ورود
صدور ویزای الکترونیک ایران در دبی

صدور روادید الکترونیکی ایران در دبی

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

روادید مجدد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی صادر می‌شود؛ جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های سفر به همراه آخرین قوانین و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یوتراوز بخوانید!

صدور روادید ایران در سرکنسولگری ایران در دبی از سر گرفته شد!

سرکنسولگری ج. ا. ایران در دبی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع هموطنان ارجمند مقیم امارات که قصد دعوت از مهمانان خارجی را دارند، می‌رساند براساس دستور‏العمل وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، روادید مجدد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی صادر می‌شود.

متقاضیان دارای تابعیت غیرایرانی که دارای گذرنامه خارجی با حداقل 6 ماه اعتبار و یا بیشتر هستند می‌توانند به سایت روادید الکترونیکی به نشانی evisa.mfa.ir مراجعه نموده و پس از ثبت‌نام، همراه با پرینت درخواست خود جهت بررسی روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر به بخش ویزای سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی مراجعه نمایند. آخرین اطلاعیه‌ها، بخشنامه‌ها و محدودیت‌های سفر در کرونا را در یوتراوز بخوانید!

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز