ورود
تغییر نام شرکت هواپیمایی ترکیه

تغییر نام شرکت هواپیمایی ترکیه

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

تغییر نام شرکت هواپیمایی ترکیش به دنبال تغییر نامه کشور ترکیه Turkey به Turkiye

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، از تغییر نام شرکت هواپیمایی ملی این کشور از «Turkish Airlines» به «Türkiye Hava Yolları» خبر داد.

عبارت «Hava Yolları» در زبان ترکی به خطوط هوایی ترجمه می‌شود.

سفر به استانبول برای تفریحات تپلخرید بلیط هواپیما


0 تا 100 نکات کاربردیِ قبل از سفرراهنمای سفر به استانبول


نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز