ورود
مرزهای اتریش بسته شد

مرزهای اتریش بسته شد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

مرزهای اتریش بار دیگر به روی گردشگران بین‌المللی بسته شد. با ورود به پیک پنجم کرونا در این کشور، صدر اعظم اعلام قرنطینه 20 روزه کرد!

با اعلام تعطیلی سراسری ۲۰ روزه در «اتریش» به‌سبب شیوع کرونا، گردشگران تا ۱۳ دسامبر قادر به سفر به این کشور نخواهند بود.

با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا، صدر اعظم اتریش از اعمال قرنطینه سراسری ۲۰ روزه در این کشور برای جلوگیری از وقوع موج پنجم کرونا خبر داد. این قرنطینه از ۲۲ نوامبر تا ۱۳ دسامبر (۱ الی ۲۲ آذر) ادامه خواهد داشت.

با اعمال این قرنطینه ۲۰ روزه عملا سفر به اتریش برای اهداف توریستی امکان‌پذیر نخواهد بود. این قرنطینه در حالی اعمال می‌شود که اتریش بخش کثیری از جمعیت خود را واکسینه کرده است. این کشور همچنین پیش از این اعلام کرده بود که اعتبار گواهی‌های واکسیناسیون را از ۶ دسامبر (۱۵ آذر) از ۱۲ ماه به ۹ ماه کاهش خواهد داد.

اتریش از اول فوریه ۲۰۲۲ نخستین کشور جهان خواهد بود که به‌طور قانونی واکسیناسیون را اجباری اعلام خواهد کرد. جدیدترین اخبار و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز