ورود
Restaurant finder on travel

معرفی برنامه‌های رستوران‌یاب در سفرهای خارجی

زمان برای مطالعه 5 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

استفاده از برنامه‌های رستوران‌یاب در سفرهای خارجی کمک می‌کند تا به راحتی رستوران مورد علاقه‌تان را در مقصد پیدا کنید و زمان کمتری را صرف پیدا کردن رستوران در خیابان‌های شهر مقصد کنید.

اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند در سفر از رستوران‌های هتل استفاده کنند، یا با استفاده از خدمات فولبرد و ALL و UALL دغدغه رفتن به رستوران‌های شهر را کاهش بدهند، یا حتی با گشت‌وگذار در خیابان‌های مقصد، جایی را برای صرف غذا پیدا کنند، اما از طرفی بسیاری از افراد دوست دارند در سفر به سراغ رستوران‌های خوب شهر مقصد بروند و غذاهای خوشمزه و بومی آن را نوش جان کنند. این افراد ترجیح می‌دهند از رستوران نزدیک محل اقامت خود غذا سفارش بدهند و با گشت‌وگذار در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر مقصد، به یکی از رستوران‌های بومی یا بین‌المللی سری بزنند و بدون برنامه‌ی مشخص، غذاهای بومی مقصد یا غذاهای بین‌المللی را تجربه کنند. برای دسته دوم برنامه‌هایی وجود دارند که در سفرهای خارجی به پیدا کردن رستوران موردعلاقه و مناسب آن‌ها کمک می‌کنند. پس اگر در سفر دوست دارید با خانواده و دوستان خود به یک رستوران خوب بروید و یک خاطره به‌یادماندنی را ثبت کنید، پیشنهاد می‌کنیم از «برنامه‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی» استفاده کنید. در ادامه همراه یوتراوز باشید چون قصد داریم تعدادی از این اپلیکیشن‌های رستوران یاب را به شما معرفی کنیم که مناسب سفرهای خارجی است و در گشت‌وگذار شما در خیابان‌های مقصد، کاملا به دردتان می‌خورد. این شما و این 8 برنامه رستوران یاب کاربردی برای یک سفر خارجی.

8 برنامه‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی:

برنامه Yelp

Yelp APP

یلپ یکی از بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب برای گوشی‌های اندروید و iOS است. درواقع یلپ یکی از بهترین و درخشان‌ترین برنامه‌های خارجی محبوب گردشگران بین‌المللی است که تجربه غذاهای مختلف را در برنامه‌ریزی سفرشان قرار می‌دهند. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به‌راحتی رستوران‌های اطراف خود را جست‌وجو کنید، نظرات سایر کاربران را درباره غذاها و خدمات آن رستوران مطالعه کنید و با بررسی رستوران‌های مختلف در حوالی محل اقامتتان، بهترین گزینه را انتخاب کنید. این برنامه با استفاده از فاصله، قیمت و امتیاز، نتایج یافت شده را به کاربران نمایش می‌دهد و می‌گوید دقیقا چه رستوران‌هایی مناسب شماست.

برنامه Foursquare

فوراسکیور یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی است. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه بهترین رستوران‌ها را در اطراف محل اقامت و در شهر مقصد کشف کنید و مطابق سلیقه و عادت غذایی‌تان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. یکی از قابلیت‌های خوب این برنامه برای گردشگران، قابلیت نمایش نظرات و تجربیات دیگر گردشگران درباره آن رستوران است که کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. با این برنامه به‌علاوه‌ی رستوران‌های خوب و پرطرفدار، کافی‌شاپ‌های معروف و محیط‌های تفریحی را در شهر مقصد پیدا کنید و از راهنمایی‌های آن بهترین بهره ممکن را ببرید.

برنامه EAT24

 EAT24 APP

همیشه لازم نیست در سفر به رستوران بروید و غذا بخورید بلکه می‌توانید در هتل محل اقامت خود بنشینید و غذای موردعلاقه‌تان را سفارش دهید. شما با استفاده از این برنامه دیگر لازم نیست لباس بپوشید و آماده شوید برای رفتن به رستوران در عوض می‌توانید از رستوران موردعلاقه خود با استفاده از این برنامه غذا سفارش دهید. EAT24 به شما این امکان را می‌دهد تا بیش از ۲۵۰۰۰ رستوران را در بیش از ۱۵۰۰ شهر مختلف جهان ببینید و از بین آن‌ها غذا سفارش دهید. علاوه بر این می‌توانید غذاهای خاص و موردعلاقه خود را در این برنامه جست‌وجو کنید. فکر می‌کنم این برنامه حتی از خدمات روم سرویس هتل هم بیشتر به کارتان بیاید.

برنامه Urbanspoon

طراحی برنامه اوربون اسپون به‌گونه‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد تا با انتخاب نوع درجه‌بندی، فاصله، غذاها و سطح محبوبیت رستوران‌های مختلف شهر مقصد را مقایسه کنید و درنهایت رستوران موردنظر خود را انتخاب کنید. این قابلیت بسیار خوب است مخصوصا هنگامی‌که شما وارد شهری جدید می‌شوید و به خیابان‌های مقصد آشنایی ندارید.

برنامه Zagat

Zagat APP

برنامه زاگات به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که به کاربران خود خلاصه‌ای از رستوران‌ها و کافه‌ها را در شهرهای مختلف مقصد ارائه می‌دهد. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به‌راحتی کافه و رستوران‌های اطراف محل اقامتتان را پیدا کنید. این برنامه رستوران یاب در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و به کاربران خود فهرستی از مکان‌های انتخاب‌شده متناسب با فضای موردنیازتان و عادت‌های غذایی شمارا می‌دهد و با ارائه یک پکیج غذایی شمارا از جستجوی بیش‌ازاندازه برای پیدا کردن غذای موردعلاقه‌تان بی‌نیاز می‌کند.

برنامه OpenTable

Open Table APP

اوپن تیبل یک برنامه‌ رستوران یاب در سفرهای خارجی است که به کاربران خود امکانات عالی و مفیدی ارائه می‌دهد. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به‌راحتی رستوران موردعلاقه خود را در نزدیکی محل اقامت یا نزدیک به جاذبه‌ای که برای بازدید انتخاب کرده‌اید، رزرو کنید. طراحی این برنامه به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید به‌سادگی تاریخ، زمان و تعداد نفرات خود را انتخاب کنید، سپس دکمه رزرو را بزنید. علاوه براین شما با استفاده از نظرات کاربران قبلی و سایر گردشگرانی که از این برنامه استفاده کرده‌اند و مشاهده رتبه‌بندی رستوران‌ها، می‌توانید رستوران موردنظر خود را از بین گزینه‌های پیشنهادی، انتخاب کنید.

برنامه LocalEats

لوکال ایتس یکی دیگر از بهترین برنامه‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی است که با بهترین گروه‌های بلاگرهای و مجلات، روزنامه‌ها و سایت‌های غذا همکاری می‌کند. بنابراین لوکاس ایتس بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد تا در مرحله جست‌وجوی رستوران‌های مقصد سفرتان به سمت رستوران‌های با رتبه پایین نروید.
این برنامه بیشتر روی رستوران‌های محلی کار می‌کند و تمرکز کمتری بر روی رستوران‌های بین‌المللی دارد و برای آن دسته از گردشگران که عاشق غذاهای محلی در کشورهای مقصد هستند، یک انتخاب عالی به شمار می‌رود. این برنامه دارای منوی ۱۰۰ رستوران برتر در شهرهای مقصد است. این شما و این اپلیکیشنی که شمارا با یک تجربه بی‌نظیر از غذاهای بومی و محلی مواجه می‌کند.

برنامه DiningGrades

Dining Grades APP

عیب برنامه داینینگ گریدز در این است که فقط بر روی گوشی‌های آیفون نصب می‌شود اما از بهترین برنامه‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی است. داینینگ گریدز رستوران‌ها را بر اساس مهم‌ترین فاکتور آن‌ها امتیازبندی می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این برنامه برای امتیازبندی رستوران‌های مقصد موردتوجه قرار می‌دهد، میزان تمیزی و رعایت نکات بهداشتی در آن‌ها است. به‌این‌ترتیب گردشگران وسواسی که گوشی آیفون دارند، می‌توانند در سفر به یک مقصد خارجی، رستوران مناسب خود را انتخاب کنند.

استفاده از برنامه‌های رستوران یاب در سفرهای خارجی کمک می‌کند تا برای مدیریت زمان و هزینه‌های سفرتان برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید و به‌علاوه‌ی گشت‌وگذار در خیابان‌های مقصد، خود را از لذت غذاهای محلی و بین‌المللی کشوری که به آن سفرکرده‌اید، محروم نسازید. درواقع این برنامه‌ها به کمک افرادی آمده‌اند که ترجیح می‎دهند به‌جای رزرو خدمات هتلی فولبرد و هافبرد، سری به کوچه‌ها و خیابان‌های مقصدشان بزنند و غذای خود را دریکی از رستوران‎های محلی یا بین‌المللی مقصد امتحان کنند.

نوشته های مشابه
 • پاییز کجا بریم؟

  کمتر کسی را می‌شناسیم که از دیدن برگ‌های زرد و نارنجی درختان در پاییز به وجد نیاید و رویای سفر در این فصل تماشایی را در سر نداشته باشد. اما کدام مکان‌ها و کدام شهرها بهترین مقاصد گردشگری در پاییز هستند؟ در این مطلب به این سوال جواب می‌دهیم.

 • وسایل ضروری برای سفر دخترانه چیست؟

  برنامه سفر دخترانه چیده‌اید اما هنوز نمی‌دانید چه وسایلی باید همراه خودتان بردارید؟ ما در این مطلب به تمام دغدغه‌های شما درباره وسایل مورد نیاز برای سفر دختران پاسخ می‌دهیم و در پایان امیدواریم با اطلاع از جزئیات این موضوع، سفری به‌یادماندنی داشته باشید.

 • آتش روشن کردن در طبیعت

  حتما برای شما هم پیش آمده که در طبیعت‌گردی؛ هوس روشن کردن آتش به سرتان زده یا حتی در شرایط پیش‌بینی نشده، نیاز به روشن کردن آتش داشته‌اید اما، چون تجهیزات لازم را نداشتید، از خیرش گذشته‌اید. با خواندن متن زیر تمام ترفندهای آتش درست کردن در طبیعت را به شما می‌گوییم. روش‌هایی ساده که حتما متعجب‌تان خواهد کرد!

خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز