ورود
پرواز داخلی هواپیمایی ایران ایر

ثبت الزامی تاریخ تولد و کدملی در خرید بلیط

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

الزام ثبت تاریخ تولد و کدملی در خرید بلیط هواپیما داخلی

به اطلاع مسافران محترم می‌رساند، مطابق با بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اتصال کلیه سامانه‌های فروش و رزرواسیون به سامانه «ایران من»، از این پس جهت تشکیل رفرنس (صدور بلیط) در پروازهای داخلی برای مسافران ایرانی، ثبت تاریخ تولد و کدملی الزامی است. شایان ذکر است درصورت عدم رعایت موارد فوق کلیه مسئولیت جاماندن مسافر از پرواز و غیره بر عهده رزروکننده است.

دریافت کد تخفیف 333 هزار تومانیِ عیدانه یوتراوز از اینجا 👈 کد تخفیف  👉 

نوشته های مشابه
 • عوارض خروج از کشور در سال 1403

  همه مسافرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند، فارغ از سن‌وسال و مقصد، باید عوارض خروج از کشور بپردازند وگرنه اجازه گذشتن از مرز را نخواهندداشت.

 • بازگشایی سفر به ژاپن و چین

  ژاپن و چین در اولین مذاکرات مقامات رده بالای دو کشور از زمان انتخاب نخست وزیر جدید ژاپن در ماه سپتامبر، برای شروع دوباره سفرهای تجاری در ماه جاری و ادامه گفتگوها درباره جزایر مورد مناقشه در دریای چین شرقی به توافق دست یافتند.

 • آغاز به‌کار سفرهای هوایی هند

  پرادیپ سینگ کارولا، رئیس سازمان هواپیمایی داخلی هند، ضمن سخنرانی در وبیناری با موضوع "چشم‌انداز پیش‌ روی صنعت هواپیمایی و گردشگری" که به میزبانی اتحادیه انجمن‎های گردشگری و مهمان‌یاری هند برگزار شد، اظهار داشت: "حدود 65 درصد از سفرهای هوایی داخلی به میزان قبل از همه‌گیری کووید-19 بازگشته و اکنون باید طرحی را برای احیای صنعت گردشگری تهیه کنیم."

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز