ورود
صدور ویزای الکترونیک ایران در دبی

صدور روادید الکترونیکی ایران در دبی

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

روادید مجدد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی صادر می‌شود؛ جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های سفر به همراه آخرین قوانین و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یوتراوز بخوانید!

صدور روادید ایران در سرکنسولگری ایران در دبی از سر گرفته شد!

سرکنسولگری ج. ا. ایران در دبی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع هموطنان ارجمند مقیم امارات که قصد دعوت از مهمانان خارجی را دارند، می‌رساند براساس دستور‏العمل وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، روادید مجدد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی صادر می‌شود.

متقاضیان دارای تابعیت غیرایرانی که دارای گذرنامه خارجی با حداقل 6 ماه اعتبار و یا بیشتر هستند می‌توانند به سایت روادید الکترونیکی به نشانی evisa.mfa.ir مراجعه نموده و پس از ثبت‌نام، همراه با پرینت درخواست خود جهت بررسی روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر به بخش ویزای سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی مراجعه نمایند. آخرین اطلاعیه‌ها، بخشنامه‌ها و محدودیت‌های سفر در کرونا را در یوتراوز بخوانید!

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز