ورود
tourism recovery
نیاز به همکاری یکپارچه تر عمومی و خصوصی در راستای بهبود گردشگری

کووید-19 بزرگترین بحران تاریخ سفر و گردشگری

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...

انجمن سفرآسیا-اقیانوسه (پاتا) کلیه سهام داران صنعتی از هر دو بخش دولتی و خصوصی را به همکاری بیشتر در جهت بهبود صنعت سفر و گردشگری دعوت می کند.

مدیرعامل شرکت پاتا، دکتر ماریو هاردی، اظهار داشت: " کووید-19 بزرگترین بحران تاریخ سفر و گردشگری است. اکنون، بیش از هر زمان دیگری، فعالان این صنعت نیاز به همکاری دارند تا بتوانند برنامه هماهنگ، یکپارچه و شفافی را در جهت بهبود شرایط فراهم کنند. یک رویکرد اشتباه موجب خواهد شد صنعت ما تاوان بسیاری از مسائل را به مقامات بهداشتی و امنیتی بپردازد، و این دخالت ها می تواند فاجعه بار باشد. اگرچه همه گیری کنونی در درجه اول یک مسئله بهداشت عمومی است ، اما ما باید سهامداران را در همه صنایع به خدمت بگیریم و اهمیت سفر و کمک های اقتصادی گردشگری به مقصدها، جوامع و مردم، و نیز پیوندهای نزدیک آن با تجارت و توسعه جامعه را برجسته کنیم. "

از زمان شیوع همه گیری کووید-19، درگفتگوهای منظمی با سازمان های مختلف صنعتی، شرکا و انجمن ها از آنها خواسته شده تا برای رسیدن به این هدف تلاش کنند. یکی از نتایج این گفتگوها راه اندازی بخش الحاقی مرکز مدیریت بحران پاتا بوده که با حمایت بانک توسعه آسیا ایجاد شده است.

بخش الحاقی مرکز مدیریت بحران محتوای چندرسانه ای تعاملی و عملگرایی که بر آمادگی، مدیریت و بهبود بحران تمرکز دارد را برای مقاصد و سایر بنگاه های گردشگری در سراسر آسیا-اقیانوسیه فراهم می کند.

منبع اصلی خبر

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات