ورود
نرخ جدید پرواز داخلی

کاهش قیمت بلیط هواپیما داخلی از اول آذر

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

باتوجه به سیاست‌های دولت جدید مبنی‌بر کاهش هزینه‌های سفرهای هوایی، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمای کشور درباره کاهش قیمت بلیط هواپیما داخلی، توافق کردند. قرار شد از ابتدای آذر 1400 نرخ بلیط پروازهای داخلی به طور متوسط 12 تا 13 درصد کاهش یابد.

کاهش قیمت بلیط هواپیما از ابتدای آذرماه 1400

با توجه به توافق صورت گرفته بین ایرلاین‌ها و وزارت راه و شهرسازی مبنی بر کاهش قیمت بلیط هواپیما، نرخ‌های جدید از امروز (1 آذر 1400) اجرایی می‌شود. برای مشاهده نرخ‌های جدید بلیط پروازهای داخلی اینجا را کلیک کنید. همچنین آخرین محدودیت‌های سفر در دوران کلیک را در یوتراوز مشاهده فرمایید. 

منبع: خبر یوتراوز

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز