ورود
سفر بین صربستان و ترکیه با کارت شناسایی

سفر میان ترکیه و صربستان با کارت شناسایی

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

اتباع دو کشور ترکیه و صربستان می‌توانند بدون ویزا و پاسپورت به هر یک از دو کشور سفر کنند.

سفر میان ترکیه و صربستان با استفاده از کارت شناسایی و بدون نیاز به ویزا آغاز خواهد شد. صربستان توافقنامه سفر با کارت شناسایی و بدون نیاز به پاسپورت و ویزا با ترکیه را به اجرا درمی‌آورد.

دولت صربستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طبق توافق‌نامه حاصل شده با ترکیه، شهروندان دو کشور می‌توانند به صورت متقابل با استفاده از کارت شناسایی و بدون نیاز به ویزا و پاسپورت به دو کشور سفر کنند.

در اطلاعیه فوق با اشاره به اینکه این اقدام به نفع اقتصاد دو کشور خواهد بود، گفته شد انتظار می‌رود تعداد گردشگران برای هر دو طرف افزایش یابد. 

خرید بلیط هواپیما از یوتراوز

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز