........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

بلیط قطار سمنان تهران، با وجود قطارهای زیادی که در این مسیر تردد دارند، همیشه در دسترس است. پس اگر به یک روش سریع، امن و راحت برای سفر به تهران نیاز دارید، همین حالا از طریق نوار جستجو، تاریخ و تعداد مسافران را انتخاب و لیست بلیط‌های موجود را مشاهده کنید. بلیط قطار سمنان تهران از تمام شرکت‌های ریلی این مسیر در سایت یوتراوز موجود است و شما می‌توانید به راحتی، قطار خود را از بین آن‌ها انتخاب و رزرو کنید.

با خرید بلیط قطار از سایت یوتراوز، به پشتیبانی 24 ساعته دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، هر دغدغه‌ای درباره خرید یا استرداد بلیط قطار داشتید، با کارشناس مربوط در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)

خرید بلیط قطار تبریز تهران

امکان مقایسه و خرید تمام‌های بلیط‌های موجود در مسیر تبریز تهران در سایت سفر یوتراوز فراهم شده است. تنها کاری که باید بکنید این است که در همین صفحه، تاریخ سفر و تعداد هم‌سفرانتان را مشخص کنید و دکمه جستجو را بزنید. سپس می‌توانید از بین گزینه‌های موجود، بلیط خود را انتخاب کنید و وارد مرحله بعد شوید.

بعد از آن، کافی‌ست مشخصات فردی خود که برای صدور بلیط الزامی است را وارد کنید. پس کارت ملی خود یا مسافر دیگر را دم دست خود داشته باشید. اطلاعات زیر برای خرید بلیط قطار تهران تبریز ضروری هستند:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. شماره کارت ملی
 3. تاریخ تولد
 4. شماره همراه

بعد از ورود این اطلاعات، می‌توانید هزینه بلیط را پرداخت و آن را دانلود کنید. به یاد داشته باشید که برای ورود به قطار، باید بلیط چاپ‌شده و کارت شناسایی خود را به مسئول قطار نشان دهید.

هر کجای این فرایند به مشکل برخوردید یا سوالی داشتید، تلفن را بردارید و با شماره 1548📞 تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناس قطار برخوردار شوید.

نقشه شهر تهران

خرید بلیط قطار تبریز تهران رجا

قطارهای زیادی روزانه سمنان را به مقصد تهران ترک می‌کنند اما جالب است بدانید که تمام این قطارها، متعلق به شرکت ریلی رجا هستند. بنابراین برای خرید بلیط قطار رجا در این مسیر، گزینه‌های زیادی در اختیار دارید. 

درحال‌حاضر، امکان خرید بلیط قطارهای زیر از شرکت رجا در مسیر سمنان به تهران وجود دارد:

1. قطارهای 4 ستاره 4 تخته سریر: قطارهای سریر، لوکس‌ترین قطارها از سمنان به تهران هستند و بلیط آن‌ها معمولا هر یک‌روز در میان موجود است.

2. قطارهای 4 ستاره 4 تخته امید: قطارهای امید شرکت رجا یکی از بهترین قطارها در این مسیر هستند. این قطارها درست مانند قطارهای سریر، 4 ستاره و 4 تخته هستند، اما قیمت بلیط آن‌ها بسیار کم‌تر است. قطارهای امید نیز یک‌روز در میان سمنان را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

3. قطارهای 4 ستاره اتوبوسی صبا: قطارهای صبا، ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین بلیط قطار سمنان تهران رجا بشمار می‌روند. در هر روز از هفته که بخواهید می‌توانید با خرید بلیط قطار صبا، 3 ساعته به تهران برسید.

4. قطارهای 3 ستاره 6 تخته پارسی: قیمت بلیط قطار پارسی، در عین‌ حال که کوپه‌ای‌ست، فقط کمی بیشتر از بلیط قطار اتوبوسی است. بلیط این قطار در همه روزهای هفته در دسترس نیست و هر یک‌روز در میان موجود می‌شود.

بلیط قطار سمنان تهران اتوبوسی

قطار 4 ستاره اتوبوسی صبا، تنها قطار سالنی در مسیر سمنان به تهران است که بلیط آن در تمام روزهای هفته موجود است. اگر تابه‌حال با این قطار سفر نکرده‌اید باید بدانید که قطار سالنی صبا، 2 طبقه است و در هر طبقه از آن، 54 صندلی در ردیف‌های 4 نفره وجود دارد. خدماتی که این قطار به مسافران خود ارائه می‌دهد، عبارتند از:

 1. فوریت‌های پزشکی
 2. جعبه کمک‌های اولیه
 3. بسته پذیرایی و آب نیم‌‌لیتری
 4. توالت فرنگی
 5. سیستم صوتی تصویری
 6. سیستم تهویه مطبوع
 7. ویلچر

و امکان سفارش غذا در زمان خرید بلیط. شما می‌توانید در هنگام خرید بلیط قطار اتوبوسی صبا از سایت یوتراوز، از منوی موجود، نهار یا شام خود را رزرو کنید. خوراک مرغ با دورچین، زرشک پلو با مرغ، چلو جوجه کباب، چلوگوشت و چلو کباب کوبیده، انتخاب‌های شما برای صرف غذا در این قطار هستند.

قیمت بلیط قطار سمنان تهران

بلیط قطار سمنان به تهران باتوجه به فاصله کم این 2 شهر با هم، بسیار ارزان و بصرفه است. همان‌طور که گفته شد، بلیط قطار اتوبوسی صبا، ارزان‌ترین و بلیط قطار سریر، گران‌ترین بلیط قطار در این مسیر هستند. شما می‌توانید با مشخص‌کردن تاریخ سفر خود در همین صفحه، قیمت بلیط قطار سمنان تهران را مشاهده کنید.

استرداد بلیط قطار سمنان به تهران

علاوه‌بر خرید بلیط آنلاین در سایت یوتراوز، استرداد بلیط نیز کاملا آنلاین است. شما می‌توانید در هر زمان قبل از تاریخ سفر، بلیط قطار سمنان به تهران را از طریق پنل خود در سایت یوتراوز کنسل کنید. 

درنظر داشته باشید که هنگام استرداد بلیط، درصدی از مبلغ بلیط به عنوان جریمه از مبلغ پرداختی شما کسر می‌شود. این درصد، برحسب این‌که چه زمانی اقدام به کنسل‌کردن بلیط خود کنید، متفاوت است. شما می‌توانید قبل از خرید بلیط قطار، جریمه کنسلی آن را در قسمت «مشاهده جزئیات» ببینید و با آگاهی کامل بلیط‌تان را بخرید.

چنانچه در فرآیند استرداد بلیط خود به مشکل خوردید یا سوالی در این مورد داشتید، می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز، با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمای پشتیبانان یوتراوز برخوردار شوید. اگر با نحوه استرداد بلیط از سایت یوتراوز آشنایی ندارید، صفحه زیر برای شماست:

🔶 راهنمای استرداد بلیط قطار 🔶

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار سمنان به تهران چقدر است؟
  با توجه به مسافت کم سمنان به تهران، هزینه بلیط قطار در این مسیر بسیار ارزان است. برای مشاهده قیمت هر یک از بلیط‌ها، وارد سایت یوتراوز شده و بلیط خود را برای تاریخ موردنظر جستجو کنید.
 • قطار سمنان به تهران در چند ایستگاه توقف دارد؟
  قطار سمنان به تهران فقط در 1 ایستگاه (ورامین)، توقف می‌کند.
 • مسیر ریلی سمنان تهران چند ساعت طول می‌کشد؟
  از سمنان تا تهران با قطار، 3 ساعت فاصله است.
 • چه قطارهایی در مسیر سمنان تهران وجود دارند؟
  قطارهای کوپه‌ای 4 ستاره سریر و امید، قطار 3 ستاره 6 تخته پارسی و قطار اتوبوسی صبا که همگی متعلق به شرکت ریلی رجا هستند.
 • چگونه بلیط سمنان تهران را بصورت رفت و برگشت تهیه کنم؟
  وارد سایت یوتراوز شوید و گزینه دوطرفه را انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید با مشخص‌کردن تاریخ رفت و برگشت خود، بلیط‌های موجود برای همان تاریخ‌ها را مشاهده و رزرو کنید.
 • چگونه بلیط قطار سمنان تهران خود را کنسل کنم؟
  شما می‌توانید بلیط قطار سمنان تهران را از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، مرجوع کنید. هر سوالی در این مورد دارید، با پشتیبانان یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)
 • جریمه کنسلی بلیط قطار سمنان تهران چقدر است؟
  جریمه استرداد، درصدی از کل مبلغ بلیط است و از سمت شرکت‌های ریلی تعیین می‌شود. همچنین بسته به زمان کنسلی بلیط از سمت شما، درصد جریمه متفاوت است. شما می‌توانید هنگام خرید بلیط قطار، با مشاهده جزئیات بلیط، مبلغ جریمه را مشاهده کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز