ورود
Reopening Canada's borders with the distribution of the Corona vaccine

بازگشایی مرزهای کانادا همزمان با توزیع واکسن کرونا

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

احتمال می‌رود کانادا به زودی مرزهای خود را بازگشایی کند، چرا که توزیع واکسن ویروس کرونا از هفته آینده در این کشور آغاز خواهد شد.

کانادا در حال حاضر با موج دوم همه‌گیری ویروس کرونا روبرو است، درحالی که تعداد مبتلایان از 432000 نفر گذشته و حداقل 12931 نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند . در واقع ، تعداد موارد بستری در بیمارستان‌ها در مناطقی مانند کبک، انتاریو و آلبرتا به شدت رو به افزایش است. این امر سبب شده محدودیت‌های رفت و امد همچنان در برخی از مناطق این کشور برقرار باشد.

با این حال، خبر تأیید واکسن فایزر در وزارت بهداشت کانادا و بیانیه نخست وزیر، جاستین ترودو، مبنی بر این که توزیع واکسن بین کانادایی‌ها از هفته آینده آغاز می‌شود، امید و خوشبینی تازه‌ای را در این کشور به وجود آورده است.

طبق برنامه قرار است کانادا اولین دوزهای واکسن فایزر را از دومین کارخانه سازنده در بلژیک دریافت کند. بنا به گفته ترودو، طرح واکسیناسیون تا سپتامبر سال آینده به پایان خواهد رسید. با این فرض که هر کانادایی باید حداقل دو دوز واکسن دریافت کند، تقریبا به 75 میلیون دوز واکسن نیاز است.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با توزیع واکسن، محدودیت‌های رفت و آمد در چند ماه آینده کاهش پیدا کند. با این حال، یک کارشناس بهداشت نیز ادعا کرد که "سریع‌ترین راه" بازگشایی مرزها و کاهش محدودیت‌ها آزمایش‌گیری سریع خواهد بود، نه واکسن چرا که واکسیناسیون ماه‌ها زمان خواهد برد.

منبع: Canada reopening soon as coronavirus vaccine rolls out next week

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات