ورود
انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد: جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفرهای خارجی در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد:

بر اساس اعلام وزارت کشور بریتانیا، از ساعت ۴ صبح روز دوشنبه، ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ مسافرانی که دو دوز واکسن سینوفارم، سینوواک و کوواکسین زده باشند، مجازند بدون نیاز به تست کرونا پیش از عزیمت و قرنطینه، وارد انگلستان شوند.

وب‌سایت وزارت کشور بریتانیا در تازه‌ترین به‌روزرسانی شرایط ورود مسافران خارجی به انگلستان را اعلام کرده است؛ از این پس واکسن‌هایی که در فهرست استفاده اضطراری سازمان بهداشت جهانی قرار دارند، جزو واکسن‌های مورد پذیرش برای ورود مسافران خارجی به این کشور در نظر گرفته خواهند شد. ولز و اسکاتلند هم اعلام کرده‌اند که همزمان با انگلستان از روز دوشنبه هفته آینده این مقررات را به اجرا خواهند گذاشت.

غیر از بریتانیا، آمریکا هم واکسن‌های فهرست اضطراری سازمان بهداشت جهانی را برای ورود مسافران خارجی به این کشور پذیرفته است. ایران، امارات متحده عربی، مالزی و هند از جمله کشورهایی هستند که واکسن سینوفارم تزریق می‌کنند. جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یومگ بخوانید! 

منبع: اخبار یوتراوز
نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز