ورود
Abu Dhabi Vizair flights to Greece start

شروع پروازهای ویزایر ابوظبی به مقصد یونان

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...

ویزایر ابوظبی، تازه تاسیس‌ترین شرکت هواپیمایی ملی امارات متحده عربی، اعلام کرد آتن مقصد پرواز افتتاحیه خواهد بود که از 15 ژانویه 2021 از فرودگاه بین المللی ابوظبی عزیمت خواهد کرد. این شرکت هواپیمایی پروازهایی از ابوظبی به سالونیک یونان را نیز راه‌اندازی خواهد کرد.

کیس ون شایک، مدیرعامل ویزایر ابوظبی، اظهار داشت: "انتظار دوستداران ابوظبی از شروع به کار پروازهای خطوط هوایی بسیار ارزان ما تقریبا به پایان رسیده است. از 15 ژانویه 2021، نوع جدیدی از سفرهای هوایی در ابوظبی راه‌اندازی می‌شود که با ارائه گزینه‌های جدید و نیز بازار رقابتی جدید، از رونق سفرهای هوایی در سال آینده خبر می‌دهد. با اضافه شدن مقصدهای در دست بررسی ما به لیست "کشورهای سبز"، شبکه هوایی ما از ابوظبی به سرعت گسترش خواهد یافت. به لطف حمایت دولت و شرکای تجاری محلی‌مان در ابوظبی، کاملا آماده هستیم. هواپیماهای ما، کادر پرواز ما، شرکای ما همگی آماده هستند و در نهایت آماده پرواز هستیم. ما مشتاقانه منتظریم تا به عنوان عضو جدیدی در بخش سفر جایگاه خود در این بازار مهم را ارتقا دهیم."

ویزایر ابوظبی حاصل سرمایه‌گذاری مشترک بین دو شرکت هلدینگ ای‌دی‌کیو و ویزایر است. این شرکت هواپیمایی در ابتدا اعلام کرد در مسیرهای اسکندریه، کوتایسی، لارناکا، اودسا و ایروان نیز پرواز خواهد داشت. با پیوستن هر یک از این مقصدها به لیست "کشورهای سبز"، پرواز به این شهرها نیز آغاز خواهد شد.

دیگر مقاصد پروازی ویزایر نیز با پیوستن این شرکت هواپیمایی به ناوگان مستقر در ابوظبی طی ماه‌های آینده راه‌اندازی خواهد شد.

ویزایر در سالی که گذشت با بکارگیری تدابیر بهداشتی پیشرفته برای اطمینان از سلامت و ایمنی مسافران و کادر پرواز، دوران جدیدی از سفرهای پاک و ایمن را در کل شبکه هوایی خود ارائه کرد. هم کادر پرواز و هم مسافران این شرکت هواپیمایی باید در کل طول پروازها ماسک داشته باشند، ضمن این که پوشیدن دستکش نیز برای کادر پرواز الزامی است.

این شرکت هواپیمایی با ناوگان متشکل از هواپیمای کاملا جدید ایرباس ای۳۲۰نئو کمترین اثر زیست محیطی را در میان رقبای خود در منطقه خواهد داشت.

منبع: Wizz Air Abu Dhabi takes off for Greek land

نوشته های مشابه
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات