ورود
پرواز داخلی هواپیمایی ایران ایر

ثبت الزامی تاریخ تولد و کدملی در خرید بلیط

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

الزام ثبت تاریخ تولد و کدملی در خرید بلیط هواپیما داخلی

به اطلاع مسافران محترم می‌رساند، مطابق با بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اتصال کلیه سامانه‌های فروش و رزرواسیون به سامانه «ایران من»، از این پس جهت تشکیل رفرنس (صدور بلیط) در پروازهای داخلی برای مسافران ایرانی، ثبت تاریخ تولد و کدملی الزامی است. شایان ذکر است درصورت عدم رعایت موارد فوق کلیه مسئولیت جاماندن مسافر از پرواز و غیره بر عهده رزروکننده است.

دریافت کد تخفیف 333 هزار تومانیِ عیدانه یوتراوز از اینجا 👈 کد تخفیف  👉 

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز