آدرس هتل :بندرعباس، بهشت بندر، بلوار نواب، ابتدای بلوار مرجان
اتاق‌های قابل رزرو
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
هتل های مشابه هتل آپارتمان سفید بندرعباس
امکانات هتل آپارتمان سفید بندرعباس
قوانین و مقرارت هتل
نرخ میهمان خارجی (غیر عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه
نرخ میهمان خارجی (عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه
بازه سنی اقامت رایگان کودکانکودک زیر 3 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهاکودک بین 3 تا 7 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
پذیرش خانم مجردبا مدارک شناسایی معتبر
قوانین صیغه‌نامهبا مهر برجسته محضر
درباره هتل آپارتمان سفید بندرعباس

در میان تمامی هتل‌های شهر بندرعباس، برخی از هتل‌ها هستند که به دلایلی بیشتر از سایر هتل‌ها به چشم می‌آیند. هتل آپارتمان سفید بندرعباس که به عنوان هتلی سه ستاره شناخته می‌شود، از این دست هتل‌ها است. مهمترین ویژگی این هتل سه ستاره شاید همین نزدیک بودن آن به فرودگاه بین‌المللی بندرعباس است. در واقع درست است که این هتل از ساحل فاصله دارد امّا همین که برای طی کردن مسافت هتل تا فرودگاه و بالعکس تنها حدود 3 کیلومتر مسیر را باید طی کنید، خودش به تنهایی یک امتیاز است. هتل آپارتمان سفید بندرعباس در 8 طبقه با 25 اتاق ساخته شده است و به طور کلی میزبان حدود 50 مسافر است. لابی این هتل دارای ظرفیتی در حدود 10 نفر، رستوران با ظرفیت 90 نفر و پارکینگی با ظرفیت 10 خودرو است. ضمناً هتل آپارتمان سفید به جاهای دیدنی بندرعباس دسترسی بسیار خوبی دارد و در واقع با رزرو آن این امکان را دارید تا از این مکان‌ها هم دیدن کنید.

 

امکانات و خدمات هتل آپارتمان سفید بندرعباس

هتل آپارتمان سفید بندرعباس امکانات و خدمات متنوعی را در خود جای است که با رزرو اینترنتی هتل می‌توانید از این موارد با بهترین کیفیت بهره‌مند شوید. برخی از مهم‌ترین امکانات و خدماتی که در طول سفر به بندرعباس و اقامت در هتل آپارتمان سفید در اختیارتان قرار می‌گیرد عبارتند از: تلفن، اتاق چمدان، آسانسور، نمازخانه، تاکسی سرویس، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه‌داری، خدمات بیدار باش، اینترنت و پذیرش 24 ساعته

اتاق‌های هتل آپارتمان سفید بندرعباس هم امکانات و خدمات دیگری همچون صبحانه، یخچال، چای‌ساز، بالکن، رخت‌آویز، کمد لباس، تلفن، تلویزیون، حمام، لوازم بهداشتی، اینترنت، سیستم اعلام حریق، مینی بار با هزینه، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق و سرویس بهداشتی فرنگی را در خود جای داده است که در صورت اقامت در این هتل امکان بهره‌مندی از این موارد برای شما وجود دارد.

 

آدرس و شماره تماس هتل آپارتمان سفید بندرعباس

هتل آپارتمان سفید در بهشت بندر، بلوار نواب و ابتدای بلوار مرجان قرار گرفته است. این هتل حدود 9 کیلومتر از پارک ساحلی دولت و پارک ولایت فاصله دارد. چنانچه با این حال تصمیم گرفته‌‌اید تا به این شهر سفر کنید و جهت اقامت در این شهر هتل آپارتمان سفید را رزرو کنید، می‌توانید با تلفن رزرو هتل آپارتمان سفید به شماره 1548 تماس بگیرید و پس از انتخاب اتاق، آن را به صورت تلفنی رزرو کنید.

 

رزرو اینترنتی اتاق در هتل آپارتمان سفید بندرعباس

در یوتراوز علاوه بر اینکه امکان رزرو اتاق به صورت تلفنی برای شما ایجاد شده است، این امکان را هم دارید تا بتوانید اتاق مورد نظرتان از میان اتاق‌هایی همچون اتاق یک تخته، اتاق دو تخته و همچنین سوئیت‌های یک نفره، دو نفره و سه نفره و آپارتمان‌هایی همانند آپارتمان یکخوابه دو نفره، یکخوابه سه نفره، دو خوابه چهار نفره و یکخوابه چهار نفره انتخاب کرده و پس از آن با طی کردن مراحل مشخص شده، رزرو خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.