهران از کدام فرودگاه‌ها انجام می‌شود؟
  در حال حاضر برای پرواز استانبول تهران دو فرودگاه وجود دارد؛ فرودگاه بین‌المللی جدید استانبول و فرودگاه صبیحه گوکچن، دو فرودگاهی هستند که پروازهای استانبول به تهران از مبدا آن‌ها انجام می‌شود.
 • آیا بعد از خرید بلیط هواپیما استانبول تهران می‌توانم آن را کنسل کنم؟
  جواب مثبت است؛ بعد از خرید بلیط هواپیما استانبول تهران از یوتراوز، این امکان را خواهید داشت تا بلیط خود را به صورت آنلاین یا تلفنی کنسل کنید. تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در خدمت شماست. اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط، اول قوانین و مقررات کنسلی را خوب بخوانید.
 • قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران، بدون درنظرگرفتن شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پروازها، بین 2 تا 4 میلیون تومان است. این قیمت به نوع پرواز، زمان پرواز و نوع ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز هم بستگی دارد.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#