ورود
Perform pre-flight testing at airports

واکنش شورای جهانی سفر و گردشگری به انجام آزمایش قبل از پرواز در فرودگاههای اروپا

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

گلوریا گوارا، رئیس و مدیرعامل شواری جهانی سفر و گردشگری، گفت: "واقعا امیدوارکننده است که به تدریج شاهد باز شدن درب‌ها به‌ روی انجام آزمایش‌ قبل از پرواز در فرودگاهها هستیم. چندین ماه است که خواستار آزمایش‌گیری سریع و کم‌هزینه در برنامه حرکت در فرودگاههای سراسر دنیا هستیم که با اجرایی شدن این اقدام در مسیر درست گام برداشته‌ایم.

وی افزود: "آخرین تحقیقات شورای جهانی سفر و گردشگری نشان می‌دهد كه اثر مثبت آزمایش‌گیری در فرودگاه سفرهای هوایی بین‌المللی، مشاغل و اقتصاد جهانی را احیا خواهد کرد. تقریباً 20 میلیون شغل در سراسر اروپا، از جمله سه میلیون در آلمان، 1.93 میلیون در انگلیس، 1.91 میلیون در ایتالیا و بیش از 1.5 میلیون در فرانسه را می‌توان از این طریق نجات داد."

به همین دلیل است که از ترویج چنین تدابیری در فرودگاههای شارل‌دوگل و اورلی پاریس، هیترو لندن و طرح آزمایشی جدید بین فرودگاه فیومیچینو رم روم و لینیت میلان حمایت می‌كنیم. امیدواریم که این امر الهام‌بخش دیگر کشورها شود تا از این اقدامات الگوبرداری کنند و ابتکارعمل‌های مشابهی را اجرایی کنند."

بااین‌حال، برای نجات بخش سفر و گردشگری بین‌المللی، به تفاهم‌نامه آزمایشی استانداردی در سطح بین‌المللی نیاز داریم. همکاری و هماهنگی کامل دو اصل مهم برای احیای تداوم سفرها و حذف قرنطینه‌ به عنوان یک راهکار ناکارآمد و هزینه‌بر است."

حذف یا کاهش چشمگیر مدت زمان قرنطینه که پیشتر در برخی کشورها اعمال شده، می‌تواند سفرهای تجاری مهم بین‌المللی را نخست در پروازهای کوتاه‌مدت و در ادامه بین مراکز مهم مالی مانند فرانکفورت، لندن و نیویورک و دیگر پروازها از نقاط دیگر دنیا به قاره آمریکا و بالعکس را مجددا برقرار کند."

با توجه به بلاتکلیفی وضعیت بخش تجارت هوایی، اکنون از هر زمان دیگری مهم‌تر است که هر راه عملی دیگری را برای سرعت بخشیدن به روند آزمایش‌گیری در فرودگاهها از طریق طرح‌های آزمایشی هدفمند مورد بررسی قرار دهیم."

منبع: WTTC responds to the implementation of testing on departure at airports across Europe

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات