ورود
 Decrease in European market transactions2020
کاهش معاملات در اروپا تحت تاثیر کووید-19

صنعت گردشگری و اوقات فراغت شاهد کاهش 53٪ معاملات در اروپا است

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

براساس اطلاعات بانک جهانی معاملات، صنعت گردشگری و اوقات فراغت اروپا در سه ماهه دوم سال جاری در مقایسه با میانگین سه ماهه چهارم ، شاهد کاهش 53.1 % معاملات کل بود.

مجموع 53 معامله به ارزش 2.81 میلیارد دلار در طی سه ماهه دوم برای این منطقه اعلام شد ، بر خلاف میانگین آخرین سه ماهه چهارم با 113 معامله. از بین انواع این معاملات ، ادغام ها و تصاحب ها (M&A) با 35 مورد شاهد بیشترین فعالیت بوده که 66.04٪ سهم منطقه را نشان می دهد. تأمین اعتبار خطرپذیر با 12 معامله در جایگاه دوم و پس از آن معاملات سرمایه گذاری خصوصی با شش مورد، به ترتیب 22.6٪ و 11.3٪ از کل معاملات را در این سه ماه به خود اختصاص دادند.

از نظر ارزش معاملات ، ادغام ها و تصاحب ها با 2.64 میلیارد دلار آمریکا در صنعت گردشگری و اوقات فراغت اروپا در رده برتر قرار گرفت، در حالیکه سرمایه گذاری خصوصی و معاملات تأمین اعتبار خطرپذیر به ترتیب به 128.67 و 42.26 میلیون دلار آمریکا رسید.

پنج معامله برتر گردشگری و اوقات فراغت 95.6٪ از ارزش کل را در سه ماهه دوم سال 2020 به خود اختصاص داد. ارزش مشترک 5 معامله برتر جهانگردی و اوقات فراغت به 2.69 میلیارد دلار آمریکا رسید، در مقابل ارزش کل 2.81 میلیارد دلار آمریکا که برای این سه ماه ثبت شده است.

منبع خبر

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز