........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما چابهار به گرگان در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

خرید بلیط هواپیما چابهار به گرگان در یوتراوز

از گذشته تاکنون تجربه سفر برای هر کس، تجربه‌ای لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی بوده است. در سفر خستگی‌های روزمره‌ از وجود افراد خارج می‌شود؛ خصوصاً اگر سفر کاری نبوده و به قصد تفریح باشد. همانطورکه می‌دانید انتخاب مسیر هوایی کوتاه‌ترین و راحت‌ترین روش برای سفر کردن است که در مقایسه‌ سفر با قطار، خودرو و اتوبوس از بی‌دردسرترین گزینه‌های سفر است. پس اگر قصد سفر با هواپیما را دارید، نیاز اولیه شما خرید بلیط هواپیما است. بهتر است فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون بلیط هواپیما چابهار گرگان را از یوتراوز خریداری کنید؛ کوله‌بارتان را جمع‌وجور کنید و آماده سفری لذت‌بخش و خاطره‌انگیز شوید.

اطلاعات پرواز چابهار به گرگان

مسافت پروازی از چابهار به گرگان 1395 کیلومتر است.پرواز چابهار گرگان در روزهای متعددی از ماه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات پرواز چابهار گرگان را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با فیلتر کردن ایرلاین دلخواه تنها پرواز چابهار به گرگان آن ایرلاین را مشاهده کنید.

آموزش گام‌به‌گام خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار به گرگان

امروزه با پیشرفت روزافزون سامانه‌های فروش بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل، تورهای مسافرتی و دیگر خدمات سفر؛ خرید آنلاین بلیط هواپیما چابهار گرگان در هر موقعیت مکانی و در هر ساعت از شبانه‌روز به راحت‎‌ترین صورت ممکن و تنها با چند کلیک ساده قابل انجام است. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار گرگان در یوتراوز، تنها با در اختیار داشتن اطلاعات شخصی و بانکی خود، بلیط پروازتان را خریداری کنید.

 1. باتوجه‌به یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پروازتان یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
 2. مبدأ (شهر: چابهار) و مقصد (شهر: گرگان) را وارد کنید.
 3. تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب نمایید(در صورت‌ یک‌طرفه بودن پرواز، تنها تاریخ رفت و در صورت دو‌طرفه بودن، تاریخ برگشت را نیز مشخص کنید).
 4. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد نمایید.
 5. سپس دکمه جستجو را کلیک کنید.
از لیست ارائه شده بلیط‌ها می‌توانید قیمت بلیط چابهار گرگان ، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری)، کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینسی)، جزئیات پرواز و قوانین و شرایط کنسلی هر بلیط را مشاهده کنید.
یوتراوز برای راحتی خرید شما، از فیلترهای قیمت، نوع بلیط، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی استفاده کرده‌است. شما می‌توانید بعد از مشاهده لیست پروازها، در گوشه سمت راست از فیلتر موردنظر خود استفاده کنید. با تفکیک کردن بلیط‌ها می‌توانید در کمترین زمان، بهترین بلیط پرواز چابهار گرگان را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما چابهار به گرگان

به‌طورکلی قیمت بلیط هواپیما چابهار به گرگان و یا هر مسیر داخلی و خارجی دیگری باتوجه‌به پارامترهای مختلفی که در ادامه ذکر می‌کنیم، تعیین می‌شود.
کلاس پروازی هواپیما
منظور از نرخ کلاس پروازی، درجه و کلاس‌بندی صندلی‌های هواپیما است که براساس استانداردهای تعیین شده از طرف سازمان هواپیمایی کشوری به سه دسته فرست کلاس (درجه یک)، کلاس بیزینسی (تجاری) وکلاس اکونومی (معمولی) تقسیم‌بندی می شوند. هریک از این سه کلاس پروازی باتوجه‌‌به امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهند قیمت‌های متفاوتی دارند. به این صورت که بلیط پروازهای فرست کلاس، گران‌قیمت‌تر، با امکانات و خدمات متفاوت‌تر و آسایش بیشتری هستند. (اما این نکته را به‌یاد داشته باشید که این نوع کلاس پروازی تنها برای پروازهای خارجی در دسترس است). پروازهای بیزینسی در مقایسه با فرست کلاس از قیمت کمتری برخوردارند، اما امکاناتی مشابه پرواز نوع اول در اختیار مسافران قرار می‌دهند. پروازهای اکونومی از جمله پروازهایی هستند که در مقایسه با دو نوع پرواز قبلی از قیمت و خدمات کمتری برخوردارند و به‌ دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن، مورد استقبال افراد زیادی قرار می‌گیرند.
زمان خرید بلیط هواپیما
بازه زمانی خرید بلیط هواپیما یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر در تعیین قیمت بلیط هواپیما است. معمولا در روزهای آخر هفته و بازه های پیک سفر ، قیمت بلیط‌ها افزایش می‌یابد. در صورتی که قصد خرید بلیط ارزان قیمت چابهار به گرگان را دارید بهتر است در صورت امکان سفر خود را به ایام غیر پیک و وسط هفته موکول کنید.
نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتری)
بلیط‌های هواپیما به دو صورت بلیط سیستمی و چارتری به‌ فروش می‌رسند. بلیط‌های سیستمی قیمت مشخص دارند و قیمت بلیط چارتری متغیر است. قیمت بلیط های چارتری، ممکن است با توجه‌به حجم درخواست، سیاست ایرلاین‌ها یا شرکت چارترکننده و زمان فروش بلیط هواپیما، ارزان‌تر یا گران‌تر از بلیط سیستمی باشد.
ایرلاین پرواز
به‌صورت‌کلی هر شرکت هواپیمایی مطابق با خدماتی‌که در طول پرواز به مسافران ارائه می‌دهد، قیمت بلیط پرواز را تعیین می‌کند. برخی از ایرلاین‌ها باتوجه‌به مدل هواپیما، امکانات پرواز و ارائه خدمات متنوع به مسافران، دارای نرخ بیشتری برای قیمت بلیط خود هستند.
این پارامترها از جمله مهم‌ترین عوامل برای تعیین قیمت بلیط هواپیما چابهار به گرگان هستند. نرخ بلیط هواپیما علاوه‌بر پارامترهای ذکر شده باتوجه‌به عوامل دیگری چون خدمات و بیمه سفر هوایی، نوسانات ارزی و حجم تقاضای مسافران نیز تعیین می‌شود.
شما می‌توانید با توجه ‌به نمودار قیمت و میانگین قیمت بلیط در این مسیر، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید.

بلیط هواپیما ارزان چابهار به گرگان

خرید بلیط هواپیما ارزان چابهار به گرگان یکی از مهم‌‌ترین دغدغه‌های مسافرانی است که می‌خواهند با مقرون‌به‌صرفه‌ترین حالت ممکن بلیط هواپیما را خریداری کنند و سفر خود را انجام دهند. اینکه شما بخواهید سفر خود را با بودجه ارزان قیمت شروع کنید و اقتصادی نگه دارید به عواملی چون بازه زمانی خرید بلیط هواپیما، نوع کلاس پروازی، قیمت رزرو هتل مدنظر و موارد بسیار دیگری بستگی دارد.در حالت کلی پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید ارزان قیمتِ بلیط هواپیما چابهار گرگان حداقل یک هفته قبل از زمان سفر خود سایت یوتراوز را رصد کنید تا بتوانید شانس خود را جهت خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز چابهار به گرگان افزایش دهید. به‌خاطر داشته باشید که یوتراوز همواره می‌کوشد ارزان‌ترین بلیط هواپیما چابهار گرگان و دیگر خطوط پروازی را برای شما ارائه دهد. بنابراین بهتر است دیگر وقت گران‌بهای خود را صرف جست‌وجو بلیط هواپیما ارزان از چابهار به گرگان نکنید و هم‌اکنون بلیط خود را خریداری کنید و از تخفیف‌های ویژه‌ای که یوتراوز برای‌تان ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

بلیط هواپیما چابهار به گرگان چارتری

مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد بلیط‌های چارتری وجود دارد، این است که این بلیط‌ها باتوجه‌به عواملی، تغییر قیمت دارند و در بسیاری از مواقع با نرخ‌های متفاوت فروخته می‌شوند. بلیط‌های چارتری در واقع بلیط‌هایی هستند که آژانس‌های مسافرتی یا شرکت چارتر کننده همه صندلی‌های یک هواپیما یا بخشی از آن را برای مدت معلومی پیش‌خرید می‌کنند و باتوجه‌به شرایط و سیاست‌های مدنظر قیمت بلیط هواپیما چارتری را تعیین می‌کنند. از جمله مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما چارتری چابهار گرگان نقش دارد، می‌توان به تعداد متقاضیان برای خرید بلیط هواپیما، بازه زمانی پرواز و تعداد صندلی‌های خالی هواپیما اشاره کرد. قیمت بلیط‌های چارتری در شرایطی متأثر از عوامل گفته شده کاهش یا افزایش دارند. برای خرید بلیط چارتری چابهار به گرگان کافی‌ست در لیست بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط‌های چارتر را فیلتر کنید. پروازهای چارتر نسبت به سیستمی تقاضای بیشتری دارند و معمولاً ارزان‌ترند. اما در برخی شرایط هم باتوجه‌به زمان پیک سفر، ایام خاص مناسبتی و تعداد متقاضیان، قیمت بلیط چارتری حتی گران‌تر از بلیط سیستمی هم فروخته می‌شود.

خرید بلیط هواپیما چابهار گرگان رفت‌وبرگشت

اگر مدت زمان کوتاهی برای سفر به گرگان در نظر دارید، بهتر است برای راحتی کار خود قبل از شروع به سفر، بلیط هواپیما چابهار گرگان رفت‌وبرگشت را خریداری کنید.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت‌وبرگشت چابهار گرگان در یوتراوز باید، گزینه دوطرفه بودن مسیر پرواز را انتخاب کنید. بدین ترتیب پس از وارد کردن مبدأ و مقصد، تاریخ بلیط رفت و تاریخ بلیط برگشت خود را نیز مشخص کرده، تعداد افرادی که در این سفر همراه شما هستند را وارد کرده و سایر مراحل را تا أخذ بلیط طی کنید. به‌یاد داشته باشید اگر در هنگام خرید رفت‌وبرگشت بلیط هواپیما چابهار گرگان، فراموش کرده باشید گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب کنید و مطابق با پیش فرض سایت روی گزینه یک‌طرفه بودن پرواز پیش رفته باشید؛ با مشکل حل‌نشدنی روبه‌رو نشده‌اید. چراکه یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما گرگان چابهار را تنها با چند کلیک ساده در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده سفری خوش را سپری کرده و هیچ نگرانی بابت برگشت نداشته باشید.

بلیط هواپیما چابهار به گرگان لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری چابهار گرگان عموماً توسط کسانی جست‌وجو و خریداری می‌شود که به‌صورت ناگهانی تصمیم به سفر گرفته اند. سفر کاری ناگهانی برای‌شان پیش آمده یا به دنبال خرید بلیط ارزان قیمت هستند. از آنجایی‌که در بین عموم رایج است که خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مقرون‌به‌صرفه‌تر است؛ مسافران بسیاری هستند که خرید بلیط پرواز خود را به لحظات آخر موکول می‌کنند. اما جالب است بدانید این موضوع همیشه صدق نمی‌کند. زمانی‌که تعداد متقاضیان مسیری بالاست، نه‌تنها ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری افزایش یابد بلکه تعداد بلیط‌های موجود به‌سرعت فروخته می‌شود و دیگر امکان خرید بلیط وجود ندارد و ممکن است از پرواز جا بمانید. پس اگر تاریخ پروازتان را تعیین کرده‌اید، پیشنهاد ما به شما این است که هم‌اکنون بلیط هواپیما چابهار گرگان را بخرید و به لحظات آخر موکول نکنید.
اگر در شرایطی بودید که موفق به خرید بلیط هواپیما چابهار به گرگان نشدید، نگران نباشید. چون یوتراوز فکر همه‌جا را برای شما کرده و شما می‌توانید با خرید بلیط قطار سفرتان را به سرانجام برسانید. شما می‌توانید با خرید بلیط قطار چابهار به گرگان سفری پرخاطره داشته باشید و هزینه کمتری برای خرید بلیط پرداخت کنید.

استرداد بلیط هواپیما چابهار به گرگان

ممکن است به دلایل انصراف از سفر، تغییر تاریخ سفر و ... تصمیم به استرداد بلیط هواپیما خریداری شده داشته باشید. در این صورت، برای استرداد بلیط هواپیما و دریافت هزینه بلیط خریداری شده نگران نباشید؛ یکی از مزیت‌های یوتراوز، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیماست.
برای استرداد بلیط هواپیما خریداری ‌شده دو راه پیش‌روی شما قرار دارد. در روش اول کافی‌ست به سایت یوتراوز و قسمت حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بلیط هواپیما مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. در روش دوم باید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کنید و درخواست استرداد آنلاین بلیط هواپیما چابهار گرگان را ثبت کنید. اگر در این پروسه با سوال یا مشکلی مواجه شدید می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.
جهت اطلاع از میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما لازم است بدانید مبلغ دقیق جریمه کنسلی، توسط ایرلاین یا چارترکننده مشخص می‌شود و شما می‌توانید درصد جریمه کنسلی را در سایت یوتراوز از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط مشاهده کنید. در صورتی‌که در طی فرآیند استرداد نیاز به راهنمایی داشتید کافی‌ست با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید.

رزرو هتل‌های شهر گرگان در سایت یوتراوز

از بهترین هتل‌های یک ستاره،دو ستاره،سه ستاره،چهار ستاره و پنج ستاره شهر گرگان می‌توان به ،،، و اشاره کرد که شما می‌توانید این هتل‌ها را به‌آسانی در سایت یوتراوز رزرو کنید.در طول فرآیند رزرو هتل اگر سوال یا مشکلی داشتید کافی است با شماره 1548 تماس بگیرید و درخواست خود را با پشتیبانان ما در میان بگذارید.

مزایا خرید بلیط اینترنتی هواپیما، قطار و رزرو هتل در یوتراوز

امروزه خرید اینترنتی خدمات سفر مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل همچون خریدهای آنلاین روزانه تبدیل به بخشی از سبک زندگی ما شده است. از طرفی، فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما هم مشکلات و دغدغه‌های خاص خودش را دارد که ممکن است فکر خریداران را مشغول کند. از جمله این نگرانی‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد
در بین این همه سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما کدامیک ارزان‌ترین و بهترین بلیط را عرضه می‌کنند؟ چطور باید آن را پیدا کنم؟ چگونه به آن اعتماد کنم؟ چطور اطمینان پیدا کنم از خدمات ایرلاین‌های معتبر استفاده می‌کنند؟ چگونه مطمئن شوم بلیطم را از سایتی معتبر خریداری کرده‌ام؟ و ده‌ها سوال و دغدغه دیگر. در ادامه با ما همراه باشید تا چندین نمونه از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و دیگر خدمات سفر را برای‌تان ذکر کنیم و بیان کنیم که چرا خرید خدمات سفر از یوتراوز یک گزینه ایده‌آلِ پیش‌روی شماست.

 1. صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد
 2. خرید آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر
 3. در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)
 4. داشتن حق انتخاب بیشتر در خرید بلیط اینترنتی
 5. امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها
 6. خدمات پشتیبانی
موارد ذکر شده از جمله مزایا خرید آنلاین خدمات پرواز از وب‌سایت‌های معتبر است. اما وجود پنل اختصاصی خرید بلیط هواپیما، پوشش بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها، ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما، امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتری، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط هواپیما و پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از جمله مزایایی است که یوتراوز را در مقایسه با دیگر سایت‌های خدمات آنلاین پرواز متمایز کرده و اطمینان شما را برای خرید خدمات سفر از یوتراوز افزایش می‌‌دهد.
جالب است بدانید اگر به دنبال بلیط‌های تخفیف‌دار، ارزان‌ترین‌ بلیط‌ها و بهترین‌ها پرواز از چابهار به گرگان هستید، کافی‌ست به قسمت بلیط‌های هواپیما چابهار به گرگان در همین صفحه مراجعه کرده و با انتخاب هر فیلد، بلیط‌های موجود در آن قسمت را مشاهده و به‌آسانی خریداری کنید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما چابهار گرگان چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما چابهار به گرگان باید در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت یوتراوز را وارد کنید تا باتوجه‌به زمان و نوع پرواز (چارتری و سیستمی) قیمت‌ بلیط‌ها برای‌تان نمایش داده شود.
 • چگونه بلیط هواپیما چابهار گرگان ارزان بخرم؟
  برای اینکه بلیط ارزان هواپیما چابهار به گرگان را خریداری کنید، باید پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، فیلد مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برای‌تان مرتب‌سازی شوند.
 • چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما چابهار گرگان را خریداری کنم؟
  برای خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما از چابهار به گرگان بهتر است سفر خود را در روزهای وسط هفته، ایام غیرتعطیلات و خارج از روزهای مناسبتی سال انجام دهید و یا در صورت وجود بلیط چارتری یا لحظه آخری ارزان آن را از یوتراوز خریداری کنید.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما چابهار گرگان در یوتراوز وجود دارد؟
  بله، چنانچه به هر دلیلی مایل به کنسلی و استرداد بلیط خود هستید، امکان استرداد آنلاین بلیط در یوتراوز فراهم است.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز چابهار گرگان چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما چابهار به گرگان نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. اما به‌صورت کلی برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط آنلاین، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را کلیک کرده و مطالعه کنید.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار گرگان از یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار گرگان، نام مسافر قابل تغییر است؟
  تغییر نام مسافر بسته به نوع بلیط متفاوت است. در بلیط‌های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (کنسل) شود و بلیط جدید صادر شود اما در بلیط‌های چارتری این درخواست طبق قوانین شرکت چارتر کننده قابل پیگیری است.
 • چه مدت زمانی قبل از پرواز چابهار گرگان در فرودگاه باشیم؟
  برای سفرهای داخلی باید بین یک تا یک‌ونیم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.
 • میزان بار مجاز در پرواز چابهار گرگان چقدر است؟
  میزان بار مجاز پرواز چابهار به گرگان را می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط مشاهده کنید. اما به‌صورت کلی میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • جریمه اضافه بار در پرواز چابهار گرگان چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز