ورود
بهترین هتل‌های فولبُرد مشهد

هتل‌ های فولبُرد مشهد

زمان برای مطالعه 8 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

از جمله مواردی که هنگام رزرو هتل ممکن است با آن مواجه شوید، عبارت فولبُرد است. در این مقاله از یومگ همراه ما باشید تا ضمن معرفی این عبارت، به‌طورخاص با هتل‌های فولبُرد مشهد نیز آشنا شوید.

کاملاً طبیعی‌ست که اغلب ما از اصطلاحات مربوط به رزرو هتلی شناخت کافی نداشته باشیم. یکی از این اصطلاحات که اتفاقاً زیاد هم استفاده می‌شود، فولبُرد است. در ادامه با مجله گردشگری یومگ همراه باشید تا علاوه‌بر آشنایی با معنای فولبُرد و ویژگی‌های آن، درباره هتل‌های فولبُرد مشهد هم بیشتر بدانید؛ هتل‌هایی که از طرف دیگر در لیست بهترین هتل‌های مشهد نیز جای دارند و با اقامت در آن‌ها می‌توانید خاطراتی سرشار از خوشی را در ذهن خود و خانواده‌تان رقم بزنید. 


آنچه در ادامه از هتل‌ های فولبرد مشهد می‌خوانید:


هتل فولبُرد به چه معناست؟

پیش از آشنایی با هتل‌های فولبُرد مشهد، مهم است که با اصطلاح فولبُرد و ویژگی‌های آن آشنا شوید. به‌طورخلاصه، هتل فولبُرد به هتل‌هایی گفته می‌شود که با پرداخت هزینه این امکان را دارید تا علاوه‌بر صبحانه، از وعده ناهار و شام هم بهره‌مند شوید. در واقع تقسیم‌بندی هتل‌ها به فولبُرد و هافبُرد بر مبنای ارائه خدمات پذیرایی یا غذا صورت می‌گیرد. 

هافبُرد چیست؟ هافبُرد برخلاف فولبُرد بدین صورت است که می‌توانید با پرداخت هزینه ضمن بهره‌مندی از یک وعده صبحانه، از یک وعده اصلی (ناهار یا شام) هم بهره‌مند شوید. به‌طورخلاصه: صبحانه + ناهار یا صبحانه + شام

ویژگی‌های رزرو هتل فولبُرد

با رزرو هتل فولبُرد می‌توانید از ویژگی‌های این نوع خدمت همچون صرفه‌جویی در هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، کاهش استرس‌های ناشی از عوامل سفر و ... نیز بهره‌مند شوید. در واقع با رزرو هتل به صورت فولبُرد دیگر نیاز نیست غیر از میان‌وعده‌ها و نوشیدنی‌های هتل، برای وعده صبحانه، ناهار و شام خود چه در هتل به صورت آزاد یا در شهر هزینه کنید. به جهت اینکه قرار نیست برای خرید ناهار و شام تمام خیابان‌های شهر را گَز کنید، در وقت خود برای سفر هم صرفه‌جویی می‌کنید از آن برای تفریح و گردش بیشتر در طول سفر خود بهره‌ خواهید برد. در طول سفر، میان‌وعده‌ها، اقامت، رفت‌وآمد، گردش در شهر مقصد و ... از جمله مواردی هستند که اگر مدیریت نشوند، برایتان استرس ایجاد می‌کنند. در واقع راحت‌تر بگوییم، از آنجایی که با رزرو هتل به صورت فولبُرد چند مورد از عوامل سفر را با هم حل می‌کنید، اثری مثبت بر کاهش عوامل استرس‌زا خواهید گذاشت و از تنش ناشی از آن کم می‌کنید.بهترین هتل‌ های فولبُرد مشهد

در لیست بهترین هتل‌های فولبُرد مشهد اولین چیزی که با آن برخورد خواهید داشت، تنوع آن‌هاست. در این لیست می‌توانید از هتل‌های 2 تا 5 ستاره را مشاهده کنید. با رزرو این هتل‌ها و سفر به مشهد ضمن اینکه در هزینه‌های خود برای سفر صرفه‌جویی خواهید کرد، این امکان را دارید تا خاطره‌ای به‌یادماندنی از مشهد را در ذهن خود و خانواده‌تان ثبت کنید. هتل‌های فولبُرد مشهد که در ادامه به برخی از بهترین‌های آنان اشاره می‌کنیم، از جمله هتل‌هایی هستند که با اقامت در آن‌ها می‌توانید تمامی وعده‌های غذایی صبحانه، ناهار و شام را در کنار اتاق داشته باشید و از این جهت نگرانی بابت وعده‌های غذایی خود نداشته باشید.

بهترین هتل‌ های فولبُرد مشهد به اختصار عبارتند از:


هتل 2 ستاره جواهری مشهد

هتل جواهری مشهد
رستوران هتل جواهری مشهد

هتل 2 ستاره جواهری یکی از هتل‌های مشهد که خدمات پذیرایی فولبُرد ارائه می‌دهد. این هتل 2 ستاره در خیابان امام رضا (ع) در فاصله‌ای بسیار کوتاه تا حرم امام رضا (ع) قرار دارد. با رزرو هتل 2 ستاره جواهری مشهد می‌توانید اقامتی سرشار از آرامش را با هزینه‌ای مناسب در جوار حرم مطهر تجربه کنید.هتل 3 ستاره نور مشهد

هتل نور مشهد
رستوران هتل نور مشهد

یکی از هتل‌های 3 ستاره مشهد که با رزرو اینترنتی هتل می‌توانید با تخفیفات ویژه آن را رزرو کرده و از خدمات فولبُرد و حتی هافبُرد آن به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوید، هتل 3 ستاره نور مشهد است. این هتل در خیابان اندرزگو قرار گرفته و تا حرم مطهر امام رضا (ع) فاصله بسیار کمی دارد که در نتیجه، با اقامت در این هتل می‌توانید علاوه‌بر دسترسی مناسب به جاهای دیدنی مشهد نزدیک حرم، به بازارها و مراکز تجاری این منطقه هم نزدیک باشید و مبلغ کمتری را هم برای رسیدن به این مکان‌ها پرداخت کنید.


هتل 5 ستاره پارسیس مشهد

اتاق هتل پارسیس مشهد
رستوران هتل پارسیس مشهد

هتل 5 ستاره پارسیس مشهد یکی از هتل‌های 5 ستاره‎‌ای‌ست که با ارائه خدمات فولبُرد جهت اقامت، تلاش کرده است تا اقامتی سرشار از آرامش را با بهترین امکانات و خدمات برای مسافران مشهد مقدس و زائران بارگاه مطهر رضوی رقم بزند. با رزرو این هتل و اقامت در آن می‌توانید از خدمات فولبُرد هتل شامل صبحانه، ناهار و شام نیز بهره‌مند شوید.


هتل 5 ستاره ضیافت الزهرا مشهد

هتل ضیافت الزهرا مشهد
اتاق هتل ضیافت الزهرا مشهد

یکی از بهترین هتل‌های فولبُرد مشهد، هتل مجلل و پنج ستاره ضیافت الزهراست. این هتل که به عنوان دومین هتل نزدیک به حرم امام رضا (ع) شناخته می‌شود، یکی از بهترین و خاص‌ترین هتل‌های نوساز این شهر است. با رزرو هتل ضیافت الزهرا مشهد می‌توانید از امکانات و خدمات فولبُرد بعلاوه‌ی مجموعه آبی آن که برای شما در نظر گرفته شده است بهره‌مند شوید.هتل آپارتمان‌ های فولبُرد مشهد

غیر از هتل‌های مشهد، برخی از هتل آپارتمان‌های این شهر هم خدمات فولبُرد را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. با رزرو هتل آپارتمان‌های فولبُرد مشهد این امکان را دارید تا از همان خدماتی که هتل‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند بهره‌مند شوید.

برخی از هتل آپارتمان‌ های فولبُرد مشهد عبارتند از:


هتل آپارتمان بشری مشهد

اتاق هتل بشری مشهد
رستوران هتل بشری مشهد

هتل آپارتمان بشری مشهد یکی از معروف‌ترین و بهترین هتل آپارتمان‌های فولبُرد این شهر است که به واسطه نزدیک‌بودن به حرم مطهر امام رضا (ع) و قرارگیری در خیابان سرشور، سالانه میزبان مسافران بسیاری است. خدمات فولبُرد هتل آپارتمان بشری، همانند خدمات سایر هتل‌های فولبُرد مشهد است که با رزرو آن می‌توانید اقامتی آرام و دلنشین را تجربه کنید.


هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اتاق هتل آپارتمان حیات شرق
رستوران هتل آپارتمان حیات شرق

هتل آپارتمان حیات شرق یکی از مجلل‌ترین هتل‌های فولبُرد مشهد به حساب می‌آید که در خیابان نواب و با دسترسی بسیار عالی به حرم مطهر قرار گرفته است. هتل آپارتمان حیات شرق خدمات فولبُرد خود را از صبحانه گرفته تا ناهار و شام، به بهترین وجه ممکن در اختیار مسافران قرار می‌دهد.


هتل آپارتمان امید مشهد

هتل آپارتمان امید مشهد
رستوران هتل آپارتمان امید مشهد

هتل آپارتمان امید مشهد از جمله بهترین هتل آپارتمان‌های فولبُرد این شهر است که در خیابان شیرازی قرار گرفته است. این هتل آپارتمان فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر دارد و با رزرو آن به صورت آنلاین می‌توانید اقامتی آرام و راحت را تجربه کنید.قیمت هتل‌ های فولبُرد مشهد

قیمت هتل‌های فولبُرد مشهد با توجه به موارد مختلفی از جمله امکانات و خدمات، موقعیت مکانی و تعداد ستاره‌های هتل نیز تعیین می‌شود. بر همین اساس به‌طورمثال این نرخ از شبی حدود 470 هزار تومان تا شبی حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان برای اتاقی دوتخته متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت هتل‌های فولبُرد مشهد می‌توانید با شماره 1548 تماس بگیرید و راهنمایی‌های موردنیاز خود را از تیم پشتیبانی یوتراوز به صورت 24 ساعته در طول 7 روز هفته دریافت کنید.


هتل‌ های فولبُرد مشهد نزدیک حرم

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که مسافران در هنگام رزرو هتل‌های‌ فولبُرد مشهد به آن توجه دارند، نزدیک‌بودن به حرم مطهر است. هتل‌های ضیافت الزهرا مشهد، جواهری و نور از جمله این هتل‌ها هستند. در واقع با رزرو این هتل‌ها به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی، می‌توانید با صرف کمترین زمان ممکن با پای پیاده، به بارگاه منور رضوی بروید و زیارت کنید.هتل‌ های فولبُرد ارزان مشهد

هتل‌های فولبُرد ارزان مشهد تنوع بسیاری دارند و غیر از این، با توجه به زمان سفر نرخ آن‌ها متفاوت است. بر همین اساس اگر قصد دارید به مشهد سفر کنید و هتل خود را به صورت فولبُرد رزرو کنید، می‌توانید با مراجعه به یوتراوز  یا تماس با شماره 1548 از بهترین قیمت‌ها آگاه شوید.رزرو هتل‌ های فولبُرد مشهد

اگر به‌طور‌قطعی تصمیم خود را گرفته‌اید و قصد دارید با رزرو هتل‌های فولبُرد مشهد به این شهر سفر کنید، کافی‌ست به سایت یوتراوز مراجعه کنید و با یک جست‌وجوی ساده در بین هتل‌های مشهد، هتل مدنظرتان را انتخاب کنید و آن را به صورت آنلاین رزرو کنید.
و اما در انتها

متوجه شدید که هتل‌ فولبُرد یعنی چه و تفاوت آن با هافبُرد چیست. با ویژگی‌های این نوع هتل آشنا شدید و برخی از مهم‌ترین هتل‌های فولبُرد مشهد را شناختید. امیدواریم این مقاله تمام آنچه از هتل‌های فولبُرد مشهد می‌خواستید را در اختیار شما قرار داده باشد. همچنین خوشحال می‌شویم نظر یا پیشنهاد خود را در رابطه با این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه
 • بهترین هتل‌ های اهواز

  اگر قصد اقامتی بی‌دغدغه و آسوده در اهواز را دارید اما هتل‌های آن را نمی‌شناسید، با ما در مجله یوتراوز همراه باشید تا بهترین هتل‌های اهواز را به شما معرفی کنیم.

 • هتل‌ آپارتمان چیست؟

  از سری چالش‌های سفر برای افراد، انتخاب محل اقامت در طول سفر است. محل‌های اقامتی که با انواع و اقسام مختلف در اختیار افراد قرار می‌گیرند. از هتل و متل گرفته تا هتل‌ آپارتمان که خانه‌ای در قالب یک هتل است. به‌راستی از هتل‌ آپارتمان چه می‌دانید؟

 • امکانات هتل‌ ها بر اساس ستاره

  امکانات هتل‌‌های مختلف بر اساس ستاره هتل دسته‌بندی می‌شوند. آیا تا به‌حال به معنی ستاره‌های هتل و ارتباط آنها با کیفیت هتل فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید نحوه ستاره‌ گرفتن هتل‌ها چگونه است؟ امکانات هتل‌ها بر اساس ستاره چگونه دسته‌بندی می‌شوند؟ امکانات هتل‌های 5 ستاره چه فرقی با هتل‌های دیگر دارد؟ می‌توانید پاسخ تمام این سوالات را در ادامه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز