ورود
abu-dhabi airport

ویز ایر ابوظبی ورود اولین هواپیمای جدید را جشن می گیرد

زمان برای مطالعه 3 دقیقه
 • ...
 • ...

ویز ایر ابوظبی، شرکت هواپیمایی ملی جدید امارات متحده عربی ورود اولین هواپیمای جدید و پیشرفته ایرباس A321 جدید خود به فرودگاه بین المللی ابوظبی را جشن گرفت.

ویز ایر ابوظبی، سرمایه گذاری مشترک بین ADQ، یکی از بزرگترین شرکت های هولدینگ منطقه و هولدینگ های ویز ایر، به تازگی درجه شرکت ملی حمل و نقل را از دولت امارات متحده عربی دریافت کرده که منوط به رعایت استانداردهای نظارتی قبل از شروع فعالیت است. ورود اولین هواپیمای ایرباس A321 جدید این شرکت هواپیمایی را قادر می سازد کمترین آلودگی زیست محیطی و پایه هزینه را در میان رقبای منطقه ای خود داشته باشد.

هواپیمای A321 جدید در استفاده از آخرین فناوری ها از جمله موتورهای نسل جدید خود و مرجع طراحی کابین صنعتی پیشگام است و به تنهایی 20 درصد در هزینه سوخت صرفه جویی می کند. همچنین،A321 جدید با کاهش تقریباً 50 درصدی آلودگی صوتی در مقایسه با هواپیماهای نسل قبل، مزایای زیست محیطی قابل توجهی دارد. از زمان شروع به کار در اوایل سال 2016 ، موتور GTF پرات و ویتنی توانایی مورد انتظار در کاهش 16 درصدی سوخت و 50 درصدی انتشار اکسید نیتروژن را عملی کرده است.

هواپیمای فوق مدرن ایرباس A321 جدید، با کمک بی مانند اصناف یونیفورم دار ابوظبی، در 6 ماه اول فعالیت خود به ناوگان ویز ایر ابوظبی خواهد پیوست، که فرصت های سفر به مراتب ارزان تری را ایجاد و پایتخت امارات متحده عربی را به چندین شهر دیگر اروپایی و دیگر شهرها متصل خواهد کرد. مسیر پروازی برنامه ریزی شده برای این هواپیما در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را با مسیرهای پروازی اولیه از جمله اسکندریه، آتن، کوتایسی، لارناکا، اودسا و ایروان آغاز خواهد کرد.

منبع: Wizz Air Abu Dhabi celebrates arrival of first new aircraft

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات