ورود
American Airlines

امریکن ایرلاینز هزینه ایجاد تغییر در پروازهای بین‌المللی را حذف می‌کند

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز اعلام كرد هزینه‌های تغییر و بهای خدمات را از بلیط‌ پروازهای بین‌المللی حذف كرده است.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد هزینه‌های ایجاد تغییر در پروازهای فرست کلاس، بیزنس، اکونومی ممتاز و کابین اصلی- به جز بیسیک اکونومی (ارزان‌ترین کلاس پروازی)- را برای پروازهای بین‌المللی طولانی از مبدا آمریکای شمالی یا جنوبی کاهش داده است. تصمیمی که بلافاصله اجرایی می‌شود.

خداحافظ هزینه‌ها! ما انعطاف‌پذیری بیشتری را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم تا سفر را آسان‌تر کنیم.

سیاست جدید در مورد سفرهای بین‌المللی طولانی، با دستورالعمل قبلی این شرکت هواپیمایی مبنی بر ممنوعیت اخذ هزینه تغییر تاریخ بلیط برای بیشتر پروازهای داخلی و مسیرهای بین‌المللی کوتاه هماهنگی دارد. این شرکت هواپیمایی به مشتریان امکان می‌دهد در صورت تغییر برنامه‌های سفر خود قبل از تاریخ مشخص شده، ارزش کامل بلیط‌های مشمول این طرح را حفظ کنند و تنها لازم است اختلاف هزینه کرایه پرواز جدید را بپردازند.

واسو راجا، مدیر ارشد درآمد در شرکت امریکن ایرلاینز، گفت: "ما متعهد هستیم سفر مشتریانی را که با هواپیمایی ما پرواز می‌کنند، تسهیل کنیم." "ما با حذف هزینه‌های تغییر تاریخ و مقصد پرواز و بدون توجه به زمان و مقصد سفر، انعطاف‌بیشتری را به مشتریان ارائه می‌دهیم."

آمریکن ایرلاینز پیشتر هزینه خدمات رزرو بلیط از طریق این شرکت را نیز به دلیل شیوع کووید-19 لغو کرده بود، اما هم‌اکنون این هزینه‌ها برای همیشه حذف شده است.

این شرکت هواپیمایی به تازگی هزینه‌های مرجوعی بلیط‌های جایزه را حذف کرده و مسافران را در لیست انتظار رایگان پروازهای همان روز قرار می‌دهد. اکنون اعضای ویژه این شرکت هواپیمایی که به درجه مسافر ممتاز رسیده اند، می‌توانند بدون توجه به نوع بلیط خریداری شده، از مزایایی که بدست آورده‌اند، برخوردار شوند.

منبع: American Airlines Eliminates Change Fees on International Flights

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات