ورود
اعلام آغاز فعالیت فرودگاه آل مکتوم

اعلام آغاز فعالیت فرودگاه آل مکتوم

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

«فرودگاه بین‌المللی آل‌ مکتوم» پس از دو سال توقف فعالیت‌ها، از می ۲۰۲۲ میزبان مسافران خواهد بود. جدیدترین اطلاعیه‌های سفر و محدودیت‌های مسافرت در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

«فرودگاه بین‌المللی آل‌ مکتوم» پس از دو سال توقف فعالیت‌ها، از می ۲۰۲۲ میزبان مسافران خواهد بود.

مدیر اجرایی فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم اعلام کرد؛ این فرودگاه میزبان چندین شرکت هواپیمایی از جمله Wizz Air و چند شرکت هواپیمای روسی خواهد بود. برخی از پروازهای هواپیمایی FlyDubai نیز در این فرودگاه انجام خواهد شد.

مدیر اجرایی فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم همچنین خاطرنشان کرد؛ کاهش محدودیت‌های کووید-۱۹ باعث افزایش سفر از طریق فرودگاه‌های دبی شده و تعداد مسافران بین‌المللی امارات در سال آینده بیش از ۲ برابر خواهد شد.

پیش از این نیز فرودگاه بین‌المللی دبی از افزایش ترافیک مسافران این امارت تا پایان سال ۲۰۲۱ خبر داده بود. 

منبع: اخبار یوتراوز


نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز