ورود
بازگشایی مرزهای مالزی از اول ژانویه

بازگشایی مرزهای مالزی از اول ژانویه

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

مالزی از ابتدای ماه ژانویه 2022 مرزهای خود را به روی گردشگران بین‌المللی باز می‌کند. با ورود به سال میلادی جدید، مالزی میزبان گردشگران برای تعطیلات کریسمس خواهد بود!

بنابر اعلام دولت مالزی، این کشور از اول ژانویه ۲۰۲۲ (۱۱ دی ۱۴۰۰) مرزهای خود را به‌روی مسافران بین‌المللی خواهد گشود.

آمارها نشان می‌دهد بیش از سه چهارم از جمعیت ۳۲ میلیونی مالزی اکنون واکسینه شده‌اند. اگرچه این کشور از بازگشایی مرزهای خود به‌روی مسافران بین‌المللی از اول ژانویه ۲۰۲۲ خبر داده، اما هنوز جزئیات بیشتری از نحوه بازگشایی و مدارک لازم برای سفر به این کشور اعلام نکرده است.

آخرین و جدیدترین اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به محدویت‌های سفر در دوران کرونا را در یوتراوز بخوانید!


منبع: اخبار یوتراوز

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز