ورود
virtual-tours-to-malaysian

تورهای مجازی LokaLocal برای احیای بخش سفر مالزی در راه است

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

تا زمانی که بازیکنان صنعت گردشگری راهی برای رونق کسب و کار خود پیدا کنند، بستر فناوری سفر لوکالوکال از فناوری واقعیت مجازی استفاده می کند تا در سبکی که مردم مقصدهای سفر مالزی را کشف می کنند، تغییراتی ایجاد کند.

تورهای مجازی این کشور تجربه های تعاملی 360 درجه را برای الهام بخشیدن به جهانگردان فراهم می کند تا زمانی که محدودیت های سفر برطرف شود از مالزی دیدن کنند.

عموم مردم از طریق اخبار، فیلم ها، رسانه های شنیداری و دیگر ابزارها، می توانند به هر طریقی درباره زیبایی این کشور، در هر کجای دنیا که باشند، اطلاعات بیشتری کسب کنند. چین یون کن، مدیرعامل لوکالوکال توضیح داد: "ما مشاغلی که می خواهند خبرها و پیام های بازاریابی خود را به شکل جدیدی منتقل کنند، توانمند می سازیم. نشان دادن واقعیت به شکل مجازی، کشف محتوای مکان ها و فعالیت ها را تسهیل می کند، در همان حال که تعامل را تقویت و امکان ارزش گذاری واقعی را نیز فراهم می کند. واقعیت مجازی به عنوان یک راه حل از گردشگری نیز فراتر می رود، زیرا می تواند راه را برای هر بخشی مانند املاک و مستغلات، مراکز خرید الکترونیکی و جاذبه های پارک های موضعی که به دنبال نوآوری تجربیات دیجیتالی خود هستند، هموار کند."

در حال حاضر ، این بستر، تورهای مجازی را برای هتل ها، اقامتگاههای تفریحی، شرکت های ساختمانی، موزه ها ، تجارت الکترونیک ، موسسات آموزشی و جاذبه های مسافرتی ایجاد می کند. تجارب مجازی سفارشی را می توان با سیستم رزروشان ادغام و برای اجرای تورهای آنلاین و مدیریت سرنخ ها استفاده کرد.

از زمان شروع تقسیم بندی بستر واقعیت مجازی، در حال حاضر دهکده فرهنگی ماه مری یک تور مجازی را تجربه کرده تا بازدید کنندگان بتوانند نگاهی به مرکز میراث بومی داشته باشند. تورهای مجازی هتل هایی مانند ادیسون جورج تاون و کلو را نیز قادر ساخته تا ویژگی های منحصر به فرد فضاهای تفریحی را به نمایش بگذارند.

در این بین، این شرکت با شرکت های ساختمانی مانند گامودا همکاری کرده تا پیشنهادات املاک خود را در باغ ریمبا به نمایش بگذارد، و نیز کارگاههای هنری لوکسی مانند تایملس دیزاین تا بستر آنلاین خود را تکمیل کنند. این ابتکار عمل دیجیتال قصد دارد در بحبوحه بازگشت تدریجی گردشگری در مالزی زیرساخت هایی را برای بهبود این شرایط ایجاد کند.

منبع خبر: LokaLocal’s virtual tours Malaysian

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز