ورود
انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد: جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفرهای خارجی در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد:

بر اساس اعلام وزارت کشور بریتانیا، از ساعت ۴ صبح روز دوشنبه، ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ مسافرانی که دو دوز واکسن سینوفارم، سینوواک و کوواکسین زده باشند، مجازند بدون نیاز به تست کرونا پیش از عزیمت و قرنطینه، وارد انگلستان شوند.

وب‌سایت وزارت کشور بریتانیا در تازه‌ترین به‌روزرسانی شرایط ورود مسافران خارجی به انگلستان را اعلام کرده است؛ از این پس واکسن‌هایی که در فهرست استفاده اضطراری سازمان بهداشت جهانی قرار دارند، جزو واکسن‌های مورد پذیرش برای ورود مسافران خارجی به این کشور در نظر گرفته خواهند شد. ولز و اسکاتلند هم اعلام کرده‌اند که همزمان با انگلستان از روز دوشنبه هفته آینده این مقررات را به اجرا خواهند گذاشت.

غیر از بریتانیا، آمریکا هم واکسن‌های فهرست اضطراری سازمان بهداشت جهانی را برای ورود مسافران خارجی به این کشور پذیرفته است. ایران، امارات متحده عربی، مالزی و هند از جمله کشورهایی هستند که واکسن سینوفارم تزریق می‌کنند. جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یومگ بخوانید! 

منبع: اخبار یوتراوز
نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
325 هـزار تومـان تـخفیـف خــریـد
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات
تخفیف