ورود
India will extend epidemic restrictions until the end of January 2021

هند محدودیت‌های همه‌گیری را تا پایان ژانویه 2021 تمدید می‌کند

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...

در خبری به نقل از مقامات هندی آمده است که این کشور محدودیت‌های موجود در زمینه نظارت، کنترل و مراقبت در برابر همه‌گیری کووید-19 را یک ماه دیگر یعنی تا پایان ژانویه 2021 تمدید کرده است.

وزارت کشور هند اعلام کرد: "در حالی که گزارش‌ها از کاهش پیوسته موارد مبتلا به ویروس کرونای جدید حکایت دارد، حفظ روند فعلی نظارت، کنترل و مراقبت با توجه به افزایش شدید موارد مبتلا در سطح جهان و ظهور نوع جدیدی از این ویروس ضرورت دارد."

با توجه به این که محدودیت‌های موجود، از جمله ممنوعیت پروازهای بین‌المللی در تاریخ 31 دسامبر منقضی می‌شود، مطابق با روال کنونی، سفرهای هوایی بین‌المللی منوط به اجازه وزارت کشور هند خواهد بود که در حال حاضر تا پایان ماه آینده یعنی تا 31 ژانویه 2021 تمدید شده است.

بنا به اعلام وزارت هواپیمایی کشوری، هند در حال حاضر امکان سفر درون مرزی و برون مرزی به 23 کشور را به واسطه حباب سفر هوایی که توافق‌نامه مسافرتی موقتی است با این کشورها میسر می‌کند. توافق‌نامه‌ای که با هدف "شروع دوباره سفرهای تجاری در زمانی که پروازهای بین‌المللی معمول به دلیل همه‌گیری کووید-19 به حالت تعلیق درآمده است." تهیه شده است.

این 23 مقصد کشورهایی از جمله امارات، بحرین، عمان، کویت و قطر در حاشیه خلیج فارس را دربرمی‌گیرد. با این وجود، برخی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس یک هفته پیش اعلام کردند با توجه به شیوع نوع جدیدی ازویروس کرونا، پروازهای بین‌المللی را به طور موقت تعلیق کرده‌اند.

منبع: India extends Covid-19 restrictions until end of January 2021

نوشته های مشابه
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات