ورود
نرخ جدید پرواز داخلی

کاهش قیمت بلیط هواپیما داخلی از اول آذر

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

باتوجه به سیاست‌های دولت جدید مبنی‌بر کاهش هزینه‌های سفرهای هوایی، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمای کشور درباره کاهش قیمت بلیط هواپیما داخلی، توافق کردند. قرار شد از ابتدای آذر 1400 نرخ بلیط پروازهای داخلی به طور متوسط 12 تا 13 درصد کاهش یابد.

کاهش قیمت بلیط هواپیما از ابتدای آذرماه 1400

با توجه به توافق صورت گرفته بین ایرلاین‌ها و وزارت راه و شهرسازی مبنی بر کاهش قیمت بلیط هواپیما، نرخ‌های جدید از امروز (1 آذر 1400) اجرایی می‌شود. برای مشاهده نرخ‌های جدید بلیط پروازهای داخلی اینجا را کلیک کنید. همچنین آخرین محدودیت‌های سفر در دوران کلیک را در یوتراوز مشاهده فرمایید. 

منبع: خبر یوتراوز

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز