ورود
tourism recovery
نیاز به همکاری یکپارچه تر عمومی و خصوصی در راستای بهبود گردشگری

کووید-19 بزرگترین بحران تاریخ سفر و گردشگری

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

انجمن سفرآسیا-اقیانوسه (پاتا) کلیه سهام داران صنعتی از هر دو بخش دولتی و خصوصی را به همکاری بیشتر در جهت بهبود صنعت سفر و گردشگری دعوت می کند.

مدیرعامل شرکت پاتا، دکتر ماریو هاردی، اظهار داشت: " کووید-19 بزرگترین بحران تاریخ سفر و گردشگری است. اکنون، بیش از هر زمان دیگری، فعالان این صنعت نیاز به همکاری دارند تا بتوانند برنامه هماهنگ، یکپارچه و شفافی را در جهت بهبود شرایط فراهم کنند. یک رویکرد اشتباه موجب خواهد شد صنعت ما تاوان بسیاری از مسائل را به مقامات بهداشتی و امنیتی بپردازد، و این دخالت ها می تواند فاجعه بار باشد. اگرچه همه گیری کنونی در درجه اول یک مسئله بهداشت عمومی است ، اما ما باید سهامداران را در همه صنایع به خدمت بگیریم و اهمیت سفر و کمک های اقتصادی گردشگری به مقصدها، جوامع و مردم، و نیز پیوندهای نزدیک آن با تجارت و توسعه جامعه را برجسته کنیم. "

از زمان شیوع همه گیری کووید-19، درگفتگوهای منظمی با سازمان های مختلف صنعتی، شرکا و انجمن ها از آنها خواسته شده تا برای رسیدن به این هدف تلاش کنند. یکی از نتایج این گفتگوها راه اندازی بخش الحاقی مرکز مدیریت بحران پاتا بوده که با حمایت بانک توسعه آسیا ایجاد شده است.

بخش الحاقی مرکز مدیریت بحران محتوای چندرسانه ای تعاملی و عملگرایی که بر آمادگی، مدیریت و بهبود بحران تمرکز دارد را برای مقاصد و سایر بنگاه های گردشگری در سراسر آسیا-اقیانوسیه فراهم می کند.

منبع اصلی خبر

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز