ورود
Travel over Taiwan
پاسخ این مسافران مثبت بود و از پرواز رفت و برگشت بر فراز تایوان لذت بردند

آیا پرواز به ناکجا را دوست دارید؟

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

اکنون مسافران مشتاق سفر، در تایوان به لطف پرواز جی‌ایکس-8227 خطوط هوایی استارلوکس که به عنوان "پرواز به ماه" معرفی شده، دسته سلفی‌های خود را برای "پرواز به ناکجا" آماده می‌کنند.

این پرواز که برای جشنواره نیمه-پاییز برنامه‌ریزی شده، مسافران را به سفری تفریحی می‌برد تا دنیا را از بالا تماشا کنند.

درحالی‌که پروازهای بسیاری در سراسر دنیا در اثر همه‌گیری کووید-19 زمین‌گیر شده‌اند، پرواز و فرود این هواپیما در یک فرودگاه انجام می‌شود.

اما لیو، سرمهماندار ارشد پرواز، دراین‌باره توضیح می‌دهد: "در پروازهای متعارف، شما اطمینان ندارید کجا هستید. مسافران تنها می‌توانند یک نقشه را ببینند و حدس بزنند کجا هستند."

"و اینکه مردم به دلیل همه‌گیری کووید-19 امکان سفر به خارج از کشور را ندارند، اما ما می‌توانیم چنین خدماتی را ارائه کنیم و من از این بابت احساس غرور و خوشحالی می کنم."

مسافران می‌توانند با استفاده از تلفن‌های همراه خود از مناظر هوایی عکاسی کنند.

ایرباس ای۳۲۰نئو مسیر بالای جزیره میاکوجیمای ژاپن را درپیش می‌گیرد و دو بار نیز در محدوده آسمان تایوان پرواز می‌کند که دور اول در جهت عقربه‌های ساعت و سپس در خلاف جهت عقربه‌های ساعت خواهد بود.

با نزدیک شدن به یک جاذبه دیدنی، هواپیما ارتفاع کم می‌کند تا همه بتوانند از نزدیک نگاهی به آنجا بیندازند.

تسا کوو، یکی از مسافران این پرواز می‌گوید: "پرواز برفراز جزیره میاکوجیما واقعا مرا شگفت زده کرد. با دیدن این جزیره از نمای بالا، فهمیدم که زمین‌های‌شان را با نظم بسیار مرتب کرده‌اند و از آسمان بسیار زیبا به نظر می‌رسید. خوشبختانه آسمان جزیره زیاد ابری نبود. این پرواز تجربه بسیار منحصربفردی بود."

این سفر تفریحی بهانه کاملا جدیدی برای پرواز است.

اما لیو، سرمهماندار ارشد پرواز، می‌گوید: "این پرواز به‌جای‌اینکه تنها راهی برای رفتن از نقطه (آ) به (ب) باشد، تجربه جالب‌تری را هم برای مسافران و هم برای کادر پرواز به ارمغان می‌آورد.

او در ادامه می‌افزاید: "مسافران در"پرواز به ناکجا" دست به تجربه های عمیق‌تری می‌زنند و ما (مهمانداران) تعامل و ارتباط بیشتری با آنها داریم.

مبدا و مقصد این پروازها فرودگاه بین‌المللی تائویوان در شمال تایوان است.

ایواایر (EvaAir)، یکی دیگر از خطوط هوایی تایوان، نیز "پرواز به ناکجا" را تا پایان سال جاری ارائه می‌دهد تا نیاز مسافرانی که می‌خواهند لذت سفر هوایی را تجربه کنند، را برطرف کند.

منبع: ?"would you take a "flight to nowhere

نوشته های مشابه
 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

 • بهبود گردشگری

  تفاهم‌نامه‌های مسافرتی منسجم و هماهنگ، اقدامات ایمنی پیشرفته و حفظ مشاغل و معیشت از مهم‌ترین اجزای لازم برای ازسرگیری گردشگری است.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز