ورود
انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

انگلستان سینوفارم را به رسمیت شناخت

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد: جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفرهای خارجی در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

انگلستان واکسن سینوفارم را از هفته آینده برای ورود مسافران خارجی به رسمیت می‌شناسد:

بر اساس اعلام وزارت کشور بریتانیا، از ساعت ۴ صبح روز دوشنبه، ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ مسافرانی که دو دوز واکسن سینوفارم، سینوواک و کوواکسین زده باشند، مجازند بدون نیاز به تست کرونا پیش از عزیمت و قرنطینه، وارد انگلستان شوند.

وب‌سایت وزارت کشور بریتانیا در تازه‌ترین به‌روزرسانی شرایط ورود مسافران خارجی به انگلستان را اعلام کرده است؛ از این پس واکسن‌هایی که در فهرست استفاده اضطراری سازمان بهداشت جهانی قرار دارند، جزو واکسن‌های مورد پذیرش برای ورود مسافران خارجی به این کشور در نظر گرفته خواهند شد. ولز و اسکاتلند هم اعلام کرده‌اند که همزمان با انگلستان از روز دوشنبه هفته آینده این مقررات را به اجرا خواهند گذاشت.

غیر از بریتانیا، آمریکا هم واکسن‌های فهرست اضطراری سازمان بهداشت جهانی را برای ورود مسافران خارجی به این کشور پذیرفته است. ایران، امارات متحده عربی، مالزی و هند از جمله کشورهایی هستند که واکسن سینوفارم تزریق می‌کنند. جدیدترین اطلاعیه‌ها و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یومگ بخوانید! 

منبع: اخبار یوتراوز
نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز