ورود
Travel and tourism growth in October

بخش سفر و گردشگری در ماه اکتبر شاهد رشد 13.7 درصدی در معاملات بود

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

اطلاعیه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شراکت، ادغام و اکتساب، سرمایه‌گذاری خصوصی و اوراق قرضه در طول ماه اکتبر در مقایسه با ماه قبل افزایش و در همین حال پیشنهادات فروش سهام کاهش یافت.

در طول ماه اکتبر 2020، مجموعا 116 معامله در بخش سفر و گردشگری جهانی اعلام شده که بنا به گلوبال‌دیتا، شرکت پیشرو در زمینه تحلیل و بررسی داده‌ها، افزایش 13.7 درصدی را نسبت به 102 معامله اعلام شده در ماه گذشته نشان می‌دهد.

اروجیوتی بوز، تحلیلگر ارشد شرکت گلوبال‌دیتا، اظهار داشت: "اگرچه همه‌گیری کووید-19 شدیدترین ضربه را به این صنعت وارد کرده، اما بخش سفر و گردشگری موفق شد سیر نزولی خود در ماه گذشته را جبران کند. موفقیتی که در نتیجه افزایش تعداد معاملات در آمریکای شمالی و اروپا حاصل شد."

اطلاعیه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شراکت، ادغام و اکتساب، سرمایه‌گذاری خصوصی و اوراق قرضه در ماه اکتبر در مقایسه با ماه قبل افزایش و در همین حال پیشنهادات فروش سهام کاهش یافت.

بوز می‌افزاید: "تعداد معاملات در بازارهای مهمی مانند ایالات متحده، انگلستان، فرانسه و چین در طول ماه اکتبر نسبت به ماه قبل افزایش یافت، درحالی‌که هند، کره جنوبی و استرالیا سیر نزولی از خود نشان دادند و آلمان و کانادا همان روند سابق را حفظ کردند."

منبع: Travel & tourism sector witnessed 13.7% growth in deal activity during October

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات