ورود
پیش فروش بلیط قطار یوتراوز

پیش فروش بلیط قطار

زمان برای مطالعه 5 دقیقه
  • ...
  • ...

برای اطلاع از پیش فروش بلیط قطار نوروزی، پیش فروش بلیط قطار اربعین؛ تاریخ دقیق پیش فروش، زمان پیش فروش و معرفی بهترین سایت پیش فروش قطار، همین حالا کلیک کن.

اطلاعات کاملِ پیش فروش بلیط قطار اربعین

به زودی در همین صفحه ...


شروع پیش‌ فروش بلیط قطار تیر 1401

شروع پیش‌فروش بلیط قطارهای تاریخ 1 تیر لغایت 10 شهریور 1401 در تاریخ 25 خرداد 1401 (فروش اینترنتی) از ساعت 14 و 26 خرداد 1401 (دفاتر فروش بلیط قطار)  از ساعت 8 صبح در همه مسیرها: سریع و سیر قطار بگیرخرید آنلاین


هرآنچه از پیش‌فروش بلیط قطار می‌خواهید بدانید اینجاست 👇زمان پیش فروش بلیط قطار اربعین 1401

خرید بلیط قطار برای شرکت در مراسم اربعین یکی از مهمترین دغدغه‌های زائران حرم اباعبدالله حسین علیه السلام است. امیداوریم این سفر زیارتی نصیب‌وقسمت همه مشتاقان اهل بیت شود. برای اطلاع از زمان دقیق شروع پیش فروش بلیط قطار اربعین 1401، شماره خود را در کادر پاپ‌آپ (همین صفحه) وارد کنید تا به محض بازشدن پیش فروش بلیط قطار اربعین، تاریخ و زمان دقیق را از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم.


پیش فروش بلیط قطار نوروزی

سفرهای نوروزی جزئی اجتناب‌ناپذیر از انواع سفرهایی‌ست که ایرانی‌ها به آن علاقمندند و دلیلِ آن هم بازه نسبتا طولانی تعطیلات نوروزی‌ست. از آنجایی که بسیاری از خانواده‌های ایرانی، سفرهای نوروزی خود را از روزهای آخرِ ماهِ اسفند آغاز می‌کنند تا لحظه تحویلِ سال نو را در مقصد باشند، پیش‌فروش بلیط قطار نوروزی معمولا از نیمه دوم ماهِ اسفندِ هر سال آغاز می شود تا گردشگران برای سفرهای نوروزی‌شان برنامه‌ریزی بهتری داشته باشند. برای اطلاع از زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار نوروزی و نحوه خرید آن می‌توانید به سایت یوتراوز مراجعه کنید و بلیط قطار خود را با مناسب‌ترین قیمت بخرید.


تاریخ پیش فروش بلیط قطار 1401

تاریخ پیش‌فروش بلیط قطار برای ماه‌های مختلفِ سال، متفاوت است؛ بعضی مواقع برحسب افزایش میزان تقاضا، ممکن است تا دوبار در یک ماه هم، بلیط قطار به صورت پیش‌فروش عرضه شود. خوشبختانه یوتراوز همیشه این نکته را در نظر داشته که تاریخ پیش فروش بلیط قطار را به محض اعلام از طرف شرکت‌های ریلی در اختیار شما قرار دهد. فقط کافی‌ست همیشه صفحه اینستاگرام یوتراوز را دنبال یا شماره خود را در کادر پاپ‌آپ وارد کنید تا زمان پیش‌فروش را به شما پیامک کنیم.


زمان پیش فروش بلیط قطار 1401

زمان پیش‌فروش بلیط قطار در تاریخی که از قبل اعلام شده، معمولا در ساعت‌های 8 و 10 صبح برای همه مسیرهای ریلی به جزء قطار تهران به مشهد، قطار تهران به طبس، قطار تهران به خواف و بالعکس است و در ساعت 12 و 14 علاوه بر همه مسیرهای ریلی، این سه مسیر و مسیرهای بالعکس هم باز می‌شود. این زمان‌بندی همیشه ثابت نیست. بنابراین بهترین پیشنهاد یوتراوز برای اطلاع از زمان پیش‌فروش بلیط قطار، دنبال‌کردن اخبار و اطلاعیه‌های پیش‌فروش قطار در سایت و صفحه اینستاگرام یوتراوز و درج شماره همراه در کادر پاپ‌آپ برای ارسال پیامک شروعِ پیش‌فروش به شماست.


سایت پیش فروش بلیط قطار

زمان پیش فروش بلیط قطار که برسد، بلیط تمام قطارهای داخلیِ موجود (به جز قطارهای فدک) در سایت رجا به فروش می‌رسد. در حالی‌ که سایت شرکت ریلی فدک، فقط بلیط قطار فدک را عرضه می‌کند. خبر خوب اینجاست که در زمان پیش فروش بلیط قطار، تمام قطارهای شرکت‌های ریلی رجا، فدک، بن ریل، جوپار، مهتاب سیر جم، نورالرضا، رعد تبریز، ریل سیر کوثر، ریل ترابر سبا و سایر شرکت‌ها به‌طور یکجا در سایت یوتراوز به فروش می‌رسند. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید بلیط قطار چه در زمان پیش فروش و چه در هر زمانی، سایت یوتراوز را انتخاب کنید تا به همه شرکت‌های ریلی دسترسی داشته باشید یا با شماره 1548 تماس بگیرید.
همچنین چنانچه به هر دلیل از خرید بلیط قطار پشیمان شدید و قصد کنسلیِ آن را داشتید، راهنمای استرداد بلیط قطار در سایت یوتراوز را بخوانید.


قیمت بلیط قطار مشهد 1401

برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد 1401 کافی‌ست وارد سایت یوتراوز، قسمت بلیط قطار شوید، نوع بلیط قطار خود یعنی یک‌طرفه یا دوطرفه را انتخاب کنید، در قسمت مبدا نام شهر محلِ حرکت خود را وارد کنید و در قسمت مقصد نام مشهد را جست‌وجو و وارد کنید، تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید، تعداد نفرات را درج کنید و با زدنِ دکمه «جستجو»، به کامل‌ترین لیست قطارهای مشهد دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید نتیجه جست‌وجو را بر اساس زمان حرکت، قیمت و کلاس سالن قطار، فیلتر کنید و در جریان قیمتِ روزِ بلیط قطار مشهد قرار بگیرید. 
از پنجره اتاق تا پنجره فولادهتل مجلل ضیافت الزهرا

دریافت داغ‌ترین اخبار قطار
پیش‌فروش افزایش ظرفیت خرید گروهی
امکانات
تخفیف

سوالات متداول

پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت‌ماه چه زمانی‌ست؟

پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت‌ماه معمولا از نیمه دوم فروردین‌ماه شروع می‌شود؛ گاهی حتی برای یک ماه، دو تاریخ پیش فروش اعلام می‌شود.

پیش فروش بلیط قطار اسفندماه چه تاریخی است؟

پیش فروش بلیط قطار اسفندماه، معمولا در نیمه دوم بهمن ماه به صورت اینترنتی و حضوری انجام می‌شود. برای اطلاع از زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار اسفندماه، اطلاعیه‌های پیش فروش در سایت یوتراوز را دنبال کنید.

پیش فروش بلیط قطار اهواز چه زمانی‌ست؟

برای اطلاع از زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار تهران اهواز، شماره خود را در کادر اعلام پیش فروش وارد کنید.

زمان اعلام پیش فروش بلیط قطار تهران مشهد چه موقعی‌ست؟

قطار مشهد به تهران و مسیر برعکس آن جزو پرترددترین مسیرهای ریلی کشورمان هستند. برای اطلاع از زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار تهران مشهد، سایت یوتراوز را دنبال یا شماره خود را در کادر مربوط به آن وارد کنید.

چه زمانی پیش فروش بلیط قطار تهران بندرعباس شروع می‌شود؟

برای اطلاع از زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار تهران بندرعباس، شماره خود را در کادر مربوط به آن وارد کنید و برای خرید بلیط قطار تهران بندرعباس در هر زمانی به سایت یوتراوز مراجعه کنید.

برای پیش فروش بلیط قطار رجا به چه سایتی مراجعه کنم؟

سایت یوتراوز تمام قطارهای موجودی در شرکت رجا، فدک و سایر شرکت‌های ریلی را پیش فروش می‌کند.

قیمت پیش فروش بلیط قطار تهران مشهد چقدر است؟

قیمت پیش فروش بلیط قطار تهران مشهد به نوع قطار و زمان، درجه، شرکت ریلی و خدمات شرکت بستگی دارد. برای خرید بلیط قطار با تخفیف، سایت یوتراوز بهترین انتخاب است.

پیش فروش بلیط قطار حمل خودرو چه زمانی انجام می‌شود؟

پیش فروش بلیط قطار برای حمل خودرو، همزمان با قطارهای مسافربری باز می‌شود.

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
325 هـزار تومـان تـخفیـف خــریـد
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات
تخفیف