ورود
Canadian virtual festival

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا جهان را در معرض دید متخصصان و مصرف کنندگان خدمات مسافرتی قرار می دهد. این فضای مجازی فوق العاده به مصرف کنندگان و فعالان تجاری امکان می دهد از شرکت های هواپیمایی، هتل ها، مجریان تور و شرکت های ارائه دهنده تفریحات ماجراجویانه دیدن کرده و با تعدادی از معروف ترین شرکت های مسافرتی کانادا به صورت زنده و جداگانه گفتگو کنند. خبر خوب اینکه این رویداد بزرگ رایگان است.

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا جهان را در معرض دید متخصصان و مصرف کنندگان خدمات مسافرتی قرار می دهد.

مردم آماده برنامه ریزی برای ماجراجویی بعدی خود هستند و می توانند به واسطه این نمایشگاه مجازی سفر و اوقات فراغت، کشور شما را به راحتی از خانه کشف کنند.

در اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا، اطلاعات بسیاری در خصوص برنامه های سفر آینده خود ذخیره کنید.

نمایشگاه مجازی سفر و اوقات فراغت شروع جدیدی است برای کانادایی هایی که به دنبال ذخیره اطلاعات بسیاری برای ماجراجویی در تعطیلات بعدی خود هستند. این فضای مجازی فوق العاده به مصرف کنندگان و فعالان تجاری امکان می دهد از شرکت های هواپیمایی، هتل ها، مجریان تور و شرکت های ارائه دهنده تفریحات ماجراجویانه دیدن کنند. می توانید با تعدادی از معروف ترین شرکت های مسافرتی کانادا به صورت زنده و جداگانه گفتگو کنید.

شما می توانید کوچک ترین تا بزرگ ترین اطلاعات در خصوص پروازها، پیشنهادات ویژه و اطلاعات مقصد را در پوشه مجازی شخصی خود جمع آوری کنید و هنگام ترک برنامه با خود ببرید. از همه بهتر اینکه این رویداد رایگان است.

منبع: Canada's first-ever nationwide virtual travel exhibition

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز