ورود
مرزهای اتریش بسته شد

مرزهای اتریش بسته شد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

مرزهای اتریش بار دیگر به روی گردشگران بین‌المللی بسته شد. با ورود به پیک پنجم کرونا در این کشور، صدر اعظم اعلام قرنطینه 20 روزه کرد!

با اعلام تعطیلی سراسری ۲۰ روزه در «اتریش» به‌سبب شیوع کرونا، گردشگران تا ۱۳ دسامبر قادر به سفر به این کشور نخواهند بود.

با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا، صدر اعظم اتریش از اعمال قرنطینه سراسری ۲۰ روزه در این کشور برای جلوگیری از وقوع موج پنجم کرونا خبر داد. این قرنطینه از ۲۲ نوامبر تا ۱۳ دسامبر (۱ الی ۲۲ آذر) ادامه خواهد داشت.

با اعمال این قرنطینه ۲۰ روزه عملا سفر به اتریش برای اهداف توریستی امکان‌پذیر نخواهد بود. این قرنطینه در حالی اعمال می‌شود که اتریش بخش کثیری از جمعیت خود را واکسینه کرده است. این کشور همچنین پیش از این اعلام کرده بود که اعتبار گواهی‌های واکسیناسیون را از ۶ دسامبر (۱۵ آذر) از ۱۲ ماه به ۹ ماه کاهش خواهد داد.

اتریش از اول فوریه ۲۰۲۲ نخستین کشور جهان خواهد بود که به‌طور قانونی واکسیناسیون را اجباری اعلام خواهد کرد. جدیدترین اخبار و محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز