ورود
aircanada flight

هواپیمایی ایر کانادا از بازگشایی مسیر دهلی-تورنتو خبر داد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

ایر کانادا از بازگشایی مسیر دهلی - تورنتو خبر داد که طبق دستورالعمل های مسافرتی جدید از هم اکنون سه بار در هفته انجام خواهد شد.

پروازها از 15 اوت آغاز می شود و تا 30 اوت پروازها در مسیر دهلی - تورنتو روزهای سه شنبه ، جمعه و یکشنبه خواهد بود. به گفته این شرکت مسافربری، فهرست پرواز قبلا برای فروش در شبکه توزیع جهانی (GDS) و وبسایت آن، و از طریق کلیه کارگزاران باز شده است.

طبق دستورالعمل ها ، آن دسته از مسافران شامل شهروندان کانادا، دانشجویان، دارندگان مجوز کار و دارندگان گذرنامه هندی با ویزای بازدید یا ویزای اقامت موقت اجازه سفر دارند. با این حال، دستورالعمل ها و مشمولیت باید قبل از رزرو بررسی گردد تامشخص شود در دسته دانشجو، دارنده مجوز کار و دارنده گذرنامه هندی با ویزای اقامت موقت قرار می گیرند یا خیر.

برای اطمینان از اینکه مشتریان بتوانند با اطمینان پرواز کنند ، شرکت هواپیمایی برنامه ای پیشرو در این صنعت ارائه داده که متعهد به پروتکل های ایمنی و سلامتی از ابتدا تا انتهای سفر است. با استفاده از استانداردهای امنیت زیست محیطی جدید و تقویت تدابیر پیشگیرانه، این شرکت هواپیمایی در حال افزایش اقدامات انجام شده برای ایمنی مشتریان در طول سفرشان است.

منبع خبر : reopening of Delhi-Toronto route

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات