ورود
بازگشایی مرزهای مالزی از اول ژانویه

بازگشایی مرزهای مالزی از اول ژانویه

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

مالزی از ابتدای ماه ژانویه 2022 مرزهای خود را به روی گردشگران بین‌المللی باز می‌کند. با ورود به سال میلادی جدید، مالزی میزبان گردشگران برای تعطیلات کریسمس خواهد بود!

بنابر اعلام دولت مالزی، این کشور از اول ژانویه ۲۰۲۲ (۱۱ دی ۱۴۰۰) مرزهای خود را به‌روی مسافران بین‌المللی خواهد گشود.

آمارها نشان می‌دهد بیش از سه چهارم از جمعیت ۳۲ میلیونی مالزی اکنون واکسینه شده‌اند. اگرچه این کشور از بازگشایی مرزهای خود به‌روی مسافران بین‌المللی از اول ژانویه ۲۰۲۲ خبر داده، اما هنوز جزئیات بیشتری از نحوه بازگشایی و مدارک لازم برای سفر به این کشور اعلام نکرده است.

آخرین و جدیدترین اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به محدویت‌های سفر در دوران کرونا را در یوتراوز بخوانید!


منبع: اخبار یوتراوز

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز