........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

بلیط قطار مشهد نقاب در چه روزهایی موجود است؟ چه قطارهایی در مسیر مشهد به نقاب وجود دارد؟ قیمت بلیط قطار از مشهد به نقاب چقدر است؟ چگونه می‌توانیم بلیط‌های موجود در این مسیر را ببینیم و صندلی یا کوپه خود را رزرو کنیم؟ 

اگر فقط برای جستجو و خرید بلیط قطار مشهد نقاب در این صفحه هستید، همین حالا تاریخ سفر و تعداد همسفران خود را مشخص کنید و دکمه جستجو را بزنید تا لیست بلیط‌ها در تاریخ موردنظر شما نمایش داده شوند.

اما اگر اطلاعات زیادی درباره رزرو بلیط قطار مشهد نقاب ندارید، این مطلب راهنمای شماست. به یاد داشته باشید که در هر زمان از روز می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی یوتراوز، از راهنمایی کارشناسان قطار برخوردار شوید. (شماره تماس پشتیبانی: 1548📞)

قیمت بلیط قطار از مشهد به نقاب چقدر است؟

قیمت بلیط قطار مشهد نقاب، به قطاری که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. در این مسیر هم قطارهای کوپه‌ای و هم قطارهای اتوبوسی فعال هستند و شما می‌توانید بر اساس بودجه یا نیازتان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در حال حاضر، بازه قیمتی این بلیط‌ها بین 70 تا 100 هزار تومان است. شما می‌توانید با مشخص‌کردن مسیر، تاریخ و تعداد همسفران خود در همین صفحه، لیست بلیط‌های موجود را ببینید و قیمت آن‌ها را با هم مقایسه کنید.

در حال حاضر، بلیط قطار 3 ستاره 6 تخته کویر، گران‌ترین بلیط مسیر مشهد به نقاب محسوب می‌شود. قطار 3 ستاره 6 تخته میلاد کمی ارزان‌تر از قطار کویر است اما قطار اتوبوسی صبا، ارزان‌ترین قطار در این مسیر بشمار می‌رود.

ایستگاه راه‌آهن نقاب، یکی از ایستگاه‌های بین‌راهی در مسیر ریلی مشهد به تهران محسوب می‌شود و ایستگاه نهایی قطارهای مشهد نیست. از طرف دیگر، مسافت زیادی بین این دو شهر وجود ندارد و همین دو موضوع باعث شده قیمت بلیط قطار مشهد به نقاب بسیار به صرفه باشد. باید اضافه کنیم که قیمت بلیط برگشت (بلیط قطار نقاب مشهد) با بلیط رفت تفاوتی ندارد.

نقشه شهر نقاب

چه قطارهایی در مسیر ریلی مشهد به نقاب وجود دارد؟

هم قطارهای کوپه‌ای و هم قطارهای سالنی در مسیر ریلی مشهد به نقاب تردد دارند. در ادامه با هر یک از این قطارها و امکانات آن‌ها آشنا می‌شوید.

 

 • قطار 3 ستاره 6 تخته کویر: قطارهای کویر که متعلق به شرکت ریلی جوپار هستند، از امکاناتی مانند سرویس خواب، پریز برق، بسته پذیرایی رایگان، چراغ مطالعه، ویلچر و سرویس بهداشتی ایرانی برخوردارند. با خرید بلیط این قطار می‌توانید در صورت تمایل از منو رستوران، نهار یا شام خود را هم رزرو کنید. البته دقت داشته باشید که هزینه بلیط همراه با غذا نیست و باید هزینه جداگانه‌ای برای آن بپردازید. قطارهای 3 ستاره کویر در مسیر خود از مشهد به نقاب، از ایستگاه‌های نیشابور و سبزوار عبور می‌کنند.

 

 • قطار 3 ستاره 6 تخته میلاد: قطارهای میلاد متعلق به شرکت ریلی رجا هستند. این قطارها به عنوان یکی از بهترین قطارهای 6 تخته ایران شناخته می‌شوند و از امکاناتی نظیر سرویس خواب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم صوتی و تصویری، پذیرایی رایگان، ویلچر، توزیع نشریات و امکان سفارش غذا در زمان تهیه بلیط برخوردارند. این قطارها در مسیر خود از مشهد به نقاب از ایستگاه‌های نیشابور و سبزوار عبور می‌کنند.

 

 • قطار 4 ستاره اتوبوسی صبا: در پاراگراف بعد با ویژگی‌ها و امکانات این قطار آشنا می‌شوید.

بلیط قطار اتوبوسی مشهد به نقاب

خرید بلیط قطار اتوبوسی مشهد به نقاب، به دلیل مسافت کم این دو شهر و صرفه اقتصادی، محبوبیت زیادی برای مسافران دارد. اگر تا به حال با قطارهای اتوبوسی سفر نکرده باشید، ممکن است تصور کنید امکانات محدودی دارند اما به هیچ عنوان این‌طور نیست. با خرید بلیط قطار اتوبوسی صبا، می‌توانید از امکانات و خدماتی مانند سیستم صوتی و تصویری در سالن، سیستم ارتباط داخلی، توزیع هدفون و روزنامه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، ویلچر، پخش فیلم، توزیع بسته پذیرایی و آب رایگان، فروش تنقلات و غذا استفاده کنید.

بلیط این قطارها هم به نسبت قطارهای کوپه‌ای بسیار به صرفه‌تر است. پس اگر مرتبا بین این دو شهر تردد می‌کنید، می‌توانید با خرید بلیط قطار اتوبوسی مشهد به نقاب در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. فقط در نظر داشته باشید که قطار صبا در 12 ایستگاه بین‌راهی توقف می‌کند و با خرید بلیط این قطار، حدود نیم ساعت بیشتر از قطارهای دیگر در راه هستید. 


اطلاعات قطارهای مشهد به نقاب را از کجا پیدا کنم؟

وقتی وارد سایت یوتراوز می‌شوید و مسیر و تاریخ سفر خود را مشخص می‌کنید، لیستی از بلیط‌های موجود و ظرفیت باقی‌مانده آن‌ها به شما نمایش داده می‌شود. در این صفحه می‌توانید نوع قطار، شرکت ریلی، قیمت بلیط، ظرفیت موجود، ساعت حرکت و مدت زمان سفر با آن قطار را مشاهده کنید. اگر روی مشاهده جزئیات کلیک کنید، می‌توانید شماره قطار، امکانات و قوانین استرداد آن را هم ببینید.

بعد از خرید بلیط هم می‌توانید به تمام این اطلاعات در برگه رزرو بلیط خود دسترسی داشته باشید. برگه رزرو بلیط به شماره همراه شما پیامک می‌شود. اما اگر به اشتباه پیام‌های خود را پاک کردید یا نتوانستید در لیست پیامک‌های خود، بلیط را پیدا کنید، کافی‌ست وارد پنل شخصی خود در سایت یوتراوز شوید.

اما راحت‌ترین راه برای خرید بلیط و دسترسی به اطلاعات آن، نصب اپلیکیشن سفر یوتراوز است. محیط اپلیکیشن، دسترسی به همه‌چیز را برای‌تان آسان‌تر می‌کند. برای دانلود این برنامه روی لینک زیر بزنید:

‌🟧 دانلود اپلیکیشن یوتراوز

قطار مشهد نقاب، در چه ایستگاه‌هایی توقف می‌کند؟

تعداد ایستگاه‌های بین‌راهی شما به بلیط قطاری که خریداری می‌کنید بستگی دارد و هر قطار، در ایستگاه‌های مشخصی توقف می‌کند. معمولا، قطارهای سریع‌السیر، توقف‌های بسیار محدودی دارند اما قطارهای اتوبوسی، در ایستگاه‌های به مراتب بیشتری توقف می‌کنند. در ادامه با ایستگاه‌های بین‌راهی قطارهای مشهد به نقاب آشنا می‌شوید:

 

 قطار 3 ستاره کویر: مشهد 👈 نیشابور 👈 سبزوار 👈 نقاب

قطار 3 ستاره میلاد: مشهد 👈 نیشابور 👈 سبزوار 👈 نقاب

قطار اتوبوسی صبا: مشهد 👈 سلام 👈 فریمان 👈 تربت 👈 ابومسلم 👈 کاشمر 👈 خیام 👈 نیشابور 👈 عطار 👈 فردوس 👈 سبزوار 👈 بیهق 👈 اسفراین 👈 نقاب 

رزرو بلیط قطار مشهد نقاب چگونه است؟

خوشبختانه، هم بلیط قطار کوپه‌ای و هم بلیط قطار اتوبوسی از مشهد به نقاب موجود است. اما به دلیل استقبال مسافران، بلیط‌های موجود در تاریخ پیش‌فروش قطارها به سرعت به فروش می‌رسند. پس اگر قصد خرید بلیط قطار مشهد نقاب را دارید، حداقل از 3 یا 4 روز قبل برای سفر خود برنامه‌ریزی و بلیط خود را رزرو کنید.

برای اطلاع از زمان پیش‌فروش بلیط‌های قطار می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

📌 پیش فروش بلیط‌های قطار 


نحوه خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد نقاب از سایت یوتراوز چگونه است؟

برای خرید بلیط قطار مشهد نقاب بصورت اینترنتی، کار سختی ندارید. خوشبختانه در همه روزهای هفته برای این مسیر بلیط قطار وجود دارد و شما می‌توانید بلیط خود را از بین قطارهای مختلف انتخاب و رزرو کنید. چنانچه با فرایند خرید بلیط اینترنتی از سایت یوتراوز آشنایی ندارید، این مراحل را دنبال کنید:

1_ در همین صفحه، تاریخ سفر خود را از طریق تقویم مشخص کنید.

2_ اگر تنها سفر نمی‌کنید، با کلیک‌کردن روی گزینه مسافر، تعداد همراهان (بزرگسال، کودک و نوزاد) خود را نیز مشخص کنید. در صورت تمایل در همین مرحله می‌توانید نوع کوپه خود (کوپه دربست، کوپه ویژه برادران یا خواهران) را نیز انتخاب و علامت بزنید.

3_ با زدن روی دکمه جستجو، به صفحه بلیط‌های موجود منتقل می‌شوید. در این صفحه می‌توانید تمام بلیط‌ها از قطارهای مختلف را ببینید و قیمت و امکانات هر کدام را با هم مقایسه کنید. فیلترهایی هم برای ساده‌کردن جستجو برای شما در نظر گرفته شده است. مثلا می‌توانید با انتخاب زمان حرکت، فقط بلیط‌ قطارهایی که از ساعت 6 تا 12 ظهر حرکت می‌کنند را مشاهده کنید. یا این‌که روی گزینه شرکت ریلی موردنظر خودتان مثل رجا کلیک کنید تا فقط بلیط‌های آن‌ها را ببینید.

4_ سپس به راحتی می‌توانید با «انتخاب بلیط»، وارد صفحه ورود مشخصات فردی شوید. در این صفحه بلیط انتخابی شما و تمام اطلاعات آن مثل نوع و شماره قطار به شما نمایش داده می‌شود. برای ثبت رزرو، نام و نام خانوادگی هر فرد، شماره کارت ملی و تاریخ تولد را مشخص کنید. 

5_ بعضی از قطارها، خدمات پذیرایی در وعده‌های نهار و شام را هم ارائه می‌دهند که می‌توانید در همین مرحله با پرداخت هزینه جداگانه، غذای خود را هم در این مرحله انتخاب کنید. 

6_ در نهایت با پرداخت مبلغ بلیط، می‌توانید تاییدیه رزرو را دانلود کنید. البته بلیط صادرشده به شماره تلفن و ایمیل شما هم ارسال می‌شود. همچنین می‌توانید از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز هم به بلیط‌تان دسترسی داشته باشید.

هر کجا در این فرایند به مشکل برخوردید یا سوالی داشتید، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان قطار برخوردار شوید.

 

نحوه استرداد بلیط قطار مشهد نقاب از سایت یوتراوز چگونه است؟

علاوه‌بر خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد نقاب، امکان استرداد بلیط بصورت غیرحضوری نیز در سایت یوتراوز وجود دارد. شما می‌توانید در هر زمان قبل از تاریخ سفر، بلیط خود را از طریق پنل شخصی‌تان در سایت یوتراوز کنسل کنید اما باید درنظر داشته باشید که هنگام استرداد بلیط، درصدی از مبلغ بلیط به عنوان جریمه از هزینه خرید شما کسر می‌شود.

این درصد، برحسب این‌که چه زمانی اقدام به کنسل‌کردن بلیط خود کنید، متفاوت است. شما می‌توانید قبل از خرید بلیط قطار مشهد نقاب، جریمه کنسلی بلیط خود را در قسمت «مشاهده جزئیات» ببینید و با آگاهی کامل نسبت به خرید بلیط اقدام کنید.

هر سوالی در رابطه با استرداد بلیط قطار خود دارید، می‌توانید در هر ساعت از روز با شماره 1548📞 تماس بگیرید و دغدغه خود را با کارشناسان پشتیبانی یوتراوز مطرح کنید. 

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار مشهد به نقاب چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار مشهد نقاب در حال حاضر بین 60 الی 100 هزار تومان است. برای مشاهده قیمت‌های دقیق، وارد سایت شوید و مسیر خود را جستجو کنید.
 • زمان حرکت و زمان رسیدن قطارها از مشهد به نقاب چگونه است؟
  ساعت حرکت قطارهای مشهد به نقاب در روزهای مختلف و با قطارهای مختلف، متفاوت است. برای مشاهده زمان حرکت و زمان اتمام سفر، وارد سایت یوتراوز شوید.
 • چه نوع قطارهایی در مسیر مشهد به نقاب وجود دارد؟
  قطارهای 3 ستاره 6 تخته کویر، قطارهای 3 ستاره 6 تخته امید و قطارهای 3 ستاره اتوبوسی صبا در این مسیر تردد دارند.
 • مسیر ریلی مشهد به نقاب چند ساعت طول می‌کشد؟
  با خرید بلیط قطارهای کوپه‌ای مشهد نقاب، 3 ساعت و نیم و با خرید بلیط‌های اتوبوسی، حدودا 4 ساعت در راه هستید.
 • آیا امکان خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به نقاب وجود دارد؟
  شما می‌توانید همین حالا با ورود به سایت یوتراوز و انتخاب تاریخ سفر خود، بلیط‌های موجود را ببینید و در صورت تمایل رزرو کنید. خرید و استرداد بلیط از سایت یوتراوز بصورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود.
 • آیا بلیط قطار مشهد به نقاب قابل استرداد است؟
  شما می‌توانید تا 3 ساعت قبل از حرکت قطار (با کسر جریمه)، بلیط قطار خود را استرداد کنید. امکان استرداد بلیط به صورت حضوری تا 1 ساعت قبل از حرکت قطار وجود دارد.
 • جریمه کنسلی بلیط قطار مشهد نقاب چقدر است؟
  شما می‌توانید جریمه استرداد هر بلیط را هنگام خرید آن مشاهده کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز