ورود
کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش

زمان برای مطالعه 5 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

کشتی آکواریوم کیش یکی از بهترین تفریحات در دل مرواریدِ خلیج فارس است. دیدن موجودات دریایی زیر این کشتی‌ها هم لذت وصف‌ناپذیری دارد. توصیه می‌کنیم قبل از این‌که سوار کشتی‌های آکواریومی شوید، حتما در موردشان اطلاعاتی به دست آورید تا لذت بیشتری از این تفریح جذاب کیش ببرید.

کشتی آکواریوم کیش، یکی از انواع کشتی‌های تفریحی کیش هستند که شما را به دنیای زیر آب‌های نیلگون خلیج فارس می‌برند. زیر دریا پر از شگفتی و اعجاز است و بشر هر روز چیزهای حیرت‌آور بیشتری از کف اقیانوس‌ها و دریاها کشف می‌کند. کشتی‌های آکواریومی در بنادر جزایر تفریحی مثل کیش حضور دارند و شما را به دل دریا می‌برند و کمک‌تان می‌کنند تا بتوانید از کف شیشه‌ای این کشتی‌ها دنیای زیر آب‌ها را ببینید. تازه اگر خوش‌شانس باشید در طول سفرتان با این کشتی‌ها می‌تواند آبزی‌های کمیاب و غول‌پیکری مثل لاکپشت‌ها یا سفره‌ماهی‌ها را هم ببینید. در جزیره کیش کشتی‌های آکواریومی زیادی هستند که از لحاظ طول و اندازه با هم تفاوت‌هایی دارند. در این مطلب قصد داریم در مورد این کشتی‌ها صحبت کنیم.


درباره کشتی آکواریوم کیش می‌خوانید:


کشتی آکواریوم کیش چیست؟

کشتی آکواریوم کیش

کشتی‌های کف شیشه‌ای، کشتی‌هایی هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید زیر آب‌های دریا را ببینید. جنس شیشه به‌کاررفته در کف این کشتی‌ها نشکن است و مقاومت زیادی دارد، پس نگران آسیب‌دیدنشان نباشید. وقتی وارد این کشتی‌ها می‌شوید، گویی روی سطح آب دریا قدم می‌زنید چون به صورت شفاف می‌توانید تمام دنیای زیر دریا را ببینید. این کشتی‌ها کمک‌تان می‌کنند تا از فاصله خیلی کمی، موجودات دریایی مثل صدف‌ها، حلزون‌ها، انواع ماهی‌ها و مرجان را ببینید. وقتی سوار این کشتی‌ها می‌شوید و دل به دریا می‌زنید، فاصله‌تان تا موجودات دریایی فقط چند سانتی‌متر است.

کشتی‌های آکواریومی، توریست‌ها و گردشگران را معمولا به سمت سایت‌هایی می‌برند که موجودات دریایی زیادی در آن‌جا هستند. ناخدای این کشتی‌ها نیز دریا را به‌صورت کامل می‌شناسند و برای تجربه‌ای بهتر شما را به منطقه‌ای می‌برند که آبزی‌های دریایی خیلی خاص در آن‌جا زندگی می‌کنند. در این کشتی‌ها خدمات مختلفی نیز ارائه می‌شود و در حین تماشای دنیای زیر آب می‌توانید از این خدمات نیز به منظور رفاه بیشتر استفاده کنید.

تفاوت کشتی‌های آکواریومی با کشتی‌های معمولی

تفاوت کشتی‌های معمولی با کشتی‌های آکواریومی در کف و دیواره‌های آن‌ها است. کف کشتی‌های معمولی شیشه‌ای نیست و نمی‌توان از طریق آن‌ها زیر دریا را دید، اما کشتی‌های آکواریومی، همان‌طور که از اسم‌شان پیداست، کف شیشه‌ای دارند و به راحتی امکان تماشای دنیای زیر آب را به شما می‌دهند.

انواع کشتی آکواریومی کیش نیز با هم تفاوت زیادی ندارند. این کشتی‌ها از لحاظ دید و عمق کاملا شبیه هم هستند منتهی در ابعاد و اندازه تفاوت‌هایی با هم دارند.


ساعت کار کشتی آکواریوم کیش


ساعت کاری این کشتی‌ها با توجه به شرایط آب و هوایی ممکن است تغییر کند. این کشتی‌ها معمولا به صورت سانس‌های یک تا دو ساعته فعالیت دارند.

