ورود
لغو ویزای عراق برای ایرانیها

ویزای عراق و ایران برای اتباع دو کشور لغو شد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

لغو ویزای عراق و ایران برای اتباع دو کشور؛ جدیدترین اخبار و اطلاعات سفر و محدودیت‌های سفر به عراق در دوران کرونا را در یومگ بخوانید!

از تاریخ 1400/08/03 مسافرین با گذرنامه ایرانی نیازی به دریافت ویزای عراق ندارند (فقط کسانی که به‌صورت هوایی سفر می‌کنند). همچنین تا اطلاع ثانوی، اتباع کشور عراق هم برای سفر به ایران نیاز به دریافت ویزا ندارند.

مسافران محترم مطابق با قوانین هر ایرلاین بایستی جواب منفی تست PCR را از آزمایشگاه‌های معتبر وزارت بهداشت که دارای QR CODE باشند، در بازه‌ی زمانی 72 ساعت مانده به پرواز، ارائه دهند. همچنین اتباع عراقی که قصد سفر به ایران را دارند، موظف به ارائه تست منفی PCR از آزمایشگاه‌های موردتایید شرکت‌های هواپیمایی هستند.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد نجف مشهد، تهران نجف تهران، مشهد بغداد مشهد و تهران بغداد تهران، و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درخصوص لغو ویزای عراق و ایران، با شماره تلفن 1548 (پشتیبانی یوتراوز) تماس بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم آخرین محدودیت‌های سفر در دوران کرونا را در یوتراوز مطالعه کنید.

منبع: خبرنامه یوتراوز 

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز