آدرس هتل :کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ ۱۳، انتهای کوچه سمت راست ، خانه پارسی
نکات مهم اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان
 • کمپین ویژه تابستان با اقامت در هتل مجلل درویشی، هر شب به قید قرعه یک اتاق، هدیه اقامت رایگان هتل را دریافت نمایید
 • هزینه اقامت کودک زیر دوسال رایگان می‌باشد.
اتاق‌های قابل رزرو
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
امکانات اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان
موقعیت مکانی اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان
 • فاصله تا مشهد اردها ...۳۷ دقیقه با خودرو (۴۲ کیلومتر و ۹۴۵ متر)
 • فاصله تا آرامگاه سه ...۴۰ دقیقه با خودرو (۴۵ کیلومتر و ۲۸۷ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۵ دقیقه پیاده ‌روی (۴۱۵ متر)
 • فاصله تا حمام تاریخ ...۹ دقیقه پیاده ‌روی (۶۷۵ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۹ دقیقه پیاده ‌روی (۶۸۶ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۹ دقیقه پیاده ‌روی (۷۰۴ متر)
 • فاصله تا روستای ابی ...۹ دقیقه پیاده ‌روی (۷۳۵ متر)
 • فاصله تا مسجد و مدر ...۹ دقیقه پیاده ‌روی (۷۳۷ متر)
 • فاصله تا رستوران ان ...۳ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۲۳۳ متر)
 • فاصله تا خیابان باب ...۳ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۳۲۲ متر)
 • فاصله تا تیمچه امین ...۳ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۶۹۹ متر)
 • فاصله تا بیمارستان ...۳ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۷۰۵ متر)
 • فاصله تا رستوران سن ...۴ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۸۶۴ متر)
 • فاصله تا بازار تاری ...۴ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۸۶۴ متر)
 • فاصله تا بیمارستان ...۳ دقیقه با خودرو (۱ کیلومتر و ۸۸۹ متر)
 • فاصله تا خیابان بهش ...۴ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۴۲۹ متر)
 • فاصله تا خیابان اما ...۴ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۵۷۵ متر)
 • فاصله تا سینما بهمن ...۴ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۸۹۴ متر)
 • فاصله تا پایانه مسا ...۷ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۴۳ متر)
 • فاصله تا تپه سیلک ک ...۷ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۴۵۳ متر)
 • فاصله تا ایستگاه را ...۷ دقیقه با خودرو (۶ کیلومتر و ۲۰۹ متر)
 • فاصله تا باغ فین۱۱ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۴۳۰ متر)
 • فاصله تا چشمه سلیما ...۱۱ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۶۳۴ متر)
 • فاصله تا حمام فین۱۱ دقیقه با خودرو (۹ کیلومتر و ۴۹۸ متر)
 • فاصله تا شهرزیرزمین ...۱۶ دقیقه با خودرو (۱۳ کیلومتر و ۲۸۰ متر)
 • فاصله تا مجموعه تار ...۳۰ دقیقه با خودرو (۳۵ کیلومتر و ۶۴۰ متر)
قوانین و مقرارت هتل
نرخ میهمان خارجی (غیر عرب‌زبان)متفاوت با نرخنامه
نرخ میهمان خارجی (عرب‌زبان)متفاوت با نرخنامه
بازه سنی اقامت رایگان کودکانکودکان زیر ۶ سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهاندارد
پذیرش خانم مجردبا مدارک شناسایی معتبر
قوانین صیغه‌نامهبا مهر برجسته محضر
درباره اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، بنایی با قدمت نزدیک به 200 سال است که پیشینه‌ای مربوط به اواخر دوران حکومت قاجار و پهلوی دارد.

درهای این اقامتگاه در فروردین 1397 و پس گذراندن یک دوره مرمت و بازسازی، به روی گردشگران داخلی و خارجی باز شد و از همان زمان تا امروز، همواره در تلاش بوده است تا اقامتی شیرین و دلپذیر را برای مهمانان خود به ارمغان آورده و خاطره خوشی از سفر به کاشان را برای آن‌ها به یادگار بگذارد.

این اقامتگاه با دارا بودن 11 اتاق در طبقات زیرزمین، همکف، طبقه اول و پشت‌بام، که همگی گرداگرد حوض نقلی مرکز حیاط قرار گرفته‌اند، ظرفیت پذیرایی از حداکثر 32 مهمان را دارد. میزبانان این اقامتگاه با فراهم کردن امکاناتی مثل؛ رخت‌آویز، پاورسوئیچ، سیستم اطفاء حریق در اتاق، حمام و سرویس بهداشتی (فرنگی)، یخچال، سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب، دمپایی و اینترنت پرسرعت رایگان در داخل اتاق‌ها، تلاش کرده‌اند تا اقامت شیرینی را برای مهمانان خود به ارمغان بیاورند.

نکته قابل توجه در مورد اتاق‌های این اقامتگاه این است که هیچکدام از اتاق‌ها به تلویزیون مجهز نیستند. همچنین اتاق‌های چهارتخته این اقامتگاه در طبقه زیرزمین قرار گرفته و تنها دارای نورگیر است.

از سوی دیگر، به دلیل نبودن آسانسور در این اقامتگاه، امکان دسترسی به اتاق‌های طبقات زیرین یا بالا نیز برای سالمندان و توان‌یابان، کمی مشکل به‌نظر می‌رسد. همچنین سرویس بهداشتی ایرانی فقط در حیاط اقامتگاه و به‌صورت مشترک برای استفاده مهمانان این اقامتگاه فراهم شده است.

 

امکانات و خدمات اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، با دارا بودن امکاناتی چون؛ لابی با ظرفیت 3 نفر، پذیرش 24 ساعته، سیستم تهویه مطبوع، ترانسفر رفت و برگشت غیررایگان، لاندری (خشکشویی) خدمات خانه‌داری و سیستم اعلام حریق، توانسته است هرساله گردشگران زیادی را به‌سوی خود جذب کند.

همچنین کادر آموزش دیده و مسلط به زبان انگلیسی و سایر زبان‌های خارجی این اقامتگاه، با برخوردی محترمانه و متین، تلاش می‌کنند تا به خواسته‌های مهمانان خود احترام گذاشته و اسباب رفاه آن‌ها را فراهم کنند. رستوران خانه پارسی کاشان نیز، با ظرفیت پذیرایی از 30 مهمان، و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مطلوب، می‌تواند طعم لذیذ غذاهای ایرانی را در خاطر مهمانان خود ماندگار کند.

مهمانان این اقامتگاه می‌تواند در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل مجموعه،  از انواع غذاهای محلی و سنتی رستوران خانه پارسی، مثل گوشت لوبیا پلو شوید، شفته بادمجان، شفته انار، شفته سماق و تاس‌کباب سفارش داده و میل کنند.  

همچنین فضای سبز این اقامتگاه، می‌تواند فضای مناسبی برای گذراندن وقت در داخل اقامتگاه و قدم زدن در هوای مطبوع و معطر کاشان در کنار خانواده و دوستان باشد.

 

آدرس و شماره تلفن اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، در خیابان فاضل نراقی و در دل بافت تاریخی کاشان قرار گرفته است که امکان زندگی در فضایی دور از هیاهوی زندگی مدرن و روزمره را برای مهمانان خود فراهم می‌کند. از سوی دیگر، این موقعیت قرارگیری، امکان دسترسی آسان به بسیاری از جاهای دیدنی کاشان را تنها با چند دقیقه پیاده‌روی میسر می‌کند.

از جمله معروف‌ترین جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، می‌توان به مسجد جامع کاشان، عمارت تاریخی عباسیان، حمام تاریخی سلطان امیراحمد، خانه تاریخی بروجردی‌ها، یخچال‌های قلعه جلالی، قلعه جلالی و حصار سلجوقی، و قدمگاه حضرت علی (ع) اشاره کرد.

این اقامتگاه در فاصله 7 کیلومتری مجموعه باغ و حمام فین کاشان قرار گرفته است که برای دسترسی به این جاذبه تاریخی نام‌آشنا، باید زمانی نزدیک به 15 دقیقه رانندگی کنید.

همچنین فاصله این اقامتگاه تا فرودگاه کاشان؛ حدودا 25 دقیقه، تا ایستگاه راه‌آهن؛ حدود 15 دقیقه و تا پایانه مسافربری کاشان؛ حدود 20 دقیقه تخمین زده می‌شود.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، همکاران ما در یوتراوز با تلفن 1548، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 

رزرو اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان

مسجد جامع کاشان، با بنایی تاریخی و استفاده از سبک معماری کلاسیک ایران، بنایی مربوط به دوره حکومت سلجوقیان است که در خرداد ماه سال 1315، در لیست آثار ملی ایران، به ثبت رسیده است. این بنای تاریخی دارای گنبد آجری با مقصوره و ایوان مرتفع، صحن وسیع و حوض‌خانه‌ای در مرکز صحن و سه شبستان بزرگ است که این مسجد را به جاذبه‌ای تاریخی و زیبا در دل شهر کاشان تبدیل کرده است.

این مسجد زیبا و قدیمی در فاصله 900 متری اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان قرار گرفته است و گردگشران می‌توانند تنها با چند دقیقه پیاده‌روی از آن بازدید کنند.

اگر قصد سفر به کاشان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم اقامت در خانه‌های تاریخی کاشان را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های سفر خود در نظر بگیرید. چرا که این اقامتگاه‌ها، علاوه بر ایجاد فضای آرام و دلنشین برای مهمانان خود، دسترسی خوبی به جاهای دیدنی کاشان نیز دارند و گردشگران می‌توانند تنها با چند دقیقه پیاده‌روی از کثر جاذبه‌های گردگشری کاشان بازدید کنند.

یکی از این خانه‌های تاریخی، اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان است که با قرارگیری در منطقه مطلوب شهری، تبدیل به مکانی آرام و دور از هیاهوی شهری شده است و می‌تواند تجربه زندگی درخانه‌هایی به قدمت قصه‌های تاریخی را برای شما فراهم کند.

برای رزرو اینترنتی اتاق در اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، می‌توانید با استفاده از امکان رزرو اینترنتی هتل در سایت یوتراوز، اتاق موردنظر خود را رزرو کرده و یا در صورتی که مایلید رزرو خود را به‌صورت تلفنی قطعی کنید، می‌توانید با شماره 1548 تماس گرفته تا همکاران ما شما را برای رزرو تلفنی اتاق در اقامتگاه سنتی خانه پارسی کاشان، راهنمایی کنند.