آدرس کشتی آکواریوم کیش

اما کشتی آکواریوم کیش کجاست؟ برای استفاده از خدمات کشتی آکواریوم کیش باید به اسکله تفریحی کیش بروید.چرا کشتی آکواریوم کیش؟

اما چرا کشتی آکواریوم کیش را برای تفریح انتخاب کنیم؟ ما همیشه فرصت دریانوردی نداریم! بیشتر شهرهای ایران نیز نه دریاچه و نه دریا دارند و همین فرصتی ناب را در اختیار توریست‌ها و گردشگران در جزیره کیش می‌گذارد تا دل به دریا بزنند و لذت سفر با کشتی را تجربه کنند. کشتی‌های مختلفی در جزیره کیش وجود دارند که بعضی معمولی و بعضی هم آکواریومی هستند. مزیت کشتی‌های آکواریومی نسبت به کشتی‌های معمولی تماشای موجودات زیر آب‌های دریا است.

ویژگی ها و امکانات کشتی آکواریوم کیش


کشتی آکواریوم کیش

در کشتی‌های آکواریومی امکانات متنوع و مختلفی وجود دارد. بهترین کشتی آکواریوم کیش بیشترین امکانات را دارد و با خدمات متنوع خود از توریست‌ها و گردشگران پذیرایی می‌کند. در ادامه، امکانات و ویژگی‌های این کشتی‌ها را ذکر می‌کنیم:

 • برای کودکانی که سن‌شان زیر 4 سال است، نیاز نیست بلیط تهیه کنید. در کشتی‌های آکواریومی می‌توانید این کودکان را رایگان همراه خود ببرید.
 • زمانی‌که بلیطی برای کشتی‌های اکواریومی تهیه می‌کنید، بیمه مسافرتی هم می‌شوید. در واقع این کشتی‌ها شما را برای تمام مدت سفرتان بیمه مسافرتی می‌کنند.
 • چه خانم‌ها و چه آقایان امکان استفاده از کشتی‌های آکواریومی را دارند. درواقع محدودیتی از لحاظ جنسیت برای استفاده از کشتی‌های آکواریومی در جزیره کیش وجود ندارد.
 • در حین تفریح با این کشتی‌ها، موسیقی زنده پخش می‌شود. نوازندگان و خوانندگانی هم در کشتی‌های آکواریومی حضور دارند که لذت سفر را برایتان بیشتر می‌کنند.
 • کافی‌شاپ‌های انواع کشتی‌های آکواریومی جزیره کیش، به‌ همراه باریستاهایی حرفه‌ای آماده پذیرایی از شما با بهترین نوشیدنی‌های گرم و سرد هستند. در این کافی‌شاپ‌ها می‌توانید خوراکی‌های خوشمزه و متنوعی را نوش‌جان کنید.
 • در انواع کشتی‌های آکواریوم کیش غرفه عکاسی هم وجود دارد. قطعا ثبت لحظات خاطره‌انگیز در این کشتی‌ها باعث می‌شود تا در آینده به یاد روزهای سفرتان بیفتید و دوباره لذت تفریح در کشتی‌های آکواریومی برایتان تداعی شود. اگر نیاز به گرفتن عکس داشتید، کافی‌ست به غرفه‌های عکاسی این کشتی‌ها بروید.
 • برای بهره‌مندی از امکانات گردشگری کشتی‌های آکواریومی کیش کافی‌ست تا بلیط آن‌ها را تهیه کنید. فقط با تهیه بلیط می‌توانید از تمامی امکانات آن‌ها بهره‌مند شوید.

قوانین کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش

اما در کشتی‌های آکواریومی قوانین و مقرراتی وجود دارد که باید حتما آن‌ها را رعایت کنید. اما این قوانین چه هستند؟ در زیر به ذکر و توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

 • معمولا کشتی‌های آکواریومی سانس‌هایی 1 تا 2 ساعته دارند و در طی این مدت شما را دعوت به تماشای دنیای زیر آب‌ها می‌کنند.
 • مسافرین کشتی‌های آکواریومی باید حتما نیم‌ساعت قبل از حرکت کشتی در اسکله حضور پیدا کنند.
 • تا دو ساعت قبل از حرکت کشتی باید بلیط‌ها را تهیه کنید.
 • هر بلیطی که برای کشتی آکواریوم کیش تهیه می‌کنید فقط برای یک نفر است و دیگران نمی‌توانند از آن استفاده کنند.
 • کشتی‌های آکواریومی جزو محبوب‌ترین تفریحات کیش هستند و ممکن است ظرفیت آن‌ها خیلی زود پر شود. پس بعد از این‌که این تفریح را برای خوش‌گذرانی در کیش انتخاب کردید، حتما از مدتی قبل اقدام به تهیه بلیط کنید.
 • اگر شرایط آب و هوایی منطقه خوب نباشد، کشتی‌های آکواریومی سفر خود را به دریا لغو می‌کنند.
 • شما نمی‌توانید چرخ‌های دستی، ویلچر یا کالسکه را داخل کشتی‌های آکواریومی ببرید.

انواع کشتی آکواریوم کیش

در زیر به معرفی انواع کشتی آکواریومی می‌پردازیم و بهترین کشتی آکواریوم کیش را معرفی می‌کنیم:


بلیط هواپیما، ارزان‌تر از همه‌جامقایسه قیمت و خرید

کشتی آکواریوم ستاره کیش

یکی از کشتی‌های استاندارد آکواریومی در کیش، کشتی ستاره است. این کشتی در کشور ژاپن ساخته شده و تمام نکات ایمنی در این کشتی به صورت کامل رعایت می‌شوند. در کشتی آکواریوم ستاره کیش تمامی تجهیزات لازم برای افزایش امنیت مسافران نیز وجود دارد. این کشتی شما را به عمق 5/2 متری آب‌های دریا می‌برد و به تماشای موجودات دریایی زیبا در کف دریای نیلگون خلیج فارس دعوت می‌کند.

در کف کشتی ستاره کیش دریچه‌هایی وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توانید دنیای زیر آب را ببینید. در کف دریای خلیج فارس انواع موجودات دریایی مثل ماهی‌ها، لاکپشت‌ها، طوطیا، مرجان‌ها و... وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را از فاصله بسیار کم با کشتی ستاره ببینید. در کشتی ستاره کیش مثل بیشتر کشتی‌های تفریحی دیگر، برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود. این برنامه‌ها باعث سرگرمی‌تان در طول تمام مدت سفرتان با این کشتی خواهندشد و لذت سفرتان را دوچندان می‌کنند. زمانی‌که سفر در کشتی آکواریومی ستاره کیش به پایان می‌رسد، بین مسافران کشتی قرعه‌کشی انجام و به برنده جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

ناخدای کشتی ستاره کیش، شما را به سایت‌های شلوغ می‌برد که انواع موجودات دریایی زندگی می‌کنند. مدت سفرتان با این کشتی یک ساعت است، در طی این یک ساعت می‌توانید شگفتی‌های دنیای زیر آب را از فاصله چند سانتی‌متری ببینید. بلیط کشتی آکواریوم ستاره کیش را می‌توانید از طریق بندرگاهی که این کشتی در آن‌جا قرار دارد و همچنین وب‌سایت‌های مختلف بخرید.

ساعت‌کاری کشتی ستاره کیش از ساعت 21 شب تا 1 بامداد است. از جمله برنامه‌های مختلفی که در این کشتی اجرا می‌شود نیز می‌توان به جنگ‌های شبانه، موسیقی زنده، قرعه‌کشی و اهدای جوایز اشاره کرد.

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش، شما را بدون این‌که نیاز باشد شنا یا غواصی کنید، دعوت به تماشای عمق آب‌های خلیج فارس می‌کند. این کشتی برای کسانی مناسب است که از آب‌های دریا می‌ترسند و نمی‌خواهند در آن‌جا شنا کنند. البته اگر هم خوش‌شانس باشید با این کشتی می‌توانید لحظه شکار ماهی‌ها توسط یکدیگر را هم ببینید.

مدت زمان سفر با کشتی آکواریوم سیمرغ کیش، 2 ساعت است. در طول مدت سفر ناخدا شما را به سایت‌های شلوغ می‌برد تا بتوانید در آن‌جا بیشتر موجودات دریایی زیبا را ببینید. این کشتی از ساعت 21 شب فعالیت خود را شروع می‌کند و جزو تفریحات شبانه کیش به‌شمار می‌آید که می‌تواند توریست‌ها و گردشگران را سرگرم کند. توصیه می‌کنیم که حتما نیم ساعت قبل از حرکت کشتی سیمرغ در اسکله تفریحی حاضر شوید. فعالیت کشتی سیمرغ تا ساعت 2 بامداد و در طی دو سانس مختلف ادامه دارد.

هزینه بلیط کشتی تفریحی آکواریوم سیمرغ کم است، شما با مبلغی ناچیز می‌توانید یک سفر دو ساعته به دل دریا را تجربه کنید. این کشتی قطعا متفاوت‌ترین تجربه دریانوردی زندگی‌تان را به شما هدیه می‌دهد، پس توصیه می‌کنیم به‌ هیچ‌عنوان این فرصت را از دست ندهید. در کشتی سیمرغ هم برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به اجرای موسیقی زنده، سرو شام، قرعه‌کشی، اهدا جوایز و... اشاره کرد.

کشتی آکواریوم گردشگر کیش

کشتی آکواریوم گردشگر کیش به کشتی تفریحی ارزان‌قیمت شهرت دارد. این کشتی جزو ارزان‌ترین کشتی‌های تفریحی در کیش است که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای کم، سوار آن شوید و از سفر روی آب‌های دریای خلیج فارس لذت ببرید. در کشتی آکواریوم گردشگر هم درست مثل دیگر کشتی‌های آکواریومی می‌توانید دنیای زیر آب را ببینید و لذت ببرید. پرسنل کشتی گردشگر تمام تلاش خود را می‌کنند تا لحظاتی مفرح و پر از لذت و آرامش را برایتان به ارمغان بیاورند.

با کشتی تفریحی گردشگر می‌توانید دل به آب‌های نیلگون خلیج فارس بزنید و از آرامش دریا بهره‌مند شوید. این کشتی خدمات و امکانات مختلفی برای توریست‌ها دارد که در طی مدت سفر به وسیله آن‌ها از توریست‌ها پذیرایی می‌کند.

کشتی آکواریوم تیکا کیش

کشتی آکواریوم کیش

یکی از انواع کشتی آکواریوم کیش، کشتی تیکا است. در کشتی تیکا خبری از شلوغی و هیاهوی مرکز جزیره کیش نیست، در این کشتی فقط آرامش موج می‌زند. در طی سانس‌هایی که این کشتی شما را به دل دریا می‌برد، می‌توانید از آرامش بی‌نظیر آن‌جا بهره‌مند شوید. تجربه ترکیب تماشای موجودات زیر آب همراه با آرامش این کشتی بی‌نظیر است. پرسنل کشتی تیکا سعی می‌کنند تا با رعایت تمام نکات ایمنی و فراهم آوردن تمام تجهیزات لازم، سفری ایمن و بی‌خطر را برای توریست‌ها به ارمغان بیاورند.

کشتی آکواریوم آیدا مارین کیش

کشتی آکواریوم کیش آیدا مارین که در بندرگاه اسکله تفریحی کیش قرار دارد، می‌توانید تمام سانسی که در این کشتی رزرو کردید را به افق دریا خیره شوید و لذت ببرید. توصیه می‌کنیم حتما به همراه یکی از عزیزان‌تان به این کشتی بروید چون در حین سفر می‌توانید با او هم‌کلام شوید و لذت دریانوردی را برای خود بیشتر کنید. کشتی آکواریوم آیدا مارین کیش هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان قابل استفاده است. این کشتی شما را به عمق دو تا دو و نیم متری دریا می‌برد تا بتوانید زیباترین موجودات آفرینش خدا را در آن‌جا ببینید.

کشتی آکواریوم طوطیا کیش

در کشتی آکواریوم کیش طوطیا می‌توانید به سالن پایینی کشتی بروید و در آن‌جا زیر دریا را ببینید. در این کشتی برنامه‌هایی بسیار مفرح و جذاب برگزار می‌شود و موسیقی زنده نیز یکی از همین برنامه‌ها است. این کشتی تفریحی در سانس یک ساعته خود شما را با زیباترین بخش مروارید خلیج فارس یعنی دنیای زیر آب آشنا می‌کند. توصیه می‌کنیم در زمان سفرتان به کیش حتما یک بار سوار کشتی طوطیا شوید و لذت دریانوردی را با آن تجربه کنید.

بهترین کشتی آکواریوم کیش کدام است؟

کشتی آکواریوم کیش

کشتی‌های آکواریومی هیچ تفاوتی با هم از لحاظ عمق ندارند و فقط اندازه و وسعت‌شان با هم متفاوت است. اگر می‌خواهید بهترین کشتی آکواریومی کیش را رزرو کنید، باید به اسکله تفریحی کیش بروید و این کشتی‌ها را از لحاظ ابعاد و اندازه با هم مقایسه کنید. همچنین خدمات کشتی‌ها ممکن است با هم متفاوت باشد، پس باید آن‌ها را از لحاظ خدماتی که ارائه می‌دهند هم مقایسه کنید.

خرید بلیط کشتی آکواریوم کیش

برای رزرو کشتی آکواریوم کیش باید از دو ساعت قبل از حرکت کشتی اقدام کنید. برای رزرو بلیط می‌توانید به سایت‌های مختلفی که بلیط این کشتی‌ها را می‌فروشند مراجعه کنید یا از طریق غرفه‌های موجود در اسکله تفریحی کیش، بلیط این کشتی‌ها را بخرید.

قیمت بلیط کشتی آکواریوم کیش

هزینه رزرو بلیط کشتی آکواریوم کیش، از 100 هزار تومان شروع می‌شود.

جاهای تفریحی نزدیک به کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش

در زیر لیست جاهای تفریحی و دیدنی نزدیک به کشتی‌های آکواریومی کیش را ذکر می‌کنیم، شما می‌توانید بعد از کلی گشت و گذار و تفریح با این کشتی‌ها، به سراغ جاهای دیدنی نزدیک به آن‌ها بروید:

 • مجتمع تفریحی کشتی ایرانی
 • تله‌کابین میکا مال
 • پارک ساحلی
 • مجموعه فرهنگی آوای خلیج فارس
 • پارک برفی پنگوئن کیش
 • مرکز تجاری کیش

رستوران‌ها و کافی شاپ‌های نزدیک کشتی آکواریوم کیش

در زیر لیستی از نزدیک‌ترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها به کشتی‌های آکواریومی کیش را می‌بینید:

 • رستوران اختاپوس کیش
 • بستنی دربند کیش
 • کافه‌رستوران شب‌های تهرون کیش
 • رستوران دینامیت کیش
 • رستوران هتل می کیش
 • کافه‌رستوران آبنبات چوبی کیش

هتل‌های نزدیک کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش

در زیر لیستی از نزدیک‌ترین هتل‌ها به کشتی‌های آکواریومی کیش را معرفی می‌کنیم:

 • هتل شایان کیش
 • هتل کیش
 • هتل ویدا کیش
 • هتل میراژ کیش
 • هتل رویان قائم کیش
 • هتل گامبرون کیش

برای آشنایی بیشتر و رزرو هتل‌های کیش، می‌توانید به صفحه هتل‌های ارزان کیش در سایت یوتراوز هم سر بزنید.

نظرات گردشگران درباره کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش

نظرات در مورد کشتی‌های تفریحی آکواریومی کیش متنوع است. بعضی توریست‌ها کشتی تفریحی گردشگر را به دیگر کشتی‌ها ترجیح می‌دهند چون از برخورد پرسنل آن رضایت دارند و از عمق این کشتی نیز راضی هستند. اما بعضی‌ها کشتی سیمرغ را دوست ندارند چون ادعا می‌کنند این کشتی فرسوده است و فضای کوچکی دارد. توریست‌هایی هم بودند که از نظافت کشتی طوطیا رضایت داشتند و آن را نسبت به مابقی کشتی‌های آکواریومی تمیزتر می‌دانستند. کشتی تیکا هم از نظر برخی از توریست‌ها خوب و مناسب است.

خیلی از توریست‌ها کشتی‌های آکواریومی را یکی از تفریحات مناسب برای خانواده‌ها می‌دانند. گردشگران قیمت بلیط کشتی آکواریوم کیش را مناسب می‌دانند و آن را جزو تفریحات مقرون به صرفه در کیش به‌شمار می‌آورند. در این بین بگذارید نظر توریست‌هایی را بگوییم که از لذت اصلی کشتی‌های آکواریومی یعنی تماشای زیر آب صحبت کردند. از نظر بسیاری از گزدشگران لذت شنیدن موزیک در حین تماشای دنیای زیر آب یکی از ‌لذت‌بخش‌ترین تجربه‌هایی‌ست که می‌توانید در طول سفر به کیش به‌دست بیاورید.

البته بعضی‌ها نظرشان در مورد کشتی‌های آکواریومی کمی منتقدانه است. آن‌ها می‌گویند که شیشه‌های این کشتی‌ها کثیف است و نمی‌توانید به خوبی دنیای زیر آب‌ها را ببینید. آن‌ها این تفریح را مناسب کسانی می‌دانند که نمی‌توانند به هر دلیل غواصی یا شنا کنند. شلوغی این کشتی‌ها یکی دیگر از نقاط ضعفی بود که گردشگران به آن اشاره کردند. خیلی‌ها هم به صورت کلی این تفریح را دوست نداشتند و آن را تفریح معمولی و سطح پایینی می‌دانستند.

با وجود نظرات مختلفی که در مورد کشتی‌های تفریحی کیش وجود دارد، حالا این شما هستید که باید تصمیم بگیرید سوار این کشتی‌ها شوید یا نه. توصیه می‌کنیم قبل از هر تصمیمی حتما به اسکله تفریحی کیش بروید و کشتی‌ها را از نزدیک ببینید. در این صورت بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید با کشتی‌های آکواریومی سفر کنید یا نه.


کلام پایانی

📌در سایت یوتراوز می‌توانید بلیط هواپیما کیش را با مقطوع‌ترین قیمت بخرید و به این جزیره زیبا بروید و از تفریحاتی مثل کشتی‌های آکواریومی کیش بهره‌مند شوید. شما همچنین می‌توانید اقدام به رزرو هتل در نزدیکی کشتی‌های آکواریومی کنید. بیشتر هتل‌هایی که به شما معرفی کردیم، امکان رزرو‌شان در وب‌سایت یوتراوز وجود دارد. اگر سوالی در مورد رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما از یوتراوز داشتید، می‌توانید با شماره 1548 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


سوالات متداول

چرا کشتی‌های آکواریومی را برای تفریح انتخاب کنیم؟

چون این تفریح در بیشتر شهرهای ایران وجود ندارد. همچنین شما همیشه فرصت رفتن روی آب‌های دریا و تماشای موجودات زیر آن را پیدا نمی‌کنید. پس تا فرصت دارید، از خاص‌ترین و ‌لذت‌بخش‌ترین تفریحات آبی کیش یعنی کشتی‌های آکواریومی بهره‌مند شوید.

نحوه رزرو بلیط کشتی آکواریوم کیش چگونه است؟

برای خرید بلیط کشتی آکواریوم کیش باید به غرفه‌های اسکله تفریحی کیش بروید یا از سایت‌هایی که بلیط‌های مخصوص کشتی‌های آکواریومی را می‌فروشند، استفاده کنید. این سایت‌ها بلیط‌های این کشتی‌ها در سانس‌های مختلف را با مقطوع‌ترین قیمت می‌فروشند.

بهترین کشتی آکواریوم کیش کدام است؟

در بین کشتی‌های مختلف، باید نظرات کاربران را بررسی کنید، به اسکله تفریحی بروید و این کشتی‌ها را از نزدیک ببینید و امکانات آن‌ها را با هم مقایسه کنید تا بهترین کشتی‌های آکواریومی را انتخاب کنید.

اسم کشتی‌های آکواریومی کیش چیست؟

کشتی سیمرغ، گردشگر، آیدا مارین، طوطیا، ستاره و تیکا جزو کشتی‌های آکواریومی کیش هستند.

ساعت کاری کشتی آکواریوم کیش چگونه است؟

کشتی‌های مختلف، ساعت کاری متفاوتی دارند. اما فعالیت این کشتی‌ها معمولا از 10 صبح شروع می‌شود و تا 17 عصر ادامه دارد.

قیمت بلیط آکواریوم کیش چقدر است؟

قیمت بلیط کشتی آکواریوم کیش از 100 هزار تومان شروع می‌شود.

کشتی آکواریوم کیش کجاست؟

اسکله تفریحی کیش

کشتی آکواریومی چیست؟

کشتی آکواریومی به صورت کف و دور شیشه‌ای است که به شما امکان تماشای دنیای زیر آب‌های دریا را می‌دهد.

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز