ورود
Canadian virtual festival

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا جهان را در معرض دید متخصصان و مصرف کنندگان خدمات مسافرتی قرار می دهد. این فضای مجازی فوق العاده به مصرف کنندگان و فعالان تجاری امکان می دهد از شرکت های هواپیمایی، هتل ها، مجریان تور و شرکت های ارائه دهنده تفریحات ماجراجویانه دیدن کرده و با تعدادی از معروف ترین شرکت های مسافرتی کانادا به صورت زنده و جداگانه گفتگو کنند. خبر خوب اینکه این رویداد بزرگ رایگان است.

اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا جهان را در معرض دید متخصصان و مصرف کنندگان خدمات مسافرتی قرار می دهد.

مردم آماده برنامه ریزی برای ماجراجویی بعدی خود هستند و می توانند به واسطه این نمایشگاه مجازی سفر و اوقات فراغت، کشور شما را به راحتی از خانه کشف کنند.

در اولین نمایشگاه سراسری مجازی سفر کانادا، اطلاعات بسیاری در خصوص برنامه های سفر آینده خود ذخیره کنید.

نمایشگاه مجازی سفر و اوقات فراغت شروع جدیدی است برای کانادایی هایی که به دنبال ذخیره اطلاعات بسیاری برای ماجراجویی در تعطیلات بعدی خود هستند. این فضای مجازی فوق العاده به مصرف کنندگان و فعالان تجاری امکان می دهد از شرکت های هواپیمایی، هتل ها، مجریان تور و شرکت های ارائه دهنده تفریحات ماجراجویانه دیدن کنند. می توانید با تعدادی از معروف ترین شرکت های مسافرتی کانادا به صورت زنده و جداگانه گفتگو کنید.

شما می توانید کوچک ترین تا بزرگ ترین اطلاعات در خصوص پروازها، پیشنهادات ویژه و اطلاعات مقصد را در پوشه مجازی شخصی خود جمع آوری کنید و هنگام ترک برنامه با خود ببرید. از همه بهتر اینکه این رویداد رایگان است.

منبع: Canada's first-ever nationwide virtual travel exhibition

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات