ورود
موزه تاریخ علم و تکنولوژی اسلام در استانبول

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام استانبول

زمان برای مطالعه 5 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام یکی از دیدنی‌ترین موزه‌های شهر استانبول است. در این موزه جذاب شاهد ابزارآلاتی هستید که در طول تاریخ، توسط دانشمندان مسلمان اختراع و در جهت رشد علم و تکنولوژی به‌کار گرفته‌ شده‌اند. امرزو ما در مجله یومگ این موزه زیبا و ارزشمند را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام یکی از موزه‌های استانبول است که نباید دیدنش را از دست بدهید. این موزه در پارک گلخانه استانبول قرار گرفته و همانطور که از نامش پیداست، به پیشرفت علم و رشد تکنولوژی توسط دانشمندان مسلمان اختصاص دارد. در موزه تاریخ علم و تکنولوژی استانبول هندسه، اپتیک، اندازه‌گیری، جغرافیا، نجوم، فیزیک و شیمی از علومی هستند که می‌توانید اطلاعات به‌دردبخوری درباره آنها به‌دست آورید. اگر موزه‌گردی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌تان است، در سفر به استانبول حتما از این موزه دیدن کنید.

آنچه درباره موزه تاریخ علوم و تکنولوژی در اسلام استانبول می‌خوانید:سفر به استانبول برای تفریحات تپلخرید بلیط هواپیما


آدرس موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام استانبول

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام استانبول کجاست

 • بخش اروپایی استانبول، محله امینونو، حاشیه پارک گلخانه

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام استانبول روی نقشه
ساعت بازدید از موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام

موزه تاریخ علم و تکنولوژی اسلام استانبول

با استناد به سایت موزه‌های استانبول، ساعات بازدید از موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام استانبول، در نیمه‌های مختلف سال به شرح زیر است:

 • از 1 آوریل تا 31 اکتبر: از ساعت 9:00 تا 19:30
 • از 31 اکتبر تا 1 آوریل: از ساعت 9:00 تا 17:30

هزینه بازدید از موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام

هزینه بازدید از موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام برای هر نفر 40 لیر است.


موزه تاریخ علم و تکنولوژی اسلام در استانبول چه روزهایی تعطیل است؟

موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام ترکیه

موزه تاریخ علم و تکنولوژی اسلام در استانبول روز تعطیل ندارد. اگر موارد خاص یا از پیش‌تعیین نشده را فاکتور بگیریم، هر روز هفته می‌تواند از این موزه دیدن کنید.


کلام آخر:

بازدید از موزه‌ها در سفر، علاوه بر این سرگرمی و تفریحی فوق‌العاده به‌حساب می‌آید، بهترین راه برای آشنایی با فرهنگ و تاریخ شهرها و کشور‌های مختلف است. شهر استانبول پر از موزه، کاخ‌ و بناهای تاریخی ارزشمند است. موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام یکی از همین دیدنی‌هاست. امیدواریم با اطلاعاتی که در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار دادیم، به بهترین نحو از موزه تاریخ علم و تکنولوژی در اسلام دیدن کنید.

نوشته های مشابه
 • جاهای دیدنی استانبول

  اگر قرار باشد یکبار برای همیشه با جاهای دیدنی استانبول آشنا شوید و برای سفرتان به این مقصدِ دردسترس برنامه‌ریزی کنید، زمان و مکان درستی را انتخاب کرده‌اید. یوتراوز بهتر از هرکسی راهنمای سفر شماست.

 • مسجد رستم پاشا استانبول

  مسجد رستم پاشا یکی از مکان‌های معنوی و زیبای استانبول است. این مسجد در محله معروف امینونو قرار دارد و به دستور یکی از معروف‌ترین وزرای عثمانی، یعنی رستم پاشا ساخته شده‌ است. آنچه قبل از بازدید این مسجد حیرت‌انگیز لازم است بدانید را، در ادامه بخوانید.

 • مسجد جهانگیر استانبول

  مسجد جهانگیر استانبول با فضایی مسحورکننده و چشم‌اندازی زیبا رو به استانبول، خاطراتی فراموش‌نشدنی را برای بازدیدکنندگان خود رقم می‌زند. در این مسجد به معنای واقعی کلمه استانبول زیر پای شماست! در مسجد جهانگیر از جزایر پرنس گرفته تا برج گالاتا را به تماشا بنشینید!

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز