ورود
بازار بدلیجات استانبول

بازار بدلیجات استانبول

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

بازار بدلیجات در استانبول، امروز مکانی مناسب است برای بازرگانان ایرانی که می‌تواند انواع بدلیجات در طرح‌های مختلف با قیمت مناسب را از بازارهای عمده‌فروشی بدلیجات استانبول خریداری کنند. استانبول چندین بازار برای عمده‌فروشی بدلیجات دارد. هرکدام از آنها در نقطه خاصی از این شهر قرار گرفته‌اندکه در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

بازار بدلیجات یکی از بهترین مراکز خرید استانبول است و گزینه مناسبی برای خرید سوغاتی و یادگاری کوچک، مخصوصا برای خانم‌هاست. کشور ترکیه همیشه برای بازرگانان ایرانی بازاری مهم و جذاب بوده‌ است. کشور ترکیه از همسایگان ایران است که نامی معتبر در زمینه تولیدات پوشاک و زیورآلات به حساب می‌آید و به همین جهت است که بخش عمده‌ای از پوشاک و زیورآلات ایران از کشور همسایه، ترکیه تامین می‌شود. همیشه واردات عمده بدلیجات موجود در ایران از دو کشور چین و ترکیه بوده است. همانطور که می‌دانید و احتمالا قبلا دیده‌اید؛ بدلیجات ترکیه تنها به مدل‌های معمول ختم نمی‌شود و سبک بدلیجات این کشور، برگرفته از جواهرات عثمانی است که سبک خاصی را دنبال می‌کند و مانند جواهرات سریال‌های تاریخی عثمانی (مانند حریم سلطان) دارای سنگ‌های رنگارنگ است. با مجله گردشگری یوتراوز همراه باشید تا بازارهای استانبول را برای خرید بدلیجات شناسایی کنید.


آنچه درباره بازار بدلیجات استانبول در این نوشته می‌خوانید:


سفر به استانبول برای تفریحات تپلخرید بلیط هواپیما


بازارهای عمده‌فروشی بدلیجات استانبول

بازار عمده بدلیجات استانبول

برای خرید بدلیجات ترکیه چه به صورت عمده و چه به صورت تکی بازارهای متفاوتی وجود دارد؛ یکی از این بازارها بازار آکسارای است. این بازار در خیابانی به همین نام واقع شده‌ است. درباره این بازار باید اشاره کرد که در بعضی مغازه‌های آن چه برای خریدِ عمده و چه برای خریدِ تک، قیمت‌ها در مقایسه با بسیاری مراکز خرید دیگر در استانبول گرانتر است. اما با اندکی جستجو، می‌توانید جاهایی را پیدا کنید که از دیگر نقاط ترکیه مقرون به‌صرفه‌تر است. از بازارهای دیگری که برای خرید بدلیجات می‌توانید به آنجا مراجعه کنید، بازار مهمت پاشاست. ساختمان این بازار به لحاظ معماری شباهت بسیاری به بازار بزرگ تهران دارد. بازار بعدی که برای خرید بدلیجات به شما پیشنهاد می‌شود بازار عثمان بی است که همه ساله گردشگران زیادی را برای خرید تک و عمده بدلیجات جذب خود می‌کند.


بازار آکسارای کجاست؟

این بازار یکی از مراکز خرید اصلی استانبول برای همه گردشگران به شمار می‌آید و در منطقه فاتح و در خیابان آکسارای واقع شده است. بعد از ورود به این محله در خیابان تسدوت به بازاری زیرزمینی می‌رسید که بازار آکسارای است.


بازار مهمت پاشا کجاست؟

همانطور که گفتیم؛ یکی دیگر از بازارهایی که برای خرید تک و عمده بدلیجات می‌توانید با آنجا مراجعه کنید، بازار مهمت پاشاست. بازار مهمت پاشا در خیابان آتاتورک قرار دارد. بعد از اینکه به خیابان آتاتورک رسیدید، وارد خیابان اردو شوید تا به بازار مهمت پاشا برسید.


بازار عثمان بی کجاست؟

بازار عثمان‌ بی در میدان استقلال واقع شده است. در خیابانی به همین نام (عثمان بی) می‌توانید بازار عثمان بی استانبول را پیدا کنید.


برندهای بازار بدلیجات ترکیه

بازار بدلیجات در استانبول

از معروف‌ترین برندهایی که در بازار بدلیجات استانبول در ترکیه فعالیت دارند، می‌توان به ابلا، زد ژوپینگ و ysx اشاره کرد. هر کدام از این برندها را می‌توانید در بازار بدلیجات ترکیه پیدا کنید. البته برندهای نام برده‌، تنها تعدادی از برندهای معتبر موجود در ترکیه است و در جای جای استانبول برندهای دیگری را می‌توانید ببینید.


کلام آخر

بسیاری از گردشگران ایرانی به ترکیه سفر می‌کنند تا بدلیجات ترک را به صورت عمده بخرند و در فروشگاه‌های ایران عرضه کنند. به همین دلیل، کشور ترکیه برای کسب درآمد از این طریق، انواع‌واقسام بازار و مرکز خرید را در نظر گرفته است. امیدواریم شهر پرهیاهو و زیبای استانبول و تمامِ جاذبه‌های گردشگری‌اش برای شما هم خاطره‌انگیز و دوست‌داشتنی باشد. یادتان نرود که برای برگشت، بلیط هواپیما استانبول تهران را با ارزان‌ترین قیمت می‌توانید از سایت یوتراوز تهیه کنید.

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز