ورود
Special discount card for incoming passengers to Dubai

رونمایی دوبی از کارت تخفیف ویژه مسافران ورودی موسوم به کارت شادی

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

در حال حاضر، دبی به مسافران ورودی تخفیف ارائه می‌دهد. مدیر کل امور اقامت و اتباع خارجی دبی از ارائه کارت شادی به گردشگران خبر داد. کارت شادی، طرح گردشگری رایگان و مشمول تخفیفی است که امکان دسترسی به مجموعه متنوعی از امتیازات خاص، تخفیفات و تبلیغات را در طول اقامت در امارت به گردشگران ارائه می‌دهد.

کارت تخفیف حین ورود گردشگران به دبی به صورت رایگان بین آن‌ها توزیع خواهد شد. طرح کارت شادی در راستای هدف دولت امارات و دبی برای ساختن تجربه‌های فراموش‌نشدنی برای گردشگران اجرایی می‌شود.

بسته کارت گردشگری شادی در کانتر کنترل گذرنامه فرودگاه بین‌المللی دبی بین کلیه گردشگران توزیع خواهد شد. از گردشگران دعوت می‌شود با اسکن بارکد مخصوصی از طریق تلفن‌های هوشمند خود برنامه را از فروشگاه اندروید یا اپل دانلود کنند.

پس از نصب و راه‌اندازی این برنامه، گردشگر باید شماره گذرنامه و تاریخ ورود خود را وارد کند تا کارت هوشمندی به نام وی ایجاد شود. همچنین، این برنامه به کاربران امکان می‌دهد به لیست کامل تبلیغات و تخفیفات ارائه شده در فروشگاه‌ها و اماکن طرف قرارداد کارت شادی دسترسی پیدا کنند. با خروج گردشگر از شهر اعتبار کارت به پایان می‌رسد، اما گردشگران می‌توانند در سفر بعدی خود به دبی کارت جدیدی دریافت کنند. این طرح به عنوان بخشی از تعهدات این کشور برای ارائه تجربه‌های منحصر به فرد به بازدیدکنندگان راه‌اندازی شده است.

طرح کارت شادی بخش‌های مختلفی از جمله سفر و گردشگری، رستوران‌ها، بهداشت و زیبایی، بانک‌ها و تبادل ارز، وسایل نقلیه، فناوری و ارتباطات، مراکز خرید و مد، خرید آنلاین، لوازم ضروری منزل، تفریح و سرگرمی، خرید و مراسم عروسی و دیگر رویدادها را در بر می‌گیرد.

برنامه گردشگری کارت شادی امکانات بسیاری دارد که به کاربران کمک خواهد کرد پیشنهادات خرید را به راحتی پیدا کنند، به نزدیک‌ترین پیشنهادات موجود دسترسی پیدا کنند، پیشنهادات را به صورت دسته‌بندی شده و با قابلیت جستجو پیدا کنند و پیشنهادات ارائه شده از طریق این برنامه را مورد بررسی قرار دهند.

منبع: Dubai unveils Happiness Card to offer discounts to travellers upon arrival. Here’s how you can get it

نوشته های مشابه
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز