آدرس هتل :اسالم، خلیف‌آباد، خیابان جلال، میدان امام کوچه زرین
اتاق‌های قابل رزرو
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
هتل های مشابه خانه مسافر سپیدار اسالم
امکانات خانه مسافر سپیدار اسالم
قوانین و مقرارت هتل
نرخ میهمان خارجی (غیر عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه هتل
نرخ میهمان خارجی (عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه هتل
بازه سنی اقامت رایگان کودکانکودکان زیر 2 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهاندارد
پذیرش خانم مجردنامشخص
قوانین صیغه‌نامهنامشخص
درباره خانه مسافر سپیدار اسالم

خانه مسافر سپیدار اسالم در یکی از بهترین مناطق ایران واقع شده و نزدیکی به جنگل و ساحل زیبای گیسوم و طبیعت بکر تالش از مزیت‌های آن است. این هتل در سال 1386 و در 3 طبقه افتتاح و به منظور ارتقای کیفیت امکانات و خدمات در سال 1394 بازسازی شده است.

 

امکانات و خدمات خانه مسافر سپیدار اسالم

خانه مسافر سپیدار اسالم پذیرش 24 ساعته دارد و در لابی تلویزیون و سرویس بهداشتی ایرانی تعبیه شده است. از جمله امکانات سوئیت‌های دوخوابه آن هم می‌توان به یخچال، مبلمان، رخت‌آویز، کمدلباس، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی اشاره کرد.

 

آدرس و شماره تلفن خانه مسافر سپیدار اسالم

خانه مسافر سپیدار در اسالم، خلیف‌آباد، خیابان جلال و میدان امام واقع شده و تنها 25 کیلومتر با پارک‌جنگلی گیسوم فاصله دارد. اگر دلتان کمی هیجان می‌خواهد فقط کافیست 18 کیلومتر رانندگی کنید و به سورتمه‌ریلی تالش برسید. این سورتمه از میان درختان زیبا می‌گذرد و خاطره‌ای فراموش‌نشدنی برای شما رقم می‌زند. قلعه صلصال و دریاچه سراگاه هم در 30 کیلومتری خانه مسافر سپیدار است که توصیه می‌کنیم حتما بازدید از آن‌ها را در برنامه خود بگنجانید.

اگر سوالی درباره امکانات و خدمات هتل تلفن خانه مسافر سپیدار اسالم و نحوه رزرو آن دارید، با شماره‌گیری 1548 به تیم پشتیبانی سایت یوتراوز وصل می‌شوید. آن‌ها به صورت شبانه‌روزی و در 7 روز هفته آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

 

رزرو اینترنتی خانه مسافر سپیدار اسالم

برای رزرو اینترنتی خانه مسافر سپیدار اسالم می‌توانید به سایت یوتراوز مراجعه کنید. رزرو آنلاین هتل دغدغه شما را بابت محل اقامت در اسالم برطرف می‌کند.