ورود
سفر بین صربستان و ترکیه با کارت شناسایی

سفر میان ترکیه و صربستان با کارت شناسایی

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

اتباع دو کشور ترکیه و صربستان می‌توانند بدون ویزا و پاسپورت به هر یک از دو کشور سفر کنند.

سفر میان ترکیه و صربستان با استفاده از کارت شناسایی و بدون نیاز به ویزا آغاز خواهد شد. صربستان توافقنامه سفر با کارت شناسایی و بدون نیاز به پاسپورت و ویزا با ترکیه را به اجرا درمی‌آورد.

دولت صربستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طبق توافق‌نامه حاصل شده با ترکیه، شهروندان دو کشور می‌توانند به صورت متقابل با استفاده از کارت شناسایی و بدون نیاز به ویزا و پاسپورت به دو کشور سفر کنند.

در اطلاعیه فوق با اشاره به اینکه این اقدام به نفع اقتصاد دو کشور خواهد بود، گفته شد انتظار می‌رود تعداد گردشگران برای هر دو طرف افزایش یابد. 

خرید بلیط هواپیما از یوتراوز

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز