ورود
Geneva welcomes the new year with restaurant taxis

ژنو با تاکسی رستوران‌ها به استقبال سال جدید می‌رود

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

ژنو هرگز از غافلگیری مسافران خود غافل نمی‌ماند، چه با چشم اندازها، جاذبه ها یا تجربه‌ها. به همین دلیل است که این شهر توانسته قلب بسیاری از مسافرانی که برای لذت از پیشنهادهای تمام‌نشدنی به اینجا می‌آیند، را تسخیر کند. ژنو از هر فرصتی برای بازآفرینی شگفتی‌های خود استفاده می‌کند و تجربه‌های بی‌نظیری را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. جدیدترین سورپرایز ژنو استقبال از تاکسی رستوران‌های موسوم به ریستوتوک در خیابان‌های شهر است که به میهمانان امکان می‌دهد حین گردش در کوچه پس کوچه‌های مناطق زیبای شهر از غذاهای رستوران‌های مورد علاقه خود لذت ببرند.

گردش در ژنو سوار بر تاکسی رستوران‌ها همواره به یک اندازه مورد علاقه مردم محلی و گردشگران بوده، چرا که راه مهیجی برای دیدن شگفتی‌های شهر است. برای هر چه بهتر کردن این تجربه؛ تعدادی وسیله نقلیه را متناسب با میزهای غذا و نوشیدنی و نیز کاهش تکان‌های مختلف توک‌-توک‌ها (موتور سه‌چرخ)، تغییر شکل داده‌اند. این طرح که با مشارکت رستوران‌های مختلفی سازماندهی شده، به مسافران امکان می‌دهد تور مورد علاقه خود را رزرو و با غذاهای مورد علاقه خود ترکیب کنند. لذت از غذاهای باکیفیت همراه با تماشای بهترین مناظر شهر، دو تجربه فوق‌العاده در ژنو است که مانند آن را جز با تاکسی رستوران‌ها نخواهند یافت.

تورهای اندکی برای کشف زیبایی‌های ژنو با تاکسی رستوران‌ها وجود دارد که اسم‌های مختلفی مانند ساعت‌سازی، دیدنی‌ها و هنر توصیف می‌شود. رزرو تور "اجتناب ناپذیرها" علاوه بر پارک‌ها و باغ‌های افسانه‌ای مانند مروارید دریاچه و اوکس-وایوز پارک، مسافران را به تماشای معروف‌ترین جاذبه‌های ژنو از جمله آبنمای ژنو، ساعت گلی و دیوار اصلاح‌طلبان خواهد برد. هر ریستوتوک می‌تواند حداکثر از چهار مهمان میزبانی کند. تورها در دو نوع 60 و 90 دقیقه‌ای قابل رزرو هستند، در حالی که قیمت هر تور بدون احتساب هزینه غذا از 150 فرانک سوئیس برای هر وسیله نقلیه شروع می‌شود.

غذاهای موجود در ریستوتوک نشان از استعداد بین‌المللی ژنوی‌ها دارد. مشتریان ریستوتوک‌ها می‌توانند انواع غذاهای سنتی سوئیسی، غذاهای تایلندی یا هندی، غذاهای یونانی و دیگرغذاها را امتحان کنند. میهمانان تنها باید این تجربه که فرصتی است برای لذت بردن از تماشای مناظر و طعم‌های مختلف را رزرو و سپس غذاهای مورد علاقه خود را حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع تور انتخاب کنند. مرحله آخر شروع سفری است که خاطراتی فراموش‌نشدنی را در ذهن آن‌ها ثبت خواهد کرد.

ژنو همواره مقصد منتخب مسافران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس بوده است. بنابراین، تعجبی ندارد که در مقایسه با دیگر مناطق سوئیس پذیرای بیشترین مسافر از این منطقه باشد. بازارهای معروف ژنو، سابقه تاریخی در ساخت ساعت، موزه‎های شکلات و موقعیت مکانی مناسب در کنار کوه‌های آلپ، همگی مکمل پیشنهادهای جذاب ژنو هستند. با بازگشت تاکسی رستوران‌ها به خیابان‌ها، گردشگران می‌توانند به محض شروع دوباره سفرها، به شکلی جدید و معمول مجددا شهر را بگردند.

منبع: Hello RestoTuk! Geneva welcomes New Year with taxi restaurants

نوشته های مشابه
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز