ورود
abu-dhabi airport

ویز ایر ابوظبی ورود اولین هواپیمای جدید را جشن می گیرد

زمان برای مطالعه 3 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

ویز ایر ابوظبی، شرکت هواپیمایی ملی جدید امارات متحده عربی ورود اولین هواپیمای جدید و پیشرفته ایرباس A321 جدید خود به فرودگاه بین المللی ابوظبی را جشن گرفت.

ویز ایر ابوظبی، سرمایه گذاری مشترک بین ADQ، یکی از بزرگترین شرکت های هولدینگ منطقه و هولدینگ های ویز ایر، به تازگی درجه شرکت ملی حمل و نقل را از دولت امارات متحده عربی دریافت کرده که منوط به رعایت استانداردهای نظارتی قبل از شروع فعالیت است. ورود اولین هواپیمای ایرباس A321 جدید این شرکت هواپیمایی را قادر می سازد کمترین آلودگی زیست محیطی و پایه هزینه را در میان رقبای منطقه ای خود داشته باشد.

هواپیمای A321 جدید در استفاده از آخرین فناوری ها از جمله موتورهای نسل جدید خود و مرجع طراحی کابین صنعتی پیشگام است و به تنهایی 20 درصد در هزینه سوخت صرفه جویی می کند. همچنین،A321 جدید با کاهش تقریباً 50 درصدی آلودگی صوتی در مقایسه با هواپیماهای نسل قبل، مزایای زیست محیطی قابل توجهی دارد. از زمان شروع به کار در اوایل سال 2016 ، موتور GTF پرات و ویتنی توانایی مورد انتظار در کاهش 16 درصدی سوخت و 50 درصدی انتشار اکسید نیتروژن را عملی کرده است.

هواپیمای فوق مدرن ایرباس A321 جدید، با کمک بی مانند اصناف یونیفورم دار ابوظبی، در 6 ماه اول فعالیت خود به ناوگان ویز ایر ابوظبی خواهد پیوست، که فرصت های سفر به مراتب ارزان تری را ایجاد و پایتخت امارات متحده عربی را به چندین شهر دیگر اروپایی و دیگر شهرها متصل خواهد کرد. مسیر پروازی برنامه ریزی شده برای این هواپیما در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را با مسیرهای پروازی اولیه از جمله اسکندریه، آتن، کوتایسی، لارناکا، اودسا و ایروان آغاز خواهد کرد.

منبع: Wizz Air Abu Dhabi celebrates arrival of first new aircraft

نوشته های مشابه
 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

 • بهبود گردشگری

  تفاهم‌نامه‌های مسافرتی منسجم و هماهنگ، اقدامات ایمنی پیشرفته و حفظ مشاغل و معیشت از مهم‌ترین اجزای لازم برای ازسرگیری گردشگری است.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز