ورود
Travel and tourism growth in October

بخش سفر و گردشگری در ماه اکتبر شاهد رشد 13.7 درصدی در معاملات بود

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

اطلاعیه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شراکت، ادغام و اکتساب، سرمایه‌گذاری خصوصی و اوراق قرضه در طول ماه اکتبر در مقایسه با ماه قبل افزایش و در همین حال پیشنهادات فروش سهام کاهش یافت.

در طول ماه اکتبر 2020، مجموعا 116 معامله در بخش سفر و گردشگری جهانی اعلام شده که بنا به گلوبال‌دیتا، شرکت پیشرو در زمینه تحلیل و بررسی داده‌ها، افزایش 13.7 درصدی را نسبت به 102 معامله اعلام شده در ماه گذشته نشان می‌دهد.

اروجیوتی بوز، تحلیلگر ارشد شرکت گلوبال‌دیتا، اظهار داشت: "اگرچه همه‌گیری کووید-19 شدیدترین ضربه را به این صنعت وارد کرده، اما بخش سفر و گردشگری موفق شد سیر نزولی خود در ماه گذشته را جبران کند. موفقیتی که در نتیجه افزایش تعداد معاملات در آمریکای شمالی و اروپا حاصل شد."

اطلاعیه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شراکت، ادغام و اکتساب، سرمایه‌گذاری خصوصی و اوراق قرضه در ماه اکتبر در مقایسه با ماه قبل افزایش و در همین حال پیشنهادات فروش سهام کاهش یافت.

بوز می‌افزاید: "تعداد معاملات در بازارهای مهمی مانند ایالات متحده، انگلستان، فرانسه و چین در طول ماه اکتبر نسبت به ماه قبل افزایش یافت، درحالی‌که هند، کره جنوبی و استرالیا سیر نزولی از خود نشان دادند و آلمان و کانادا همان روند سابق را حفظ کردند."

منبع: Travel & tourism sector witnessed 13.7% growth in deal activity during October

نوشته های مشابه
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز