........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

بلیط قطار شاهرود تهران در تمام روزهای هفته و از قطارهای مختلف، در دسترس است. پس اگر به یک روش سریع، امن و کم‌هزینه برای سفر به تهران نیاز دارید، همین حالا از طریق نوار جستجو سایت یوتراوز، تاریخ و تعداد مسافران را انتخاب و لیست بلیط‌های موجود را مشاهده کنید.

تعداد و تنوع بالای قطارهایی که در مسیر شاهرود به تهران در تردد هستند، کمک می‌کند تا مطابق با سلیقه و بودجه خودتان سفر کنید. انواع قطارهای 3 ستاره و 4 ستاره اتوبوسی و کوپه‌ای شرکت رجا هر روز شاهرود را به مقصد تهران ترک می‌کنند. با همه این‌ها، توصیه ما این است که خرید بلیط قطار خود را به تعویق نیندازید. 

تعداد زیاد قطارها و ظرفیت بالای آن‌ها، ممکن است خیال شما را از بابت ظرفیت خالی راحت کند. اما باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که تقاضای زیادی برای قطارهای این مسیر وجود دارد و اگر رزرو بلیط خود را عقب بیندازید، انتخاب‌های خود را محدود می‌کنید. حتی ممکن است با ظرفیت پر صندلی‌ها مواجه شوید و از برنامه سفر خود باز بمانید.

خرید بلیط قطار شاهرود تهران

از طریق سایت یوتراوز می‌توانید تمام بلیط‌های قطار موجود، از هر مبدا به هر مقصدی را مشاهده، مقایسه و خریداری کنید. برای خرید بلیط قطار شاهرود به تهران، در همین صفحه، تاریخ سفر و تعداد همسفران خود را مشخص کنید و دکمه جستجو را بزنید تا لیست بلیط‌ها و ظرفیت باقی‌مانده هر کدام به شما نمایش داده شود.

سپس می‌توانید مطابق با سلیقه و نیاز خود، بلیط‌تان را انتخاب کنید. در مرحله بعد، کافی‌ست اطلاعات فردی تمام مسافران را وارد کنید و هزینه سفر خود را بپردازید تا بلیط برای شما صادر شود. 

برای صدور بلیط قطار برای هر فرد به اطلاعات زیر نیاز دارید:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. شماره کارت ملی
 3. تاریخ تولد
 4. شماره همراه

اگر در فرآیند خرید بلیط قطار شاهرود تهران به مشکل برخوردید یا سوالی داشتید، می‌توانید با شماره چهاررقمی 1548📞 تماس بگیرید. پشتیانی سایت یوتراوز 24 ساعته است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با این شماره، ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی کارشناس فروش برخوردار شوید.

اطلاعات بلیط قطار شاهرود تهران

اطلاعات بلیط شما از جمله تاریخ و ساعت حرکت، نوع قطار و خدمات آن و همچنین قوانین و جریمه استرداد، هنگام خرید بلیط قابل مشاهده است. اما اگر سوال دیگری در رابطه با بلیط خود دارید، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناس پشتیبانی یوتراوز برخودار شوید.

قطار شاهرود به تهران تقریبا 5 ساعت و 30 دقیقه در راه است و در ایستگاه‌های زیر توقف می‌کند:

🚝 دامغان، امروان، سمنان، ده نمک، یاتری، گرمسار، پیشوا، ورامین، ری و تهران

نقشه شهر تهران

بلیط قطار شاهرود تهران رجا

همان‌طور که گفتیم، قطارهای متنوعی در مسیر شاهرود به تهران فعالیت می‌کنند اما تمام این قطارها متعلق به شرکت ریلی رجا هستند. بنابراین، اگر قصد خرید بلیط قطار رجا در این مسیر را دارید، باید بدانید که انتخاب‌های زیادی پیش‌رو خواهید داشت. درحال‌حاضر، قطارهای زیر شاهرود را به مقصد تهران ترک می‌کنند:

🔶 قطارهای 4 ستاره 4 تخته سبز نوین: لوکس‌ترین قطارها از سمنان به تهران، قطارهای سبز نوین هستند. هر واگن این قطار، 8 کوپه 4 نفره دارد که مجموعا 32 نفر را در خود جای می‌دهند. بلیط قطار سبز نوین در همه روزهای هفته در دسترس نیست.

🔷 قطارهای 4 ستاره 4 تخته نوین: قطارهای نوین، اولین قطارهای 4 ستاره شرکت رجا بودند. این قطارها نیز، جزو بهترین قطارهای مسیر شاهرود به تهران هستند که می‌توانید بلیط آن را انتخاب کنید.

🔶 قطارهای 4 ستاره 4 تخته سریر: یکی دیگر از قطارهای لوکس 4 ستاره رجا، قطار سریر است. بلیط این قطار معمولا یک‌روز در میان موجود است.

🔷 قطارهای 4 ستاره 4 تخته امید: قطارهای امید شرکت رجا یکی از بهترین قطارها در این مسیر هستند. این قطارها درست مانند قطارهای سریر و نوین، 4 ستاره و 4 تخته هستند، اما قیمت بسیار کم‌تری دارند. قطارهای امید نیز یک‌روز در میان شاهرود را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

🔶 قطارهای 4 ستاره اتوبوسی صبا: قطارهای صبا، ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین بلیط قطار شاهرود تهران بشمار می‌روند. در هر روز از هفته که بخواهید می‌توانید با خرید بلیط قطار صبا، در عرض 8 ساعت به تهران برسید.

🔷 قطارهای 3 ستاره 4 تخته خلیج فارس: قطار خلیج فارس یکی از بهترین قطارهای رجاست که امکانات خوب و قیمت ارزانی دارد. خوشبختانه بلیط این قطار برای تمام روزهای هفته به فروش می‌رسد.

🔶 قطارهای 3 ستاره 6 تخته پارسی: قیمت بلیط قطار پارسی، فقط کمی بیشتر از بلیط قطار اتوبوسی است. در همه روزهای هفته می‌توانید بلیط این قطار از شاهرود به تهران را تهیه کنید.

بلیط قطار پردیس شاهرود به تهران

قطار پردیس، به عنوان اولین قطار سریع‌السیر ایران شناخته می‌شود. این قطار اتوبوسی 4 ستاره، با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند و متعلق به شرکت رجاست. متاسفانه، درحال‌حاضر این قطارها از ریل خارج شده‌اند و امکان خرید بلیط قطار پردیس در هیچ مسیری، از جمله مسیر شاهرود به تهران، وجود ندارد.

قیمت بلیط قطار از شاهرود به تهران

همان‌طور که با هم خواندیم، قطارهای زیادی با رنج قیمتی مختلف، در مسیر شاهرود به تهران فعالیت دارند. بنابراین شما می‌توانید با توجه به بودجه خود، بلیط موردنیازتان را خریداری کنید. برای مشاهده قیمت بلیط قطار شاهرود تهران، کافی‌ست در همین صفحه از سایت یوتراوز، تاریخ ورود و خروج و همچنین تعداد همسفران خود را مشخص و دکمه جستجو را بزنید.

بعد از چند لحظه، لیست بلیط‌ها به همراه قیمت و ظرفیت باقی مانده به شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با توجه به نوع قطار، تعداد ستاره، ساعت حرکت و قیمت، بلیط خود را انتخاب کنید.

رزرو بلیط قطار شاهرود تهران

برای رزرو بلیط قطار شاهرود تهران، باید از تاریخ پیش‌فروش بلیط‌های قطار مطلع باشید. برای این‌کار می‌توانید اطلاعیه مجله گردشگری یومگ را در مرورگر خود ستاره‌دار کنید یا در خبرنامه پیامکی آن عضو شوید.

🔔 پیش فروش قطار

اما راه ساده‌تری هم برای رزرو بلیط قطار شاهرود به تهران وجود دارد. کافی‌ست اپلیکیشن سفر یوتراوز را دانلود کنید تا بتوانید 30 دقیقه زودتر از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دیگر، بلیط خود را بخرید!

👈 دانلود اپلیکیشن یوتراوز

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار شاهرود تهران چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار شاهرود به تهران برحسب نوع قطاری که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. خوشبختانه قطارهای مختلفی در این مسیر تردد دارند و شما می‌توانید مطابق سلیقه و بودجه خود، بلیط خود را انتخاب کنید.
 • قطار شاهرود تهران در چند ایستگاه توقف دارد؟
  قطار شاهرود به تهران، در 9 ایستگاه توقف می‌کند.
 • مسیر ریلی شاهرود تهران چند ساعت طول می‌کشد؟
  با خرید بلیط قطار شاهرود به تهران، تقریبا 5 ساعت و نیم در راه هستید.
 • چه نوع قطارهایی در مسیر شاهرود به تهران حرکت دارند؟
  انواع قطارهای کوپه‌ای 4 ستاره و 3 ستاره رجا و همچنین بلیط قطار 4 ستاره اتوبوسی در این مسیر فعال هستند.
 • امکان خرید بلیط رفت و برگشت شاهرود به تهران وجود دارد؟
  بله. در مسیر شاهرود تهران، در تمام روزهای هفته قطار وجود دارد و شما می‌توانید بلیط برگشت خود را همزمان با بلیط رفت، از سایت یوتراوز تهیه کنید.
 • چگونه بلیط قطار شاهرود به تهران خود را کنسل کنم؟
  شما می‌توانید بلیط قطار شاهرود به تهران را از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، مرجوع کنید. هر سوالی در این مورد دارید، با پشتیبانان یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز