ورود
aircanada flight

هواپیمایی ایر کانادا از بازگشایی مسیر دهلی-تورنتو خبر داد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

ایر کانادا از بازگشایی مسیر دهلی - تورنتو خبر داد که طبق دستورالعمل های مسافرتی جدید از هم اکنون سه بار در هفته انجام خواهد شد.

پروازها از 15 اوت آغاز می شود و تا 30 اوت پروازها در مسیر دهلی - تورنتو روزهای سه شنبه ، جمعه و یکشنبه خواهد بود. به گفته این شرکت مسافربری، فهرست پرواز قبلا برای فروش در شبکه توزیع جهانی (GDS) و وبسایت آن، و از طریق کلیه کارگزاران باز شده است.

طبق دستورالعمل ها ، آن دسته از مسافران شامل شهروندان کانادا، دانشجویان، دارندگان مجوز کار و دارندگان گذرنامه هندی با ویزای بازدید یا ویزای اقامت موقت اجازه سفر دارند. با این حال، دستورالعمل ها و مشمولیت باید قبل از رزرو بررسی گردد تامشخص شود در دسته دانشجو، دارنده مجوز کار و دارنده گذرنامه هندی با ویزای اقامت موقت قرار می گیرند یا خیر.

برای اطمینان از اینکه مشتریان بتوانند با اطمینان پرواز کنند ، شرکت هواپیمایی برنامه ای پیشرو در این صنعت ارائه داده که متعهد به پروتکل های ایمنی و سلامتی از ابتدا تا انتهای سفر است. با استفاده از استانداردهای امنیت زیست محیطی جدید و تقویت تدابیر پیشگیرانه، این شرکت هواپیمایی در حال افزایش اقدامات انجام شده برای ایمنی مشتریان در طول سفرشان است.

منبع خبر : reopening of Delhi-Toronto route

نوشته های مشابه
 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

 • بهبود گردشگری

  تفاهم‌نامه‌های مسافرتی منسجم و هماهنگ، اقدامات ایمنی پیشرفته و حفظ مشاغل و معیشت از مهم‌ترین اجزای لازم برای ازسرگیری گردشگری است.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز