........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید بلیط قطار جاجرم به مشهد برای کسانی که به دلایل کاری و غیرکاری، بصورت مداوم در این مسیر رفت‌وآمد دارند، گزینه بسیار بصرفه‌ای بشمار می‌آید. برای تردد در مسیر جاجرم به مشهد می‌توانید هم بلیط قطارهای کوپه‌ای و هم بلیط قطارهای سالنی تهیه کنید. خوشبختانه در این مسیر، در تمام روزهای هفته بلیط قطار وجود دارد و می‌توانید از طریق سایت یوتراوز، بلیط خود را به راحتی و فقط در عرض چند دقیقه خریداری نمایید. بعلاوه، پشتیبانی خرید بلیط قطار در سایت یوتراوز 24 ساعته است و در هر زمان که در فرآیند خرید یا استرداد بلیط خود به مشکل خوردید،‌ می‌توانید با شماره چهاررقمی 1548 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناس قطار برخوردار شوید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار جاجرم مشهد

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار جاجرم مشهد، زمان آغاز پیش‌فروش‌هاست. همان‌طور که می‌دانید، سفرهای ریلی به دلیل امنیت بالا، قیمت پایین و راحتی، همیشه طرفداران خاص خود را دارند. به همین دلیل هم، بلیط‌های آن در تاریخ مشخصی پیش‌فروش می‌شوند. اگر در آینده نزدیک سفری پیش‌رو دارید و دوست ندارید با پیام ظرفیت تکمیل سایت مواجه شوید،‌ بلیط خود را در شروع زمان پیش‌فروش‌ها خریداری کنید. اما چگونه از تاریخ پیش‌فروش‌ها باخبر شویم؟ در ادامه با نحوه رزرو بلیط قطار جاجرم به مشهد آشنا می‌شوید.

رزرو بلیط قطار جاجرم به مشهد

مسیر ریلی تهران به مشهد که یکی از ایستگاه‌های آن جاجرم است، یکی از پرترددترین مسیرهای ریلی کشور بشمار می‌رود. به همین دلیل، بلیط‌های این مسیر به سرعت به فروش می‌رسند و اگر در زمان پیش‌فروش، بلیط‌ خود خریداری نکنید،‌ به احتمال بسیار زیاد، با ظرفیت پُر قطارها روبه‌رو می‌شوید. توصیه می‌کنیم مقاله پیش فروش قطار در مجله گردشگری یوتراوز را دنبال کنید و در خبرنامه پیامکی آن عضو شوید تا دیگر تاریخ پیش‌فروش‌ها را از دست ندهید.

🔶 علاوه‌براین می‌‌توانید با دانلود اپلیکیشن یوتراوز، 30 دقیقه زودتر از زمان پیش‌فروش در سایت‌های دیگر،‌ بلیط خود را تهیه کنید.

نقشه شهر مشهد

قیمت بلیط قطار جاجرم مشهد

قیمت بلیط قطار مشهد از جاجرم برحسب این‌که بلیط چه قطاری را از کدام شرکت ریلی تهیه می‌کنید متفاوت خواهد بود. در عین حال، چندان فرقی ندارد چه قطاری را انتخاب کنید، قیمت بلیط قطار در این مسیر بسیار باصرفه تمام می‌شود و شما می‌توانید با صرف مبلغ پایینی، سفری راحت و بی‌دغدغه داشته باشید. برای مشاهده تمام بلیط‌های موجود در این مسیر و قیمت هر کدام، تاریخ سفر خود را وارد کنید و دکمه جستجو را فشار دهید تا لیست بلیط‌های موجود و قیمت هر کدام برای شما نمایش داده شود.

ارزان‌ترین بلیط قطار جاجرم مشهد

سامانه سفر یوتراوز، این امکان را به وجود آورده تا هر کسی بتواند با بودجه‌ای که مدنظر دارد، بلیط خود را خریداری کند. درحال‌حاضر امکان خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل در هر کجای کشور از طریق این سایت یوتراوز وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی و با صرف کم‌ترین هزینه، برای سفر پیش‌روی خود برنامه‌ریزی کنید. 

برای مشاهده ارزان‌ترین بلیط‌ قطار در مسیر جاجرم به مشهد، ابتدا مسیر خود و تاریخ سفر را مشخص کنید و دکمه جستجو را فشار دهید. سپس با انتخاب فیلتر قیمت،‌ بلیط‌ها را از ارزان‌ترین تا گران‌ترین مرتب کنید. 

بلیط قطار جاجرم مشهد رفت و برگشت

از آن‌جایی که در تمام روزهای هفته در مسیر جاجرم به مشهد، بلیط قطار وجود دارد، می‌توانید به راحتی برای برنامه برگشت خودتان هم برنامه‌ریزی کنید. برای خرید بلیط برگشت جاجرم مشهد از سایت یوتراوز، ابتدا گزینه دوطرفه را انتخاب کنید تا امکان انتخاب تاریخ برگشت برای شما فعال شود. بعد از آن می‌توانید با مشخص‌کردن تاریخ رفت و سپس برگشت خود،‌ لیست بلیط‌های موجود را مشاهده کنید.

به همین راحتی می‌توانید همزمان 2 بلیط را برای دو تاریخ متفاوت خریداری کنید و نگران پُرشدن ظرفیت قطار نباشید. از آن‌جایی که بلیط‌ قطار این مسیر به سرعت به فروش می‌رسد،‌ ممکن است در تاریخ رفت یا برگشت شما بلیطی موجود نباشد که می‌توانید با تغییر تاریخ، بلیط موردنظر خود را پیدا کنید.

اطلاعات بلیط قطار جاجرم مشهد

هنگام خرید بلیط قطار جاجرم به مشهد، حتما با زدن روی مشاهده جزئیات، اطلاعات بلیط خود بخصوص قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید. علاوه‌بر قوانین استرداد، تاریخ و ساعت حرکت، نوع قطار، نوع واگن، خدمات قطار و ایستگاه‌های بین‌راهی نیز برای شما نمایش داده شده است.

2 شرکت ریلی و 3 قطار در مسیر جاجرم به مشهد فعال هستند؛


1) 3 ستاره 6 تخته کویر (شرکت جوپار)

2) 3 ستاره 6 تخته پارسی (شرکت رجا)

3) 4 ستاره اتوبوسی صبا (شرکت رجا)


مسیر جاجرم به مشهد با قطار حدود 4 الی 5 ساعت طول می‌کشد و در طول سفر، در ایستگاه‌های زیر توقف خواهید داشت:

جاجرم _ آزادور _ سنخواست _ جوین _ نقاب _ بیهق _ سبزوار _ نیشابور _ مشهد

استرداد بلیط قطار جاجرم به مشهد

همان‌طور که امکان خرید بلیط قطار بصورت اینترنتی از طریق سایت یوتراوز وجود دارد، امکان استرداد آن هم بصورت آنلاین فرآهم شده است. شما می‌توانید در هر زمان که نیاز به کنسل‌کردن بلیط خود کردید،‌ از طریق پنل خود در سایت یوتراوز، اقدام به استرداد بلیط نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر به تاریخ سفرتان نزدیک‌تر می‌شوید، درصد جریمه استرداد بلیط بیشتر می‌شود. پس هر زمان که برنامه‌ها و شرایط‌تان عوض شد و دیگر نمی‌خواستید از بلیط خود استفاده کنید، بدون تعلل بلیط خود را کنسل کنید تا خسارت را به حداقل برسانید.

قوانین و میزان جریمه کنسلی در جزئیات بلیط قطار نمایش داده شده و شما می‌توانید قبل از خرید از این شرایط اطلاع پیدا کنید. اگر با فرآیند استرداد بلیط آشنایی ندارید،‌ توصیه می‌کنیم راهنمای تصویری زیر را ببینید:

🔶 راهنمای استرداد بلیط قطار 🔶

هر کجای این فرآیند به مشکل برخورید یا هر سوالی راجع به استرداد بلیط خود داشتید، می‌توانید در هر روز از هفته و در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره چهاررقمی 1548 تماس بگیرید و از راهنمایی پشتیبانان یوتراوز برخوردار شوید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار جاجرم به مشهد چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار برحسب نوع قطار و شرکت ریلی متفاوت است. شما می‌توانید قیمت تمام بلیط‌های موجود در مسیر جاجرم مشهد را از طریق سایت یوتراوز مشاهده و در صورت تمایل رزرو کنید.
 • چگونه بلیط قطار جاجرم به مشهد را رزرو کنم؟
  از طریق سایت یوتراوز می‌توانید بلیط قطار خود را از هر مبدا و به هر مقصدی که مدنظر دارید، رزرو کنید.
 • قطار جاجرم به مشهد در چند ایستگاه توقف دارد؟
  قطار مسیر جاجرم به مشهد در 7 ایستگاه توقف می‌کند.
 • امکان خرید بلیط رفت و برگشت قطار جاجرم مشهد وجود دارد؟
  بله. در تمام روزهای هفته در این مسیر قطار وجود دارد و شما می‌توانید همزمان بلیط رفت و برگشت خود را از سایت یوتراوز تهیه کنید.
 • پس از خرید بلیط قطار جاجرم به مشهد، امکان ویرایش اطلاعات مسافران وجود دارد؟
  خیر. پس از صدور بلیط، امکان تغییر اطلاعات شما وجود ندارد و باید بلیط خریداری‌شده را کنسل و بلیط جدیدی تهیه کنید.
 • چگونه بلیط قطار جاجرم مشهد خود را کنسل کنم؟
  شما می‌توانید بلیط قطار جاجرم به مشهد را از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، مرجوع کنید. هر سوالی در این مورد دارید، با پشتیبانان یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز